Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar TD ile çabuk uyum gösteren kaleciler hangisi ya.Hangi kaleci yi alsam uyumsuz baglar çabuk doluyor fakat hücum veya defansif stilleri kolay kolay dolmuyor.Zidane ve simeone ile en çabuk uyum sağlayan siyah kaleci hangisidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Bazı maçlar fiziğe ihtiyacım oluyor o zamanlar Meunier çok iş görüyor. Solda T. Hernandez var 47. seviyeye kadar getirebildim oradan hızla akıp sağdan da Meunier'in fiziğini kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

bayern hezimetinden sonra beşiktaşa bir darbe de benden olsun istedim :)

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

sıra pazar günü fenerbahçede

Beşiktaş türkiyenin temsilcisi yenilirse sevinmek değil millet olarak üzülmek yakışır almanlar sevinsin biz değil bence, ayrıca dk 17 de 10 kişi kalmışız, Barcelonayı 7-0 la geçmiş bir heynckess bayerni ile allianz arenada 73 dakika 10 kişi oynanmış

Bunuda milliyetcilige bagladiniz ya helal olsun. Rahat bırakın insanları istedikleri gibi makara yapsın , eğlensinler.

• sezerx77 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

dediğin gibi ps3te hileci daha az oluyor.360 maç yapmışım 9-10 tane hileciye denk gelmişimdir.Ve malesef denk gelen hilecilerden %90 ı Türk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tzuyu

Bazı maçlar fiziğe ihtiyacım oluyor o zamanlar Meunier çok iş görüyor. Solda T. Hernandez var 47. seviyeye kadar getirebildim oradan hızla akıp sağdan da Meunier'in fiziğini kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

bayern hezimetinden sonra beşiktaşa bir darbe de benden olsun istedim :)

sıra pazar günü fenerbahçede

Beşiktaş türkiyenin temsilcisi yenilirse sevinmek değil millet olarak üzülmek yakışır almanlar sevinsin biz değil bence, ayrıca dk 17 de 10 kişi kalmışız, Barcelonayı 7-0 la geçmiş bir heynckess bayerni ile allianz arenada 73 dakika 10 kişi oynanmış

Bunuda milliyetcilige bagladiniz ya helal olsun. Rahat bırakın insanları istedikleri gibi makara yapsın , eğlensinler.

Beşiktaşın avrupada yenilmesine bir türk sevinip eğleniyorsa bende savunurum haklı olarak kusura bakmayın

• Bence konuyu kapatalım yoksa bu konu çok uzar

Fb gs bjk ye dönerse oyun hakkında hicbirsey konuşmayız tabi haklı olabilirsin senin gibi düşünen de var senin gibi düşünmeyen de olur

Ben neler gördüm bir bilsen ister istemez kendi takımından hariç destek vermek içimizden gelmiyor

Adam kendi maçında schalke pankartı kaldırıp destek veren vardı maç izlerken gördüm

Neyse boşverelim bu konuyu

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Bir fenerli olarak uzuldum ben hocam sonucta armasında turk bayragı var almanlar besiktas diye degil turk takımı olarak bahsediyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ANLT

Arkadaşlar TD ile çabuk uyum gösteren kaleciler hangisi ya.Hangi kaleci yi alsam uyumsuz baglar çabuk doluyor fakat hücum veya defansif stilleri kolay kolay dolmuyor.Zidane ve simeone ile en çabuk uyum sağlayan siyah kaleci hangisidir.

Hocam oynatacağın yada alacağın kalecinin hücum ve defans özelliklerine bak örneğin diziliş esnek yada düzeni koru,yada hücum bölgesi o orta yada geniş ..biraz detay li.iştir bence sen.istediğin kaleciyi 8,10 maç oynat zaten o.bağlar tamamlanacaktir..taktik antreman da biraz işini görür...

• Bu hafta gp için Kasmamaya karar verdim...online müsabaka kazann hepsini alır da as kadromun yedekleri ile yada sevdiğim gümüş topçularla oynuyorum..yahu kendimize ne eziyet ediyormuşuz gp gp de gp ..oh kafam rahat zevkine bakıyorum çok da keyif alıyorum 50 k küsür gp de var oyuncularımın sözleşmesi bitse de tık yeniletiyorum ..mis gibi..ardarda da 5.galibiyeti mi de aldım bence sizlerde keyif almaya bakın hiç olmadı bu hafta

• lefterin_sol_ayağı L kullanıcısına yanıt
    İkinci kol bozuk da olabilir...

• Süper oyun. Ama bu işin efsaes Fifa :)
  • muhtemelen
  • Beyler hazır bedava 4*zıplama ajanı gelmişken italya ligi de var elimde acaba manolası alsammı müzayedeye karşıyım ama değerlendirim diyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

Bu hafta gp için Kasmamaya karar verdim...online müsabaka kazann hepsini alır da as kadromun yedekleri ile yada sevdiğim gümüş topçularla oynuyorum..yahu kendimize ne eziyet ediyormuşuz gp gp de gp ..oh kafam rahat zevkine bakıyorum çok da keyif alıyorum 50 k küsür gp de var oyuncularımın sözleşmesi bitse de tık yeniletiyorum ..mis gibi..ardarda da 5.galibiyeti mi de aldım bence sizlerde keyif almaya bakın hiç olmadı bu hafta

Bnde ayni sekilde yas ortalamasi 19 20 olan takimimla oynuyorum hepsi gumus sayilir. Yedeklerle birlikte cok guzel xp veriyor ve level guzel atliyor.. 7 mac ust uste aldim kazanan hepsini alir turnuvasindan.

Eylul ayinda bunu yapmış olsam siyah top diye tutturmasam simdi cogunun leveli 60lardaydi

• Beyler bu 4* Ajanları ne yapıyor sunuz. Elimde bidünya ajan oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

quote:

Orijinalden alıntı: ANLT

Arkadaşlar TD ile çabuk uyum gösteren kaleciler hangisi ya.Hangi kaleci yi alsam uyumsuz baglar çabuk doluyor fakat hücum veya defansif stilleri kolay kolay dolmuyor.Zidane ve simeone ile en çabuk uyum sağlayan siyah kaleci hangisidir.

Hocam oynatacağın yada alacağın kalecinin hücum ve defans özelliklerine bak örneğin diziliş esnek yada düzeni koru,yada hücum bölgesi o orta yada geniş ..biraz detay li.iştir bence sen.istediğin kaleciyi 8,10 maç oynat zaten o.bağlar tamamlanacaktir..taktik antreman da biraz işini görür...

Kalecinin esnek, dizilisi koru gibi özellikleri ne nerden bakarız peki.

• quote:

Orijinalden alıntı: GumuSStore

Süper oyun. Ama bu işin efsaes Fifa :)

Çaktırma sessiz ol ..aslında burdaki herkes fifa cı ..aman duymasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UD34 -- 23 Şubat 2018; 20:19:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: western222

Beyler bu 4* Ajanları ne yapıyor sunuz. Elimde bidünya ajan oldu.

Şansıma ne çıkarsa diye açıyorum onları bazen çok iyi oyuncular denk geliyor ..bana jordi alba , van dijk,elkeson,ziyech vs.gelmişti..öbür dandik olanları da simde oynatıyorum..

• 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.