Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
38.341
Cevap
85
Favori
999.196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tzuyu

Bugün ilk iki topumda siyah tutturdum Iniesta'dan sonra Pique'de hayal kırıklığı oldu benim için.

İyi defans ama yavaş kalıyor antrenör yapmayı düşünüyorum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet amaçlıyorlar mış pardon hocam ben yanlış okumuşum...

|
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Bugün ilk iki topumda siyah tutturdum Iniesta'dan sonra Pique'de hayal kırıklığı oldu benim için.

Stoper olarak Manolas efsane Mina ve Kimpembe de güzel stoperler pique nin yanına kimpembe masgerano Mina benzeri az hızlı stoper güzel iş yapıyor. Koulobali de tam bir öküz özellikle kornerlerde çok etkili. Korner demişken eliminizde payet varsa takımınızda olsun kornerler ve duran toplarda 1-0 önde oluyorsunuz. Vertongenede bayılıyorum bu arada onun gibi sıçrayanı görmedim.

Pique'nin yanına Smalling, Kimpembe veya Manolas'ı koyabilirim. Manolas'la iş yapar ama diğer ikisi ile nasıl olur sizce?
    |
    |
    Bahsedilenler: mustafa323 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör frknn26

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

Evet amaçlıyorlar mış pardon hocam ben yanlış okumuşum...

oyun planı ekranında eski oyuncun varsa yeni haliyle gözüküyormuş onu düzeltmeyi amaçlamışlar.( sarı salah siyah olarak gözüküyormuş gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 23 Şubat 2018; 15:44:9 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

quote:

Stoper olarak Manolas efsane Mina ve Kimpembe de güzel stoperler pique nin yanına kimpembe masgerano Mina benzeri az hızlı stoper güzel iş yapıyor. Koulobali de tam bir öküz özellikle kornerlerde çok etkili. Korner demişken eliminizde payet varsa takımınızda olsun kornerler ve duran toplarda 1-0 önde oluyorsunuz. Vertongenede bayılıyorum bu arada onun gibi sıçrayanı görmedim.

Evet manolas benim de 1 numaralı stoperim genç ve hızlı altın top stoperlerim var siyahlardan sadece boateng ile chiellini kesebilir bunları

|
    |

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    quote:

Pique'nin yanına Smalling, Kimpembe veya Manolas'ı koyabilirim. Manolas'la iş yapar ama diğer ikisi ile nasıl olur sizce?

Manolas, Bailly, Varane en memnun olduğum stoperler tavsiye ederim, Socratis ile Matip de fena değil, diğer iki isim nasıl bilmiyorum onlarla oynamadım, Marquinhos da var stoperde kısa kalıyordu sgb yaptım hızı ile birlikte mükemmel oldu orada, birde Pepe var ama daha lvl 1 geliştiğini dünya gözü ile görür müyüm bilmiyorum :)

Bu gece uyanik olursan 1:30 gibi msj atarim tabi gene benim cocuk ortalıgı ayaga kaldırmassa

|
    |
    frknn26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nxplay

bayern hezimetinden sonra beşiktaşa bir darbe de benden olsun istedim :)

sıra pazar günü fenerbahçede

Fenerbahçe top mu oynayabiliyor ki böyle boş konuşuyorsun lol. 2 galibiyet sizi baya ümitlendirmiş merak etme pazar günü görüşürüz.

• Yüzbaşı
    823 Mesaj

Hocam STP'de Chiellini, Barzagli, Azpilicueta, Manolas, Smalling, Marquinhos, Kimpembe arasında kombinasyonlar yapıyorum. Bunlar dışında Vestegaard ve Nacho'yu ara ara oynatıyorum bu pozisyonda. Pique'yi formu 'A' olmadıkça kadroya sokmam sanırım gerekirse kuantum top olsun. Ramos veya Boateng istiyorum defansın çıtasını kat kat yükseltir ama müzayedelerine girmek çok zor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: gazilitek

Bu gece uyanik olursan 1:30 gibi msj atarim tabi gene benim cocuk ortalıgı ayaga kaldırmassa

Ok hocam :)

|
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: habip07

Arkadaşlar merhaba oyun indirimde galiba şuan tavsiye eder misiniz ?

Pes2016 oynuyoruz kardeşimle 1.kol a acayip avantaj sağlıyor. Kim alırsa 1. anakol u farklı yeniyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Oyunu değiştirmye karar verdim.

Ben de 16 dan geçtim oyun güzel ama çok fazla hata var özellikle paslar sıkıntılı, yine de değer alın derim

Belki kardeşiniz ve siz ikiniz de sol tarafta oynamaya alışıksınız ilk yarı açılan fark ikinci yarı kapanmıyor olabilir yoksa öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Yok hocam 1.kola bildiğin ev sahibi avantajı veriyor. deplasman olan takım çok kötü performansı çok düşük oluyor. Anlam veremiyorum.

iç saha- dış saha max.performans seçiyoruz ama 1. kolu alan farklı kazanıyor hep.

• Onbaşı
    19 Mesaj

Hocam benim stoperimden bahsetmişsiniz boateng bu adamla kim anlaşir yanına muzayede ile kimi alıyım oyuna başlayalı 2 gün oldu tavsiyelerinizi bekliyorum

|
    |
    Tzuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: habip07

Arkadaşlar merhaba oyun indirimde galiba şuan tavsiye eder misiniz ?

Pes2016 oynuyoruz kardeşimle 1.kol a acayip avantaj sağlıyor. Kim alırsa 1. anakol u farklı yeniyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Oyunu değiştirmye karar verdim.

Ben de 16 dan geçtim oyun güzel ama çok fazla hata var özellikle paslar sıkıntılı, yine de değer alın derim

Belki kardeşiniz ve siz ikiniz de sol tarafta oynamaya alışıksınız ilk yarı açılan fark ikinci yarı kapanmıyor olabilir yoksa öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Yok hocam 1.kola bildiğin ev sahibi avantajı veriyor. deplasman olan takım çok kötü performansı çok düşük oluyor. Anlam veremiyorum.

iç saha- dış saha max.performans seçiyoruz ama 1. kolu alan farklı kazanıyor hep. 2. kol gol bile atamıyor çok zor performans çok düşük kalıyor.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Dh dostluk tur... da Eşlestik hocam

Psn. Kuzeykktc

eklersen musayit bir zamanda haberlesip tamamlariz maclari. Saygilar

|
    |
    Bahsedilenler: cizmele

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

bayern hezimetinden sonra beşiktaşa bir darbe de benden olsun istedim :)

sıra pazar günü fenerbahçede

Fenerbahçe top mu oynayabiliyor ki böyle boş konuşuyorsun lol. 2 galibiyet sizi baya ümitlendirmiş merak etme pazar günü görüşürüz.

Arkadaş beşiktaş bizi orda ülke olarak temsil etmeye gitti Galatasaray ,fenerbahçe ya da başka bir takim olarak degil...Kıvılcıma gerek yok yani

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    quote:

Hocam STP'de Chiellini, Barzagli, Azpilicueta, Manolas, Smalling, Marquinhos, Kimpembe arasında kombinasyonlar yapıyorum. Bunlar dışında Vestegaard ve Nacho'yu ara ara oynatıyorum bu pozisyonda. Pique'yi formu 'A' olmadıkça kadroya sokmam sanırım gerekirse kuantum top olsun. Ramos veya Boateng istiyorum defansın çıtasını kat kat yükseltir ama müzayedelerine girmek çok zor.

Azpilicueta ile marquinhos bekte daha verimli olabilir hocam dene derim, stoperde kısa kalıyorlar bence, boatengi almak da gerçekten çok zor

quote:

Orijinalden alıntı: Grudgee

Hocam benim stoperimden bahsetmişsiniz boateng bu adamla kim anlaşir yanına muzayede ile kimi alıyım oyuna başlayalı 2 gün oldu tavsiyelerinizi bekliyorum

oyuna 2.gün önce basladıysan müzayede için erken bence . 150 200k ya bi oyuncu alacağına top çevirirsen 15-20 tane oyuncudan en az 5-6 işine yarar oyuncu gelir. hem de level 30. bu haftaki temsilci çok iyi değil gerçi
    |
    |

iç saha- dış saha max.performans seçiyoruz ama 1. kolu alan farklı kazanıyor hep. 2. kol gol bile atamıyor çok zor performans çok düşük kalıyor.
    |
    |

son psg ajanı 170k civarına gitti. ben güncellemeden önce 75k ya brezilya ajanı almıştım, psg'deki diğer brezilyalılar kadromda var.
    eğer 180k civarına psg ajanı denk getirirsem 250k civarına malolmuş olacak. ama dediğin gibi çok pahalı neymar. eğer 3 ajanla almaya kalkarsan çok daha uçuk rakamlara çıkıyor.
    arkadaş biraz nazlı ama yapıcak bişey yok, bi şekilde alıcaz artık
    |
    |

Lefter KÜÇÜKANDONYADİS...
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.