Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14031404140514061407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müzayede açıldı, ajanları piyasaya saldılar..
    alıcam neymarı, binicem üstüne vurucam kırbacı, vurucam kırbacı nıhahahaaahaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: eses_DK

TWT bayrağı PS3 te dalgalanıyor.

Hilesiz hurdasız tamamen alın teri

Tebrik ederim ps3 de pek hileci yok bende 900 1000 puan arası inip çıkıyorum oyundaki dengesizlikler bağlantı sorunları hak ettiğin yere gelmeyi engelliyor ilk 50 büyük başarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tzuyu

Günün ilk topunda siyah tutturdum ama Iniesta geldi

Antrenör olur en kötü siyahlardan biri

• quote:

Orijinalden alıntı: xyro

Efsaneyi filan geçtim daha siyah top görmedik ne oyunmuş be güya yüzde hesabı var 200 tane top açmısımdır 1 tane siyah geldi

Bence hiç top çevirmeyin müzayedeye girin , ben hiç gp kasmadım zamanla biriken gp ile müzayede yapıp grizzman ,robben, bale, mertens, sanchez, hazard, modric, salah, pepe , oscar, balde , felipe anderson, bellerin aldım şimdi neymar için uğraşıyorum

• sezerx77 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Kullanacağımı hiç sanmıyorum zaten. Suarez falan çıksaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: habip07

Arkadaşlar merhaba oyun indirimde galiba şuan tavsiye eder misiniz ?

Pes2016 oynuyoruz kardeşimle 1.kol a acayip avantaj sağlıyor. Kim alırsa 1. anakol u farklı yeniyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Oyunu değiştirmye karar verdim.

Ben de 16 dan geçtim oyun güzel ama çok fazla hata var özellikle paslar sıkıntılı, yine de değer alın derim

Belki kardeşiniz ve siz ikiniz de sol tarafta oynamaya alışıksınız ilk yarı açılan fark ikinci yarı kapanmıyor olabilir yoksa öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Hocam aksam icin kusura bakma cocuk birakmadı cok zevkli maclardı eline saglık

• quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

müzayede açıldı, ajanları piyasaya saldılar..
    alıcam neymarı, binicem üstüne vurucam kırbacı, vurucam kırbacı nıhahahaaahaa

Bende neymarın peşindeyim kaç gp ye kapatmayı planlıyorsunuz

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam senin de eline sağlık yapalım yine

Haftaya 11 de acarim hocam musait olursan yaparız

• Bugün ilk iki topumda siyah tutturdum Iniesta'dan sonra Pique'de hayal kırıklığı oldu benim için.
  • quote:

bana suarez çıktı demiştim. o gazla siyaha gitmişsin ama iniesta gelmiş. hayırlı olsun, yine de siyah siyahtır. heyecanı da başka oluyor siyah çıkınca :)
  • quote:

Bugün ilk iki topumda siyah tutturdum Iniesta'dan sonra Pique'de hayal kırıklığı oldu benim için.

ooo pique iyidir ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: western222

quote:

bana suarez çıktı demiştim. o gazla siyaha gitmişsin ama iniesta gelmiş. hayırlı olsun, yine de siyah siyahtır. heyecanı da başka oluyor siyah çıkınca :)

%1.7'ye düştü siyah oranı Aslında bu temsilciyle işim yok ama işte siyah çıkınca da heyecanlı oluyor. 4 top daha açıp bırakacağım demiştim. 3 top daha açacağım bugün ondan sonra haftayı GP kasarak tamamlarım

• western222 W kullanıcısına yanıt
    Pique'yi beğenen görmedim şimdiye kadar, nedense sevmiyorum da kendisini. İyi bir özelliği varsa yedek takımda kullanırım nadiren.
    hocam 130k civarı var elimde psg ajanına ihtiyacım var, 2 saat sonrakini alamam muhtemelen, istersen hepsini ilk turda basayım teklif yapanların bir kısmı kaçar zaten. sen de biraz üzerine alırsın gp durumun müsaitse.
  • Tzuyu kullanıcısına yanıt
    dos'ta etkili olur hocam. ama o bölge için siyah top kullanmaya ne kadar değer orası da tercih tabi.
  • lefterin_sol_ayağı L kullanıcısına yanıt
    Formu A olduğu zaman ana kadroya alabilirim ama onun dışında kadroya sokmam sanırım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

Pes giriş ekranında bilgi vermiş sanırım güncelleme sonra siyah olan sarı top oyuncular,kullanıcılarda hâlen sarı top gözüküyordu..morata ,salah gibi .Bunu diğer güncellemede çözeceklermiş

çözeceğiz veya yanlışlık olmuş falan dememişler durumu açıklamışlar. bu durum daha net olmalıydı bilgi vermedik kusura bakmayın alın 10.000gp yi daha fazla şikayet etmeyin susun demişler

Hocam yanlış okumuş olabilirsin ..çünkü ben sorunun çözüleceği şeklinde okudum acaba ben mi yanlış okudum..bunu nasıl öğreniriz..bir daha giriş ekranında da çıkmaz ki

• Site de var okısmı görmemişim sabah paylaşmıştım düzeltecekleri şey baska okursan göreceksin

Bazı kullanıcılardan gelen PRO EVOLUTION SOCCER 2018 hakkındaki sorulara yanıt olarak şunu açıklığa kavuşturmak isteriz ki 15/02/2018 itibarıyla yayınlanan güncelleme ile birlikte myClub modunda belli oyuncuların Genel Derecesinde ve Nadirliğinde uygulanan değişiklikler, alınmış olan oyuncuların Genel Derecesini veya Nadirliğini etkilememektedir.

Bu fırsatı kullanarak oyunun bu unsurunu yeterince açık yapmadığımız için kullanıcılarımızdan özür dilemek istiyoruz.

Tüm kullanıcılarımıza özür mahiyetinde 10.000GP hediye ediyoruz. Bu miktar, 23/02/2018 05:00(UTC) itibarıyla dağıtılmıştır.

*Kullanıcılar GP hediyelerini myClub modundaki [Gelen Kutusu] bölümünden alabilir.

Ayrıca şu an myClub'ın [Oyun Planı] ekranında gerçekleşen ve alınan oyuncuların Nadirlik seviyesini aynı oyuncunun yama sonrası versiyonundaki gibi gösterilmesine yol açan bir hata meydana geliyor.

Bu sorunu önümüzdeki yamada çözmeyi amaçlıyoruz.

Bu sorunun yol açmış olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

• 
Sayfa: önceki 14031404140514061407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.