Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben seri aldıktan sonra hep berabere kalıyorum takım sapıttıgında bile beraberligi alıyordum dedigin gibi dengeler degişti iyi oyuncu kapmak zorken legendlar geldi herkes süperstar takım kurdu müzayede ile takım kuranlar için kötü oldu adam didinip uraştı müzayede ile iyi oyuncu alıyor sonra pat konami legend veriyor o ayaga genel olarak herkes yıldız kaptı gerçi ben şuana kadar benim gibi full kadrolu görmedim gerçi şaşırmadım konami bonkör bu konularda fakat bu hafta ki temsilci rezalet yüzde 1.6 siyah şansı gereksiz gp israfı işin ilginci payet felan var temsilcide west ham cl de degil payet ne arıyor temsilcide onuda anlamadım
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Payet var Kante de vardı hata yapmışlar sanırım yada fazla oyuncu olsun mu diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Rui vitoria hocam kesinlikle takım ruhunu 98 99 lara çıkar ciddi verim alırsın.
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum ben çeyrekleri bekliyorum bu temsilciye boşa gp harcamaya degmez gerçi zaten bütün yüksek overalli siyahlar var thiago silva boateng alaba de bruyne pogbayı kovalarım çeyreklerde
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    bakarım ona da psg ile juvenin t.d yi aldım taktigi hoşuma giderse onu da alırım
  • Pro yaması geldimi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PisObit

Pro yaması geldimi arkadaşlar ?

Evet geldi

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Geçen sene robben=bu sene bale geliştir hocam hızı, şut gücü, ortaları, fiziği kimseyle kıyaslanmayacak kadar iyi. Doğru zamanda doğru hamle bile yese durdurulamayan bir hücum gücü
  • Bu arapla maçımız 2-1 bitti, şutlarımız: 21(16) - 5(2)

Harbiden girmedi mi girmiyor, maç boyunca inanılmaz toplar çıkardı kalecisi belki de momentumu yendim şuna bakın

• Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    Oyunun ikinci haftası bir çevirdim alaba. 3 top sonra bir de alba yı verdi. 1ay siyah vermedi sonra. Konaminin sağı solu belli değil. Zayıf noktana bakmıyor.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Ben messi olduğu için bale i sola koydum. Orada bile döktürüyor.

• Şükür internetim düzeldi 2 gündür seriye bagladık 16 oldu ama ne kadar seri devam ederse oyun o kadar bitirmeye calışıyor inanılmaz komik goller yiyiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cratos_ -- 10 Aralık 2016; 1:36:16 >
  • şu bale için bir türlü menajer bulamadım hiç biriyle uyumlu degil
  • Uzun zamandır oynamıyorum mc. Simeone gelmiş ama kilitli. Kaç maç yapmak lazım açmak için? Ve hangi modda? Offline mı online mı sim mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu arapla maçımız 2-1 bitti, şutlarımız: 21(16) - 5(2)

Harbiden girmedi mi girmiyor, maç boyunca inanılmaz toplar çıkardı kalecisi belki de momentumu yendim şuna bakın

momentum candır heyecandır

• Dün 3* takım kurup sim modda 5 maç yaptım 4 galibiyet aldım , son maçta rakibin takım ruhu 61 idi benim 99 ilk yarı 2-0 öne geçtim , ikinci yarı rakip bir anda şaha kalktı 3 gol arka arkaya yedim . Takım ruhu bu haldeyken rakibin bunları yapabilmesi çok saçma değilmi ? kurallar sadece bizde geçerli yapay zeka verileri tamamen yalan zorluk seviyesi takım ruhu hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

PS4 demoyu oynadım anladım ki pes'te en ufak bir ilerlme yok neden mi bunu söylüyorum barca yı alıyorsun topu kanatdaki neymar'a veriyorsun neymar dibe kadar iniyor sonra R2 tuşuna bir basıyorsun önündeki savunma oyuncusu 5 metre savruluyor neymar'ın önü boş kalıyor ortayı kesiyorsun forvet oyuncusu ön direğe koşuyor kafayı vuruyor gol oluyor.Bu anlattığı bütün maç boyunca isterseniz 100 lerce defa tekrarlayabilirsiniz.

Pes en sevdiğm futbol oyunlarından biriydi fakat bu tek tüzelik hep aynı şekilde oynamaya zorlaması beni pes'ten soğuttu.Gelecek için pek umudum kalmadı diyebilirim.

Onu acemiye yaparsin, yada cpu'ye karsi. Karsina bu oyunu bilen ciksa, bu dediginle pozisyon bile bulamazsin.

ps2 beri R2 nin gücü diye birşey var senin usta dediğim adam zaten bu şekilde oynuyor acemi R2 nin gücünü bilmediği için gol yiyor bilse oda kullanır hemen ustalığa yükselir.

Yani butun mesele R2? Defans yapmak,oyun kurmak, taktik yapmak bunlar hepsi sehir efsanesi?
    Tmm abi saygi duyarim.

Eğer oynadığım rakip kanattan aşağaıya inip benim savunma oyuncumu stadın dışına gönderiyorsa ve bunu sadece bir tuş ile yapıyorsa ne taktiğinin nede yaptığın savunmanın önemi kalır.

• tayfun34_4 T kullanıcısına yanıt
    hacı adamın peşinden koşarsan olacağı o :) defans yapmayı bilmiyomusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend2015

Juventus'un td'yi öneririm hocam. 4-1-3-2 top çevirme oyunu-tam defans- hücum bölgesi orta. çok güzel pas oyunu oynatıyor .

bu hocayı aldım ama denemedim
    şu an simone'nin 4-3-3 ile oynuyorum
  • bugün kimse oynamıyor sanırım My Clup Online bölümünü 7-8 defa rakip bulunamıyor uyarı aldım
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.