Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsanelerden lineker ronaldo ronaldinho van bomel ve larsonum yoktu.Hediye gelen 3 temsilciden ilk normal olanı açtım siyah oranı yüzde 25 falandı ronaldinho geldi 2.de maskeranı geldi efsane temsilcisini açtım ilk önce sarıda durdu sonra siyaha kaydı ve ronaldo geldi hediyelerde şanslıydım
  • ender55ss1965 E kullanıcısına yanıt
    O Arkadaşa Bende Yenilmiştim
  • PC de dostluk maçı yapmak isteyen varmı ? akşama maç yapabiliriz.
  • dün akşam bir rakip geldi mısırlı adam 1-0 öne geçti dk. 70 te sonra dk. 80 oyuncu değiştirmek için oyunu durdurdum tekrar maça başladığımızda benim adamlara şut komutu veriyorum şut atmıyor ben kaleye koşmak istiyorum topla oyuncum tam tersi yere koşuyor anlayacağınız sanki oyuncular üzerinde hiç bir etkim kalmadı benim oyuncum aldı topu gitti kıyıda beklemeye başladı.ben ilk defa böyle birşey gördüm bu hilemi acaba adamın günahını da almak istemedim ama moralim bozuldu direk engelledim.
  • Hocam hangi kombinasyonlarla aldın merak ettim.
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Rivaldoyu kacirdigin kotu olmus 30 seviye haliyle cok basarili oynuyor 40 seviyeye kasacagim rivaldoyu sozlesmesi biten gumus oyuncuları antrenor yapip daha etkili olacaktir pes de hic atamadigim tarzda bi golu rivaldo ile attim dun aksam
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    rodriguez cok pasif öyle avel gibi duruyor kadroda sozlesmesini yenilemedigim 2 siyahtan 1 tanesi hamsik iyi ama bana bir rakip geldi hamsik ile ceza sahası dısından feci gol atmisti guzel adam hamsik rodriguez'e gore
  • Bu arada banada hediye gelen efsanelerden barca temsilcisi %66 idi digeri %5.7 idi %5.7 olanı ben hafta bitti diye yaklasık 60 tanesini falan sildim sonra üzüldüm keske bu topu da açsaydım oyle silseydim diye silmeden once %21.1 idi neyse açtım %5.7 den iniesta cikti demek ki verecegi varmis, iniestayi oynatamiyorum vidal rivaldo varken orasi ayri t.kroos bile oynayamiyor.
  • TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    O zaman sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

Hocam hangi kombinasyonlarla aldın merak ettim.

Vatandaslık : almanya 5*

Favori taktik : esnek 5*

Lig: Bagımsız 5*

Bu kombinasyonla 6-9 arası oyuncu var onları alıp en sona 5* combo yaptım

• 5 lvl sağlam takımı olan arkadaşlar nick verirseniz maç atabiliriz

• Tesekkurler hocam boatengi bende istiyorum acikcasi olmadi bu hafta muzayede kasabilirim eksik olma.
  • O maçı 3-2 kazandım ama çok zorlandım. Kadro oldukça iyi oldu ama uyumu sağlayana kadar epey puan kaybedeceğiz anlaşılan

• PS4 demoyu oynadım anladım ki pes'te en ufak bir ilerlme yok neden mi bunu söylüyorum barca yı alıyorsun topu kanatdaki neymar'a veriyorsun neymar dibe kadar iniyor sonra R2 tuşuna bir basıyorsun önündeki savunma oyuncusu 5 metre savruluyor neymar'ın önü boş kalıyor ortayı kesiyorsun forvet oyuncusu ön direğe koşuyor kafayı vuruyor gol oluyor.Bu anlattığı bütün maç boyunca isterseniz 100 lerce defa tekrarlayabilirsiniz.

Pes en sevdiğm futbol oyunlarından biriydi fakat bu tek tüzelik hep aynı şekilde oynamaya zorlaması beni pes'ten soğuttu.Gelecek için pek umudum kalmadı diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 9 Aralık 2016; 19:49:59 >
  • Pc ise yapalım imzamda yazıyor

• Myclub oynamiyorum ama baktim dun clasic futbolcu veriyor. Brezilyali ronaldo geldi. En sevdigim futbolcu.

• Bana da bale cikti. Gordugum kadariyla robbenden cok daha ustun bir oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Myclub oynamiyorum ama baktim dun clasic futbolcu veriyor. Brezilyali ronaldo geldi. En sevdigim futbolcu.

Dişlek Ronaldo gelmeyeni dönüyorlar galiba bana da geldi 1 ay sonra myclubi açtım bi cevireyim dedim ... Ama değişen birşey yok gene de bu aptal modu oynamicam

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle degil. Robbenin bitiriciligi, ve falsosuna bale yaklasamaz.

• AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    O zaman taktik ile alakali. Robbenden hic verim alamamistir.

• 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.