Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disclosure

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ancak Cordova'yı bulamadım Deschamp ise sanırım istediğim taktikte oynatmıyor. MyClup'ın en saçma özelliklerinden biride işte bu. Bırak kardeşim 2 DOS 1 OOS oynıyım.

Dostum deschampa bakınca sana söyleyeceğim çift dos oynatıyor mu diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alaba için müzayede gircem de avusturya temsilcisini kaça alabilirim ?
  • quote:

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ancak Cordova'yı bulamadım Deschamp ise sanırım istediğim taktikte oynatmıyor. MyClup'ın en saçma özelliklerinden biride işte bu. Bırak kardeşim 2 DOS 1 OOS oynıyım.

Descams var bende Fransa Milli takımın t.d 2 tane dos olmuyor sadece 1 dos 1 gö 1 oos şeklinde oluyor oyunun en iyi t.d klopp 4-3-3 oynatıyor 1 dos 2 gö 2 gf 1 sf oyuncuların formuna göre ilerideki oyuncuda gf yapıyorum

• bu perşembe messi suarez a mesut a olur sanırım formları messi 2 gol suarez 1 mesut 1 gol :D
  • Arkadaslar tavsiye edebilceniz bi menejer varmı simpne var bende 433 tam defans ama pek iyi gidmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

Arkadaslar tavsiye edebilceniz bi menejer varmı simpne var bende 433 tam defans ama pek iyi gidmiyor

Oyunda taktik teknik antrenör hepsi boş momentum var cirkeflik var ... Ama illa td istiyorsan simioneyi al en azından az çok biseyler oynatıyor takıma

• adamlar herşeyi mükemmel yapmış tek birşey dışında, o da geri kalan her iyi şeyi silip götürüyor. uzaktan gol atma diye bişey yok.. gol atmak için illa ceza sahası içine girmek gerekiyor. japon kafasını yerlerde sürüyeceksin akıllanması için.. çok yazık etmişler oyuna. umutlar 2018'e.
    (Ayrıca online oyunda tuş gecikmesi olayı kronikleştiği için bu haliyle kabul etmekten başka çare yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Descams var bende Fransa Milli takımın t.d 2 tane dos olmuyor sadece 1 dos 1 gö 1 oos şeklinde oluyor oyunun en iyi t.d klopp 4-3-3 oynatıyor 1 dos 2 gö 2 gf 1 sf oyuncuların formuna göre ilerideki oyuncuda gf yapıyorum

ben bu klopp ile geçen sene oynamıştım tek forvet oynatıyordu , geride çok açık veriyordum ileride çoğalamıyordum.
    siz dahil herkes memnun gibi ,
    karşılaştığım rakiplerde 3 kere denk geldim 1 yendim 2 yenildim
    ilerde çabuk çoğalıyorlar
    şu ana kadar bana çıkmadı klopp

• quote:

Orijinalden alıntı: salih deniz

adamlar herşeyi mükemmel yapmış tek birşey dışında, o da geri kalan her iyi şeyi silip götürüyor. uzaktan gol atma diye bişey yok.. gol atmak için illa ceza sahası içine girmek gerekiyor. japon kafasını yerlerde sürüyeceksin akıllanması için.. çok yazık etmişler oyuna. umutlar 2018'e.
    (Ayrıca online oyunda tuş gecikmesi olayı kronikleştiği için bu haliyle kabul etmekten başka çare yok)

%100 katılıyorum
    KONAMİ isterse maç kazanıyorsun , istemezse kaybediyorsun
    online müsabakarlarda bu kadar müdahale yok ama my clup'ta % 100 etki ediliyor direk skora
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu arapla maçımız 2-1 bitti, şutlarımız: 21(16) - 5(2)

Harbiden girmedi mi girmiyor, maç boyunca inanılmaz toplar çıkardı kalecisi belki de momentumu yendim şuna bakın

Hamit altıntop'a bağlamış oyuncular.hangi spiker bu,fena anlatıyo maçı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu arapla maçımız 2-1 bitti, şutlarımız: 21(16) - 5(2)

Harbiden girmedi mi girmiyor, maç boyunca inanılmaz toplar çıkardı kalecisi belki de momentumu yendim şuna bakın

Hamit altıntop'a bağlamış oyuncular.hangi spiker bu,fena anlatıyo maçı.

İspanyol

maçta yarım metre ve 1 metre mesafeden ne kafa topları çıkardı kalecisi, bir tuşa mı basıyor o an yoksa oyundaki sistem mi gol olmasına izin vermedi anlamadım, en son artık kaleciyi de çalımlayıp boş kaleye attım öyle gol oldu

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Valla 20 senedir oynarım bu oyunu böylesine rastlamadımbende portekizce konusan spikeri secmistim galiba ama bu daha iyiymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 11 Aralık 2016; 3:04:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

Valla 20 senedir oynarım bu oyunu böylesine rastlamadımbende portekizce konusan spikeri secmistim galiba ama bu daha iyiymis.

Pes15 ten beri ispanyol kullanırım, güzel gol atarsak coşuyor coşturuyor

Şurda ne bagırmıştı geçen sene

• quote:

Orijinalden alıntı: salih deniz

adamlar herşeyi mükemmel yapmış tek birşey dışında, o da geri kalan her iyi şeyi silip götürüyor. uzaktan gol atma diye bişey yok.. gol atmak için illa ceza sahası içine girmek gerekiyor. japon kafasını yerlerde sürüyeceksin akıllanması için.. çok yazık etmişler oyuna. umutlar 2018'e.

Hocam geçen sene cok gol atmıştım uzaktan. Bu sene ise uzaktan 1 golum var.rastgele yenildiğim bir macta uzaktan cekmeye başlamıştım.gol olmuyor değil ama cok nadir bence.ya kalecide kalıyor ya direkten dönüyor ama yüzde 99 dışarı gidiyor. ..

• Hocam uzaktan gol atmak icin ölü yaprak vuruşu yapmanız lazım hareket halindeyken daha iyi yaparsınız elinizde ölü yaprak vuruşu yapacak orta saha oyuncularınız arsa atarsınız gol ben vidal ile cok attım.
  • Pes 2017 için kardeş olmak isteyen tr psn efendim...

• Uzaktan gol atmak için koşuyor olmucaksınız suarez gibi ronaldo gibi oyuncular ile vurmak durumundasınız kesinlikle ayak içi vurmucaksınız koşudan sonraki oyuncunun momentumlu halinde olucaksınız yani r1 den elinizi çekmiş oyuncunun kalan ivmesiyle hafif koşu durumunda olucaksınız şut barını yüzde 75 doldurucaksınız ve yönü abartmıcaksınız uzaktan çok sayıda golüm var bazen dandik oyuncularla da atabiliyorum ama asıl olay şut gücü yüksek ve bitiriciliği yüksek olan oyuncular ile şut çekmek antremanlarda dediğimi deneyin maç içindede rahatlatıcak sizi özellikle gelişmiş ayarlardan ceza sahasına hücum kullanan rakipleri uzaktan şutlarla avlıyorum yoksa o tarz rakipleri açmak için zorlanıyorum orta kafa golde oynamadığım için uzaktan şutlar benim için çok önemli oluyor

• bugünkü maçlarda inanılmaz bir tuş gecikmesi var
    5 maç yaptım hepsinde fark yedim.
    benim anlamadığım nokta : ben bu kadar momentum ve tuş gecikmesi yerken , karşı takım nasıl bu kadar iyi oynuyor ?
  • şimdi online oynadım normal modda oyun su gibi akıyor
    ne gib gecikme ne bir donma hiç bişey yok
    my clup'ta olanların sebebi nedir gerçekten çok merak ediyorum
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    bundan bahsetmemişsin hocam herif 5 kere geldi 5'inde de gol atti demissin 3 kere kaydi bilmem ne oldu falan filan cirkefliginden bahsetmemissin dedigin seyleri yaptiysa sayet bencede dedigin gibidir o zaman hak etmis.
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.