Şimdi Ara

PS4 - Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
26.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilmiyorum bu konuda kimse bilgi verebildi mi takip edemedim tam o yüzden eğer varsa başka başlık altında taşınabilir.

Benim PS4'ün getirdiği yeniliklerden en çok merak ettiğim Controller a kulaklık baglandığında konuşmalar falan var fakat TV den hala ses geliyor mu (Yani her şeyi kulaklığa verip kimseyi rahatsız etmeden ben gene oyun oynayabilir miyim? ) konusuydu.

Bunun hakkında bilgi buldum paylaşayım dedim. Zaten herkes PS4 edinme derdindeyken (ben dahil) edinenlere belki faydası olur :)

-Kulaklığı bağlayın controllera.

-oyuna girin

- oyun açılınca Home Button (PS logolu buton) a basılı tutun

- karşınıza gelen menüden 3 ya da 4 üncü seçecenkte kulaklık ayarı görüceksiniz . Bu ayar altında "Sadece Chat seslerini kulaklığa ver" ve " Tüm sesleri kulaklığa ver" gibi iki seçenek var . İlki sadece konuşmalar - diğeri ise TV den çıkan oyun sesinide kapsayarak kulaklıkla oynamanızı sağlar.

İlla PS4 yanında çıkan kulaklık olmak zorunda değil bu arada - her türlü uyumlu headset kullanılabilinir.

Belki merak eden olmuştur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laedy -- 17 Ocak 2014; 2:13:19 >

• Laedy kullanıcısına yanıt
    Benimde merak ettiğim konulardan biriydi cihaz gelince deneyerek buldum ve gerçekten kullanacağım bi özellik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5mm lik herhangi bir kulaklığı takabiliyormuyuz?
  • yukaridaki bilgileri aldigim kaynaga gore evet (İGN isimli oyun inceleme sitesinden buldum)

bir tek sanirim iphone kulakligini kullandiginizda seste bir sorun olmuyor fakat bazen mikrofonda ses gitmeme problemi yasaniyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hay teşekkürler walla :D bende tırım tırım bunu arıyordum akşam bir deniyeyim ürünü geri gönderecektim

ps4 stereo gaming headset aldım mikrafon sesi komple kimseyi rahatsız etmeden çözmem için aldığım kulaklığı umarım bu şekilde çözerim
  • Benim bu konunun tersi ile ilgili bir sorum var. Bütün sesi tvye verip kulaklıgı sadece mikrofon olarak kullamıyor muyuz? bilgisi olan var mı?
  • ddaywalker kullanıcısına yanıt
    Kamera var ise ondaki mikrofonu kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Kamera var ise ondaki mikrofonu kullanabilirsin.

yok ne yazık ki
    Yanlış hatırlamıyorsam, sadece sohbet sesini DS4 teki kulaklığa verebiliyorsunuz. Ama sadec sohbet diye seçmeniz gerekiyor. Böylece oyun sesi TV den gelirken sohbetinizi kulaklıkla yapabilirsiniz. Ancak bu kadar olur sanırım.
  • Eline saglık

Bütün ses çıkışını kulaklığa yönlendirmek için:
    3 saniye boyunca parmağınızı PS tuşuna basın ve çekmeyin.
    [Aygıt Ayarları] seçeneğini seçin ve X tuşuna basın.
    [Çıkışı Kulaklığa Ver] seçeneğini seçin ve X tuşuna basın.
    [Bütün Sesler] seçeneğini seçip X tuşuna basın.
    [Ses Kontrolü (Kulaklık)] seçeneğini seçin ve D-pad'de bulunan sağ ve sol tuşlarlar ses ayarınızı yapın.
  • Tamam bunu anladim da benim istedigim butun ses cikisini tvye vermek, grup chati de tvden duymak istiyorum ;)

Sen kulaklık kulanmadan sadece mikrifon kullanmak istiyorsan o da ilk cevabımda erdiğim gibi kamera ile olur. Onda var mikrofon. Yada bir tane mikrofon alacaksın ds4 bağlayıp deneyeceksin. Başka bir fikir gelmiyor aklıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Sen kulaklık kulanmadan sadece mikrifon kullanmak istiyorsan o da ilk cevabımda erdiğim gibi kamera ile olur. Onda var mikrofon. Yada bir tane mikrofon alacaksın ds4 bağlayıp deneyeceksin. Başka bir fikir gelmiyor aklıma.

eyw çok teşekkürler ilgin için
  • Arkadaslar kulakligin mikrofonunu kapatma imkanimiz var mi ?

• Benim headset de ses ve mikrofon girişleri farklı ve mikrofonu kullansam hoparlörünü kullanamıyorum bu sorunu nasıl aşabilirim. İlla kamera mı almam gerekiyor mikrofon için ?
  • Resimdeki birleştirme kablosundan alman gerekiyor.

PS4 - Kulaklık
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen bunu aldım yine olmadı ses geliyor mikrofon aygıtı yok diyor. Kulaklığım logitech bu arada.
  • Bende Kingston HyperX Cloud var bu kablo içinden çıkmıştı, sonradan almadım hem xbox ta hemde ps4 te sorunsuz çalışıyor.

PS4 - Kulaklık
  • Merhaba

Iphone kulaklığını Dual Shock'a taktığım zaman kulaklık çalışıyor ama mikrofon çalışmıyor. Guruptakilerin seslerini duyabiliyorum ama ben sesimi iletemiyorum. Bu tarz bir sorun yaşayan varmı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.