Şimdi Ara

Ps5 Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sony Ps5 Pulse 3D kulaklık almak istiyorum şu an 1.100 1.200 tl arası civarında. Acaba bu fiyata alınabilecek başka bir kulaklık var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 20 Temmuz 2022; 15:41:15 >

• Sony PS5 Pulse 3D kulaklığı bir sebepten ötürü önermem sebebi ise bir zaman sonra Pedleri yanlardan atıyor va tamamen çıkıyor ve rezil oluyorsun ben aldım benim başıma geldi 1 sene dolmadan kulaklık bu hale düştü

https://forum.donanimhaber.com/playstation-pulse-3d-kulaklik-mi-bir-daha-asla--152889678

imkanın varsa Arctris 7 yi öneririm

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Hocam bir çok yorum okudum genel olalarak olumlu yönde gördüm ve dün 920 tl'ye almış bulundum. Eminim söylediğiniz kulaklığın kalitesi çok daha iyidir ama aldığım fiyatın 3 katı onlar.

• SteelSeries Arctis 7 Wireless Stereo Gaming. Kulllaniyorum memnunum. Sarj bitse bile kablo ile devam ediyor. sesi gercekten güzel.

• Pulse 3d siyah olanı aldım beğendim,returnal oynamanızı tavsiye ediyorum dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt

Hocam dolby uygulaması ile kulaklık dahada güzel ses veriyormuş ama ben play station store'de göremedim uygulamayı.

• Pulse 3d siyah kulaklık satıyorum. İlgilenenler yazabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.