Şimdi Ara

PS4 - Kulaklık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
26.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucuk bir hort yapmak istiyorum

Arkadaslar bu ds4 3.5 lik kulaklik takinca performans nasil oluyor acaba? taktigimiz kulakliktan %100 verim alabilir
    miyiz ?
  • elkun kullanıcısına yanıt
    ben hem telefonun hem harici kulaklık kullanıyorum gayet yeterli.
  • Bu ps4teki netflix için de geçerli di mi onu da kulaklıktan dinleyebiliriz
  • wings35 kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam cevap icin. Indirimdeyken hyper cloud 2 almayi dusunuyorum ps4 ile kullanmak icin o nedenle sormustum. Umarim memnun eder
  • Logitech G930 ps4 pro ile uyumlu mu?
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Evet ama sadece stereo calisir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesCole

Merhaba

Iphone kulaklığını Dual Shock'a taktığım zaman kulaklık çalışıyor ama mikrofon çalışmıyor. Guruptakilerin seslerini duyabiliyorum ama ben sesimi iletemiyorum. Bu tarz bir sorun yaşayan varmı?

bu sorunu bende yaşıyorum sorunu çözebildiniz mi ?

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-mdr-zx110apb-kulakustu-mikrofonlu-kulaklik-siyah.html

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-mdr-zx310apw-kafabantli-mikrofonlu-kulaklik-beyaz.html?OM.zn=alternative_products-w2&OM.zpc=MDR-ZX310APW

bu iki üründen biri almaya düşünüyorumda bunlardada mikrofon çalışmama gibi durum olur mu emin olamadim ?

• 150 tl altında Philips Bass + öneririm, ben ps4 te oyun ve tablet ile telefonda müzik için kullanıyorum. Özellikle online oyunlarda çok fark ediyor, bf1 oynarken defalarca peşimdeki adamın ayak seslerini duyup evin etrafında dolanıp gafil avladığım olmuştur ☺ mikrofon ses kalitesi de iyi. Başlarda bass tonu biraz yüksek ama sonra sesler yerine oturuyor. Müzik olarak herkes için bir şey diyemem çünkü ben death metal dinlerim, bunda ekolayzır ayarı yapmama bilr gerek kalmadı.
  • Bende Logitech 600 serisi var artemis mi ne ürün adı Hem usb hem 3.5mm jak ile geliyor, 7+1 destekli ama ps4 te bunu desteklemiyor.
    Pc için almıştım zamanında. Ps4 e de yaradı.. 3.5mm jak ile controllerin gücü yetmediğinden ses az geliyor, ps4 e direkt usbden bağladığımda ise bangır bangır ve detaylı bir sese sahip...

Ben oyuncu monitöründe oynadığımdan devamlı kulaklıkla oynuyorum, bazen odamda ki tvye bağlıyorum o zaman tüm konuşma seslerini de tv ye alıp sadece mikrofonu kulaklıkta bırakıyorum. Kulaklığı masa üstüne kendimden 3 metre uzağa bırakıp odada biri varmış gibi normal tonda konuşuyorum şimdiye kadar kimse sesin az geliyor demedi.

Neyse kısaca usbden bağladığımdan mıdır bilmem ben istediğim ayarı ps4 üzerinde yapabiliyorum, kulaklığı sadece mikrofonda kullanma,her sesi tv den alma alayını kulaklığa alma.. DS tuşunda gösterilen hızlı menüde o kadar detay yok asıl detaylar ayarlar altında ki cihazlar menüsünde.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: thecobra

Bende Logitech 600 serisi var artemis mi ne ürün adı Hem usb hem 3.5mm jak ile geliyor, 7+1 destekli ama ps4 te bunu desteklemiyor.
    Pc için almıştım zamanında. Ps4 e de yaradı.. 3.5mm jak ile controllerin gücü yetmediğinden ses az geliyor, ps4 e direkt usbden bağladığımda ise bangır bangır ve detaylı bir sese sahip...

Ben oyuncu monitöründe oynadığımdan devamlı kulaklıkla oynuyorum, bazen odamda ki tvye bağlıyorum o zaman tüm konuşma seslerini de tv ye alıp sadece mikrofonu kulaklıkta bırakıyorum. Kulaklığı masa üstüne kendimden 3 metre uzağa bırakıp odada biri varmış gibi normal tonda konuşuyorum şimdiye kadar kimse sesin az geliyor demedi.

Neyse kısaca usbden bağladığımdan mıdır bilmem ben istediğim ayarı ps4 üzerinde yapabiliyorum, kulaklığı sadece mikrofonda kullanma,her sesi tv den alma alayını kulaklığa alma.. DS tuşunda gösterilen hızlı menüde o kadar detay yok asıl detaylar ayarlar altında ki cihazlar menüsünde.

Saygılar.

Benım asılm amacım hem sohbet sesi hem oyun sesi kulaklıktan gelsin.TV den hiç bir ses çıkmasın.ps4 kolun üzerindeki girişe kutudan çıkan mikrofonlu kullaklıgı takınca istedigim gibi oluyor.Bütün sesler geliyor konuşabiliyorumda ama kutudan çıkan kulaklık tek kulaklı oldugundan rahatsiz ediyor bir zaman sonra.
    İphone kulaklıgını denedim sesler iki kulak olunca 10 numara oluor ama bu seferde mikrofon çalışmıyor.Bu yüzden kulaklık arayişina girdim.Hoşuma giden iki model onlar dedigim gibi çalışır mı buna emin olamadim. Bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-turtle-beach-500p-7-1-dts-kulaklik--129790777

Kulaklık ihtiyacı olan kaçırmasın derim. Bir süredir aynı kulaklığı kullanıyorum. Müthiş bir ses kalitesi var.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekür ederim ama kulaklık gibi ürünleri 2.el almam.birde ürün pahalı ben daha uygun fiyatli ps4 için çalışacak ürün ariyorum
  • ps4 için trust gxt 310 modelini aldım.Şuanlıklık memnunm fiyatida makul. f/p ürünüdür.tavsiye ederim.

http://www.gameekstra.com/Trust-21187-Gxt-310-Radius-Gaming-Kulaklik,PR-6279.html
  • kulaklığı joystikce takınca ses cok az geliyor, acaba bunu artırmak için ne yapılabilir ? baska bağlama yöntemi var mıdır tv'ye ya da playstationa?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.