Şimdi Ara

PS4 Konsept Tasarımı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
4.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence yeni konsolumuza merhaba demenin vakti geldi bukadar detayli fake olmaz bence daha oncede bu internet reklamini yapan firmada cok.Ps4 buna bence cok benzeyecektir ama ben tasarimi cok begendim o ayri.
  • tasarım çok iyi :D
  • Tasarımı güzel olmuş
  • Yeni nesil konsollar duyurulsun artık yahu, ne güzel oyun gündemi tavan yapar, hergün yeni haberler vb çıkar, heyecanlı olur çok. Özellikle şunu istiyorum. PS4'ün 2012 E3 de tanıtılacağı kesinleşsin fakt E3 öncesi hiç fotoğraf, teknik bilgi vb sızmasın. O saati bekleyelim, o anda görelim herşeyi. Ne heyecanlı olur düşünsenize, canlı yayın esnasında 600 kişi konuda olur rahat.
  • görünümünü beğendim gerçekten. ama daha çok zaman olduğunu düşünüyorum bu konsolun gelmesine. birde birçok arkadaşın söylediği doğru ilk önce fat tarzı gelir. çünkü sony oyuncuları yolmayı iyi biliyor :D
  • Bence normal hali bu. Slim daha da ince olur. Teknoloji gelişiyor. Isınma sorunu olmaz.
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.E3 2012'de yeni konsol gösterilir ve çıkış tarihi de o yıl içerisinde olur.Tahminim bu yönde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.E3 2012'de yeni konsol gösterilir ve çıkış tarihi de o yıl içerisinde olur.Tahminim bu yönde...

Serdar Ortaç abimize kesinlikle katılıyorum. E3, Sony'nin en büyük medya aracı. E3'ün CNN'den Çay TV'ye kadar haberleri çıkar...
  • beyler 3. yorum 2. resim BF3 değil mi o :D
  • Tasarım çok güzel fakat PS3 çıkmadan önce de ne tasarımlar görmüştük şimdiki halinden bile güzeldi bir çoğu.
  • Artık pc yi kullanmamak adına bi makina yapmalılar. Ps3 DE Bu nu biraz başardılar ama Ps4 de artık Oyun ve Multimedya dışında klavye mausu taktıgında şöyle tıkır tıkır pc gibi kullanabilmeliyiz.
  • Tasarım gerçekten harika olmuş bu sefer.Özellikle dik kullanımda.
  • Umarim linux destegi de olur
  • Muthis bir tasarim.
  • Iyi iyi artik PS4 haberlerinde su igrenc fotoyu görmeyiz Insallah.

PS4 Konsept Tasarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

Iyi iyi artik PS4 haberlerinde su igrenc fotoyu görmeyiz Insallah.

PS4 Konsept Tasarımı

Meşhur resim!
  • quote:

PS4 Konsept Tasarımı

Hayır buna inanan oldu mu acaba CD'ye bak kutusu 100 TL tutar zaten o CD'nin.
  • Fiyatı 1000 TL aşağısında olsa keşke
  • quote:

PS4 Konsept Tasarımı

Teorisi çürüdü yazık...
  • 80GB PS4 mü olacak yani?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.