Şimdi Ara

PS4 fiyatları düşer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an Hb de 1219TL,- gibi bir fiyata bulunuyor. Önümüzde ki 3-5 ayda düşmesi mümkün müdür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dolar 2 liraya inerse belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

dolar 2 liraya inerse belki

Neredeyse her yerde sabit 1499tl iken neden hb bu fiyata satıyor ? Sony Eurasia garantili değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

quote:

Neredeyse her yerde sabit 1499tl iken neden hb bu fiyata satıyor ? Sony Eurasia garantili değil mi?

burdada 1,179 TLhttp://www.ucuzbudur.com/sony-ps4-500-gb-tek-kol-urun167686.html
    eurasia garantili olmayanlar 100 200 lira daha ucuz ben 13 aydır kullanıyorum garantiye ihtiyaç duymadım bide eski model

• quote:

quote:

quote:

burdada 1,179 TLhttp://www.ucuzbudur.com/sony-ps4-500-gb-tek-kol-urun167686.html
    eurasia garantili olmayanlar 100 200 lira daha ucuz ben 13 aydır kullanıyorum garantiye ihtiyaç duymadım bide eski model

Hocam bir fark yok dimi cihazlar arasında ? Hani bu pal-ntsc türkçe menü sorunu gibi. Her şey birebir aynı yani Eurasia cihazla. Eğer öyle ise benim için sıkıntı yok. Bu site güvenilir mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bir fark yok dimi cihazlar arasında ? Hani bu pal-ntsc türkçe menü sorunu gibi. Her şey birebir aynı yani Eurasia cihazla. Eğer öyle ise benim için sıkıntı yok. Bu site güvenilir mi?

Cihaz büyük ihtimalle pal, siteyi arayıp sorabilirsiniz.

• Ps4 cikali 2 sene oldu. Alacak arkadaslara seri nosunu takip etmesini oneririm. Normal fiyatindan uygun olanlar buyuk ihtimal 2 sene once cikan cihazlardir.
    Bu cihazlarin kumandasinin analog kisimlari yirtiliyor. Ayrıca cok gurultu yapiyor. Cuh12 ile baslayan seriler yeni olanlar.

• Bence yılbaşında indirim denk gelecektir

• Teşekkür ederim arkadaşlar, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eski seri çıkma olasılığı da var sanırım. Aslında benim için pek sorun olmaz sanırım yeni seride o parlak kısım mat olmuş ve dokunmatik tuş yok. Sesi pek problem etmem, donanım konusunda aynı galiba ama Ds4 soyulması ileri derecedeyse sorun olur benim için.

• Ds4 soyulmasi eger kapak kullanmazsan her ds4 ler soyulur ps3 kolu gibi degil ds4 hafif lastik gibi sert bi plastik den yapilmamis ben kapak kullaniyorum analoglar icin hic bi yirtilma olmadi 1 seneyi gecti

• İndirim falan olmaz. Anca kampanya ile yanına oyun eklerler. Alacaksan spottan eurasia garatili ps4 al benim gibi. Kafan rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

İndirim falan olmaz. Anca kampanya ile yanına oyun eklerler. Alacaksan spottan eurasia garatili ps4 al benim gibi. Kafan rahat olsun

işte ben de onu demek istedim :) normalde konsola indirim olmaz. baksana ps3 hala kaç tl :S fakat yılbaşında bi kampanya denk gelebilir.
    beklemekte fayda var gibi
  • 2ay beklemene degecek kadar bir indirim olmayacagi kesin. Amerika fiyatiyla neredeyse ayni zaten kurdan dolayi. Amazondan almaya kalksak suanda 1200 civarina denk geliyor kargosuyla vergisiyle. Burdan alin gitsin resmi sony garantili. Elektronik ne olacagi belli olmaz. Bende ilk seriden var tık demedi. Bir arkadasim kac ay sonra aldi, ekranda cizgiler olusuyor sorunlu cihaz. Spottan alsa elinde paylacakti muhtemelen.

• Teşekkür ederim arkadaşlar duruma göre spot alma ihtimalim var tabi birazda şans işi bakalım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Ds4 soyulmasi eger kapak kullanmazsan her ds4 ler soyulur ps3 kolu gibi degil ds4 hafif lastik gibi sert bi plastik den yapilmamis ben kapak kullaniyorum analoglar icin hic bi yirtilma olmadi 1 seneyi gecti

Cihazla gelen kumandanin analoglari 2 hafta sonra yirtilmisti.
    Yaklasik 6 ay once kamuflaj kumanda aldim. Analog cover kullanmadim ve simdiye kadar yirtilma soz konusu degil.
    Ama tetik tuslarindaki yaylar 3 ay sonra gevsedi. Bu da kumandanin dandik yapisindan kaynaklaniyor.

• quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar duruma göre spot alma ihtimalim var tabi birazda şans işi bakalım artık.

Bana sorarsan 12 bin serisini bir sony center dan alman daha mantikli.
    Hem ileride sorun olursa garantisi yoluyla degistirme imkanin olur. Spot tan alman, yada yurt disindan alman ayni seyler.

Ben yurt disindan aldim. Cuh1001x cihazin Bir kere power suply degistirmek zorunda kaldim. Ve suan cihaz Allaha emanet.

• bence de sony türkiye garantili olsa iyi olur. elektronik bu sonucta
  • Aslında bundle pakete 1499tl verilebilir. Teknosa Sony Eurasia garantili mi veriyor ?

• Benim 2 kolunda r2 tuslari kirildi yenisimlni aldimda degistirdim ucuz zaten 1 dolar bile degil aliexpres dedigin gibi cok dandik yapmislar ps3 kollari gibi saglam degil bilerek boyle yapmislar satis politikasi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.