Şimdi Ara

PS4 fiyatları düşer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Ds4 soyulmasi eger kapak kullanmazsan her ds4 ler soyulur ps3 kolu gibi degil ds4 hafif lastik gibi sert bi plastik den yapilmamis ben kapak kullaniyorum analoglar icin hic bi yirtilma olmadi 1 seneyi gecti

Cihazla gelen kumandanin analoglari 2 hafta sonra yirtilmisti.
    Yaklasik 6 ay once kamuflaj kumanda aldim. Analog cover kullanmadim ve simdiye kadar yirtilma soz konusu degil.
    Ama tetik tuslarindaki yaylar 3 ay sonra gevsedi. Bu da kumandanin dandik yapisindan kaynaklaniyor.

2014 marttan beri kullanıyorum, yırtılmadı benimki. Kullanışa göre değişebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

Şu an Hb de 1219TL,- gibi bir fiyata bulunuyor. Önümüzde ki 3-5 ayda düşmesi mümkün müdür?

Zor. Neden dersen dolar euro dibe vursa bile sony en son zamlı fiyattan indiriyor. Ben çıktığında 1550 ye aldım halen 1500 civarında satıyor sony.

• quote:

Şu an Hb de 1219TL,- gibi bir fiyata bulunuyor. Önümüzde ki 3-5 ayda düşmesi mümkün müdür?

1000 liranın altına düşmesini bekliyorsanız daha çok beklersiniz ps3 bile 900-1000 tl
    ps4 alacaksan sony mağzasından al kafan rahat olsun
    ps4 alacağına göre pek para sıkıntın yoktur oyunlara dünya para verecekler bi zahmet ps4 üde yetkili yerlerden alsınlar....
  • Avrupada fiyati 400 eurodan 350ye dusecegi icin ileride bir indirim olabilir ama o indirimi beklemek yerine su an yeni cikan oyunlarla veya limited edition serilerinden bir ps4 almak daha mantikli.
  • N11 gibi ucuza sony garantili satan yerlerdeki fiyatlar bence en dip fiyatlar. Uzun bir süre kampanya dışında o fiyatın altına satılmaz. Zaten sonyde 1499 lira. Alacak kişilerin indirim beklemek yerine alıp keyfini çıkarmasını tavsiye ederim tecrübeyle sabit

• Anlaşıldı arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim.

• quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eski seri çıkma olasılığı da var sanırım. Aslında benim için pek sorun olmaz sanırım yeni seride o parlak kısım mat olmuş ve dokunmatik tuş yok. Sesi pek problem etmem, donanım konusunda aynı galiba ama Ds4 soyulması ileri derecedeyse sorun olur benim için.

Şu an tekno marketlerin hepsinde 500 gb larin yeni serisi var. 1 tb alcaksan da sony centerlara gitmen gerek. Cunki sony center disinda yeni kasa 1tb bulman imkansiza yakin. Garanti konusu sana kalmis sknti yapmam diyosan paralel ithalat alabilirsin. Ama kasa olarak bence cuh-1216 lardan almaya bak. Fani 11 serisine gore cok daha az ses yapiyomus. Bende haftaya aliyorum 1tb nasipse

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eski seri çıkma olasılığı da var sanırım. Aslında benim için pek sorun olmaz sanırım yeni seride o parlak kısım mat olmuş ve dokunmatik tuş yok. Sesi pek problem etmem, donanım konusunda aynı galiba ama Ds4 soyulması ileri derecedeyse sorun olur benim için.

Şu an tekno marketlerin hepsinde 500 gb larin yeni serisi var. 1 tb alcaksan da sony centerlara gitmen gerek. Cunki sony center disinda yeni kasa 1tb bulman imkansiza yakin. Garanti konusu sana kalmis sknti yapmam diyosan paralel ithalat alabilirsin. Ama kasa olarak bence cuh-1216 lardan almaya bak. Fani 11 serisine gore cok daha az ses yapiyomus. Bende haftaya aliyorum 1tb nasipse

Teşekkür ederim hocam, hayırlı olsun şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.