Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya hocam, bu konuda alım-satım-takas hariç mesaj yazılmaması, yazanlarınsa gerekli uyarılar sonrası gerekirse problemli alışverişler bölümüne girmesi ile ilgili rica etsem oylama yapabilirmisiniz? Bazı arkadaşlar Rıdvan Dilmen edasıyla sürekli birşeylere yorum yapma peşinde, olan oyun arayanlara ya da ilan verenlere oluyor.
    @dunyao

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Dünya hocam, bu konuda alım-satım-takas hariç mesaj yazılmaması, yazanlarınsa gerekli uyarılar sonrası gerekirse problemli alışverişler bölümüne girmesi ile ilgili rica etsem oylama yapabilirmisiniz? Bazı arkadaşlar Rıdvan Dilmen edasıyla sürekli birşeylere yorum yapma peşinde, olan oyun arayanlara ya da ilan verenlere oluyor.
    @dunyao

Sonuna kadar katılıyorum kaç gündür wolfenstein almak için giriyorum mesela wolfenstein geçtim ilan göremiyorum

• adam takas harici fikir belirtince nasıl giriyor problemli alışveriş bölümüne? alışveriş mi var ortada?

Oyun takas konusu arkadaşlar, eğlence yani. Askerde gibi hissettim kendimi. konuya girince tekmil verelim bence oylamaya sunalım
  • -Mudvayne- kullanıcısına yanıt
    neden bu kadar yadırgadın ki ? watch dogs çoğu kişi 30 35 40 TL satmış bende bu fiyattan arıyorum ucuz olabilir belki ama silah zoru ile değil ya benimde durumum pek müsait değil 40 50 vermeye kendi küçük bir hesabım var biraz anlayışla karşılayalım öğrenciyim elimden bu geliyor sonuçta.
  • quote:

Dünya hocam, bu konuda alım-satım-takas hariç mesaj yazılmaması, yazanlarınsa gerekli uyarılar sonrası gerekirse problemli alışverişler bölümüne girmesi ile ilgili rica etsem oylama yapabilirmisiniz? Bazı arkadaşlar Rıdvan Dilmen edasıyla sürekli birşeylere yorum yapma peşinde, olan oyun arayanlara ya da ilan verenlere oluyor.
    @dunyao

önlem alınması lazım artık. 1 haftadır fiyat tartışmasıdır grup tartışmasıdır aldı başını gidiyor. @Kivanc1Mac
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Battlefield 4 kendi actigim hesabin secondary si

esdarking'e satilmistir.

Primary bendedir.45 tlden satiliktir

hocam oyun satılık mıdır halen
  • NFS Rivals çift hak satiliktir 80 tl.

• Muhabbeti tamamen bitirmesine bitiririz de o zaman daha fazla olay çıkar İsterseniz konuyu 2'ye bölelim, 2 farklı konu olsun, birisi kardeşlik muhabbet, birisi ilan konusu gibi bir şey olsun. Fakat bu durumda buradaki ilan dışı bütün mesajları sorgusuz sualsiz silmek gerekir (yeni konu açıldıktan sonraki bütün mesajlar, geçmişe dönük tek tek temizlik yapılamaz).
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

@dunyao

Sahsen konunun askeri duzende olmasini tercih etmem, asiriya kacmadikca muhabbetin sakincasi olmaz. Kivancin da dedigi gibi, istenirse muhabbet sifirlanir ama daha sacma bir durum cikar ortaya.

Muhabbet oyunla, ps4 ile vs ilgisi varsa yapilmali ama ilgisizse lutfen pm ile sahsi yazismalar ile surdurelim muhabbetimizi. Evet bazen sacma fiyatlara sacma yorumlara kiziyoruz ama uzatmayalim, artilama eksileme ile tepkimizi verelim, yoksa gercekten ilanlar geride kaliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son 2 3 gün yazılanlara bakın bakalım kaç tane satılık ilanı var. Muhabbet yapmayın diyorsunuzda yazan alan veren de kalmadı zaten. Yoksa muhabbet olmayacağını herkes biliyor

• The last of us TR
    SEC-55TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 10 Ağustos 2014; 4:15:25 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ALINIK injustice

• Beyler fifa 15 i us psn den nasil alabiliriz ? (Daha oyun cikmamis on siparise acilinca hemen almak istiyorum)

• gorkem414 kullanıcısına yanıt
    Us PSN hesabın var ise amazon.com'dan [Link] oyunun miktarı kadar card alıp bakiyeyi hesaba yüklemelisin. Sonrasında önsiparişi verirsin. Oyunun çıkmasına 2-3 gün kala, hesaptan parayı çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

Beyler fifa 15 i us psn den nasil alabiliriz ? (Daha oyun cikmamis on siparise acilinca hemen almak istiyorum)

Amazon dan psn card code alabilirsin. Kredi kartım yok dersen sen dahil bütün arkadaşlara ben hafta sonları bu konuda yardımcı olabilirim, oyun kardeşliği sonuçta bu

Şahsi fikrim acele etme hocam ben de her iki oyunun demolarını sabırsızlıkla bekliyorum, bi deneyelim, bakalım derim çünkü bu sene PES15 fena geliyor, birkaç küçük gameplay sızmış anakonuda

• quote:

Orijinalden alıntı: JustOneKiss

Alınık Primary Watch Dogs : 30 TL verebilirim (referanslı kullanıcılardan alınıcaktır)
    Alınık Primary Battlefield 4 : 30 TL verebilirim (referanslı kullanıcılardan alınıcaktır)

ikisini aynı hesaptadan düz bir fiyatada satın alabilirim İkiside Primary Olması Şartıyla (referanslı kullanıcılardan alınıcaktır)

Sabah sabah sen beni güldürdün allahta seni güldürsün sen çok yaşa :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eros God

quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

Beyler fifa 15 i us psn den nasil alabiliriz ? (Daha oyun cikmamis on siparise acilinca hemen almak istiyorum)

Amazon dan psn card code alabilirsin. Kredi kartım yok dersen sen dahil bütün arkadaşlara ben hafta sonları bu konuda yardımcı olabilirim, oyun kardeşliği sonuçta bu

Şahsi fikrim acele etme hocam ben de her iki oyunun demolarını sabırsızlıkla bekliyorum, bi deneyelim, bakalım derim çünkü bu sene PES15 fena geliyor, birkaç küçük gameplay sızmış anakonuda

Cok sagolun amazon tr kart kabul ediyorsa sikinti yok @kdrsrsln sanada tesekkur ederim

• Wolfenstein New Order secondary hesap takaslıktır
    satış fiyati 30 TL (ödeme paypal)
    Oynamadigim oyunlarla takas önceliğim

• NBA 2K14 ve Fifa14 Aynı HESAPTA ve PRIMARY. Ücret: 55 tl.
  • satılık watch dogs secondary 25 tl primary sahibini paylaşacağım alan arkadaşla
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.