Binbaşı
02 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Geçen yıl, yatalak olan babaannemden dolayı amcama Dacia Lodgy aldık. Yaylaya gidiş gelişlerde, ucuz yedek parça avantajı ve dizel olduğundan dolayı. Babaannemin yatalak olması geniş araç tercih etmemizde diğer nedendi. Fakat araç inanılmaz şekilde toz alıyor. Göstergelerden tutun torpido gözünün içine kadar her yer toz içinde kalıyor. Servise başvurduğumuzda hiç bir sorun olmadığı belirtildi. Biz de dava açtık. Bilirkişi raporunda aracın toz aldığı ve kusurlu ürün olduğu tespiti yapıldı. Artık mahkeme günün ve kararın gelmesini bekliyoruz. Bu aracı iade edip farklı bir araç almayı düşünüyoruz.

Bütçemiz yaklaşık 50000TL civarı
Geniş araç olması babaannemin taşınması ve yolculuğu için önemli.
Senede 25000km civarı yol yaptıklarından dizel tercih ama lpg de göz önünde bulundurulacak.

Özürlü aracı alınacak ama indirimli haline 50000tl ödenmeyecek. Piyasa değeri 50000tl olan araçlar yaklaşık 32000tl ye denk geliyor. Hesaplama işlemleriyle uğraşmamanız için piyasa değeri 50000TL civarı araç önermeniz yeterli olacaktır.

Önerileriniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Soru biraz karışık olabilir. 2 ayrı çalışma sayfam olacak. Tablolar aşağıda

Açılır listede seçilen ürüne göre diğer sayfada uygun yeri düzeltme

Tablolarda da görüldüğü gibi ilk sayfada ürün adı ve miktarı, ikinci sayfada ise tarih, miktar ve veri doğrulama ile oluşturulmuş 1. sayfa A sütunundaki verilerin liste şekli. Benim ihtiyacım olan şey, 2. sayfada listeden ürün seçildikten sonra B sütundaki miktarı, 1. sayfada aynı ürünün stoğuna eklemek.

Örnek olarak 1. sayfada ürün 4'den hiç yok. 1.1.2015 tarihinde ürün 4'e 10 adet adet ürün eklenecek. Sayfa 1'deki tabloyu el ile ellemeden bunu yapma imkanım olabilir mi?
Şimdiye kadar kazandığım büyük takımlarla FM kariyerlerimden sonra ilk kez bu kadar alt ligden bir kariyer başlatmaya karar verdim.

Barnet F.C.

1888 yılında Londra'da kurulan Barnet, profesyonel bir ingiliz kulübü olarak şu anda Blue Square Bet Premier Lig (Konferans Ligi)içerisinde mücadele ediyor. Barnet, geçtiğimiz sezon Npower Lig 2'den küme düştü. Bu sezon Konferans Ligi'ne ayak uydurmaları gerekecek.

Kulüp, maçlarını 2013'den beri The Hive Stadyumu'nda oynarken, ayrıca harika derecede antreman tesislerine ve vasat alt yapı tesislerine sahip. Kulüp ayrıca ortalama bir genç takım antrenörlüğüne ve ortalama bir genç yetiştirme ağına sahip. Kulüp, Stevenage ve Enfield 1893 ile ezeli rekabetini sürdürüyor.

Kulüp muhtemelen en başarılı zamanlarını 1990'lı yıllarda yaşadı. Şu zamana kadar sekiz yıl süren verimsiz döneme rağmen, 2005 yılından beri beri, bir turnuvada şampiyonluk alamadılar.

Barnet halen gururlar taşıdı bir tarihe sahip. Barnet İngiliz 5. ligini 1991 ve 2005 yıllarında kazandı ve üç kez ikinci oldu. 1972 yılında FF ödülü ikincisi oldu, 1989 yılında Konferans Kupası şampiyonu oldu ve iki kez ikinci oldu, 1972 yılında Güney Lig Kupası şampiyonu oldu ve bir kez de ikinci oldu.

The Hive Stadyumu

Kadromuz

2013-2014

2014-2015

2015-2016

Dönem Hedeflerimiz

2013-2014
-Play Off'a kalmak
-Npower Lig 2'ye yükselmek
-Sezon sonu itibari ile 25K'dan fazla zarara uğramamak

2014-2015 Dönem Hedeflerimiz
-Play-Off'a kalmak
-Npower Lig 2'ye yükselmek

2015-2016 Dönem Hedeflerimiz
-Küme düşme potası üstünde kalmak
-FA Cup'da 3.Tur
-FA Trophy'de 3.Tur

Açık Ligler

Önümüzdeki haftalarda VPS hizmeti almayı planlıyorum. Öncesinde maliyet odaklı da olması için ücretsiz panelleri araştırdım fakat kullanmadan bir karara varamıyorum. WMware gibi sanallaştırma yazılımlarıyla bilgisayarıma Centos 6 veya farklı sunucu işletim sistemi yükleyip panel yazılımlarını deneyebilir miyim?
*Wine kurulumu başarılı.

Fakat wine ile exe dosyası çalıştırmak istediğimde

Unhandled exception: page fault on read access to 0x0061d6d8 in 32-bit code (0x7b839b4c)

şeklinde başlayıp devam eden sorunla karşılaşıyorum. Çözümü konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı?
Sponsor hosting bulduğumdan dolayı Turkves.com dan aldığım limitsiz reseller (bayi) paketini devrediyorum. Mevcut paketim Master bayi paketi olup, her domain için ayrı ayrı hosting paketleri açabilirsiniz. Hizmet bitiş tarihi 24/02/2013'dür. Paketi alan arkadaş kampanyalı uzatma fırsatından yararlanmaya devam edecektir.

İstediğim fiyat : 50TL

Reseller Paket Özellikleri :
Limitlendirilmemiş Disk Alanı
Limitlendirilmemiş Aylık Trafik
Limitlendirilmemiş Alan Adı Barındırma
Limitlendirilmemiş Alt Alan Adı Barındırma
Limitlendirilmemiş E-Posta Hesap Açabilme
Limitlendirilmemiş MySQL Veritabanı Hesabı
Günlük/Haftalık/Aylık yedekleme
SoftaCulous ile yüzlerce hazır script kurulumu
CloudLinux Alt Yapı
cPanel / WHM Kontrol Paneli
LiteSpeed Web Server ( Hızlı açılan sayfalar, Apache'ye oranla %200 daha güvenli ve daha performanslı )
%15 CPU İzni
PHP 5.X Versiyonu
MySQL 5.X Versiyonu
Zend Optimizer
IonCube-PHP Loader
Özel Name Server Kullanabilme İzni
Yüksek Güvenlik Ayarları
%99 Uptime Garantisi

Not: Sunucularda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerik barındırması yasaktır. (adult, vvarez, mp3, toplist, crack, hack barındırmak yasaktır. ) Upload/Download, dosya barındırma amaçlı kullanılmaz.

Firma Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No : 2752
Denizbank GSBonus sahibi arkadaşlara bir sorum olacak;

Kart kullanım ücreti bonus olarak geri iade edilen veya otomatik ödeme talimatı verdi diye hiç alınmayan arkadaşlar var mı?

Tüketici haklarına gitmeden önce varsa örnek onu örnek göstermek istiyorum. İşlem hızlanır. Tüketiciye kalırsak karar 5 ayda geliyor
struct label{
int x;
int y;
char *s;
int len;
};

struct label *lb;

lb = &Text[IDXGAMENAME];
lb->len = strlen(titletext[IDXGAMENAME]);
lb->s = titletext[IDXGAMENAME];
lb->y = TITLE_Y;
lb->x = bcenter(lb->len);

Benim sorum pointer olarak -> kullanıyorlar fakat ben kullanımını tam olarak anlamadım. Bu kullanımı hakkında bilgisi olan ve açıklayabilecek olan var mı?
C dilinde yazılmış Pacman oyununa ihtiyacım var.

- Proje sadece C dilinde yazılmış olmalı. C++ ve farklı diller olmayacak.
- Projede kullanılan fonksiyon ve makroların yanlarına yorum olarak ne işe yaradıkları yazılacak
- En yüksek puan alan 5 kişinin listesini tutabilecek.
- Sadece klasik haritası olması yeterli. Ama oyun 3 zorluk seviyesinde olacak.

Graphics.h lib dosyası bende mevcut. Pacmanda kullanılacak grafik çizimleri hazır. Sadece kodlanması lazım. Proje Cuma günü akşamına kadar teslim edilmeli.

Maksimum 75TL ödeme yapabilirim.

Graphics.h dosyasını incelemek isteyen olursa

http://www.mediafire.com/view/?n7sgje7do67q6r3
Şu an boşta duran vodafone hattım var ve her ay telsiz ücretini kesiyor. Fakat denk geldiğim kadarıyla bazı GSM operatörlerinde ve ya tariflerinde bu telsiz kullanım vergisini kesmiyorlarmış.

Hangi GSM operatöründe ve hangi tarifelerinde telsiz kullanım vergisinin kesilmediğiyle ilgili bilgi sahibi olan var mı?
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Müindiz Adayı :)
Forum İmzası:

Galatasaray sevdalısı
PS4
PSN ID: kdrsrslnUS
Forum İkinci El İmzası:
Referansda yazmayan alımlarım
●SerdarAltay-Altec ATP3●tevust-HTC Desire C●Arnold Schwarzenegger-WatchDog PS4●Mickey-d&r hediye çeki●sabirlar58-AC4BlackFlag PS4

Dikkat Edin
[Spartacus]
Hakkımda:

Galatasaray sevdalısı
Çukurova Üniversitesi Topluluğu
∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫
Kiralık PS4 Oyunları için PM
PS4
PSN ID: kdrsrslnUS
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Altec Lansing ATP3
PSN ID
kdrsrslnUS
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.975
İkinci El Bölümü Mesajları: 88
Konularının görüntülenme sayısı: 150.693 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 86 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.