Şimdi Ara

ps3ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar elimde ilk çıkan kırılabilir 250gb slim cihaz var çok temiz kulladım,oyunlarıyla beraber ne kadar eder acaba,ayrıca 1 tane daha mavi ds3 ve kamera ile move set var.
    ps3ne kadar eder?
    ps3ne kadar eder?ps3ne kadar eder?ps3ne kadar eder?ps3ne kadar eder?

• güncel
  • bana kalırsa oyunları satmayın ileride değerlenir koleksiyoncular tarafından şu an için çok değerleri yok
  • Sizin aklinizda fiyat olarak ne var ?
  • Oyunları bilmem ama benim şehirde ps4ler letgoda 2300 bandından satılıyor. Oradan hesap edin.
  • Oyunları kaça okutursun
  • 61 tane orijinal oyun var makina ile beraber ne kadar istesem acaba tanıdık alacak
  • Makina 600 700 eder
    Oyunları da 25tlden hesapla sar gitsin

Letgoda gördüğüm 2 3 ilandan yaptim bu hesabi

Ben şahsen ps3e 400 veririm en fazla artık çok gereksiz bir konsol ama 800 falan isteyen var 125mb ekran kartli cihaza
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

PS3 ile PC yi 125 mb vs. diyerek karşılaştıramazsın. PS3 oyun konsolu. GT 210 ekran kartı 1 GB ama GTA V oynatabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

PS3 ile PC yi 125 mb vs. diyerek karşılaştıramazsın. PS3 oyun konsolu. GT 210 ekran kartı 1 GB ama GTA V oynatabiliyor mu?

Dostum ps3 devri bitti ya alanı üzer artik
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Beklentisine bağlı. Şahsen ben PS2 konsolda bile vakit geçiririm oyun oynarım. Zamanında i5 4460 GTX 950 sistemim vardı. Konsolun zevki bi başka. PS3 alırsam da Super Slim kasa alırım sadece. En sorunsuz yeni ve düşük güç tüketimli kasa çünkü.

• Güzel koleksiyon.
  • Ah şu ps3 çıktığı günler ne güzeldi hepsi aklıma geldi şuan.

Oyunlara bak hepsi birbirinden kral oyunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.