Şimdi Ara

PS3 TÜRKÇE OYUN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğimiz üzere kılzone 3-gt5-infamous2-unc3-oyunları Türkçeleşti acaba satışlar bu işin devam edeceği hakkında bilgi veriyormu ?

• ben öyle düşünmüyorum nougty dog uncherted3'ü Türkçe yaptı fakat the last of as la ilgili hiç bir haber yok Türkçe olacağı ile ilgili bende bu konuda üzülmüyor değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkaP

ben öyle düşünmüyorum nougty dog uncherted3'ü Türkçe yaptı fakat the last of as la ilgili hiç bir haber yok Türkçe olacağı ile ilgili bende bu konuda üzülmüyor değilim

Suç onlarda değil.Bu yönetimde.Oyunları Türkçeleştirmeye başlayan Özgür kirazcı oldu.Ama şimdi Mustafa yiğit hiç birşey yapmıyor.Yaptığı işin devamı yok.Ps3 ve vita Türkçe olacak dedi 6 ay oldu hala birşey yok.Hep şu cevabı veriyor heryerde her röportajında verdiği cevap şu,"Ps3 ve vitayı yerelleştirme girişimlerimiz devam ediyor."Arkadaş ne girişimmiş mübarek.Microsoft bu sene başındamı ne açıkladı hemen Türkçe yaptı xbox'ı(tabi şuan beta sürecinde)ama olsun Kasımda tamamen Türkçe olacak.Diyeceğim şu bu ps Tr yönetimi birşey yapmıyor.

• Türkçe çıkan oyunlarla Türkçe olmayan oyunların arasında fark var bu fark ilgilerini çekmezmi vede Özgür kirazcı neden ayrıldı o konumdan adam işini hakkıyla yapıyor
  • Murat Gebeceli, Uncharted 3 satışları olağanüstü oldu diye açıklaması vardı. Ayrıca Türkçe oyunlar devam edecek merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Murat Gebeceli, Uncharted 3 satışları olağanüstü oldu diye açıklaması vardı. Ayrıca Türkçe oyunlar devam edecek merak etmeyin.

Bunu yazacaktım.

Sony'den 4-5 oyun Türkçe gelecek.
  • last of us Türkçeleşsin yeter
  • The Last Of Us'ın sadece alt yazılarının Türkçe olacağını duydum, ne kadar doğru bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metzelder

The Last Of Us'ın sadece alt yazılarının Türkçe olacağını duydum, ne kadar doğru bilmiyorum.

kaynak ?
  • türkçe oyun çok güzel inşallah devam eder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.