Yüzbaşı
24 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 1)
Gönderileri
S.a
Arkadaşlar komşumuz anneme bi falcı söylemiş herşeyi biliyor diye anemde pek öyle şeylere inanmaz bakırköydeki yerine gitmiş falcı erkek nanoş bi tip miş anneme doğum tarihini sormuş sonra adını söylemiş çocuklarını söylemiş karakter özelliklerini söylemiş göz olan kişiler fesat kişiler herşeyi saymış bböyle birşey nasıl mümkün olabiliyor 3 harflilerle alakalı bi şeymi bu adam önce yazılar yazıyomuş sonra söylüyormuş yeride gizli bi yerde değil İstanbulun ortasında Bakırköyde 30tl ye bakıyor imkansız bişey ya
SelamünAleyküm arkadaşlar
BABEYM evimize lcd tv aldı tüplüyüde ben aldım tv de güzel film,maç,dvd film izlemek için kullanıyorum ama bugün tv'yi açtım ses geliyordu.ses ağır Bu ses aynı motorbisiklet sesi gibi yada biraz daha az ses beni rahatsız etmiyor ama bu sorunmu tv nin sonumu gelmiş? çözüm varmı? yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkür ederim
merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma format attım ama C yi 500 gb yaptım geri kalanı D olur diye elleşmedim ama olmamış 1TB hdd'm var ama şuanda 500gb gözükür tekrar format atmadan çözülürmü bu sorun??
Arkadaşlar bildiğimiz üzere kılzone 3-gt5-infamous2-unc3-oyunları Türkçeleşti acaba satışlar bu işin devam edeceği hakkında bilgi veriyormu ?
Bende 2 tene dualshock3 var ama şarj için kabloları yazlıkta unutmuşuz.
Teknosadan filan satılırmı bu kablo ?
Arkadaşlar ben yeni pc aldım eski pc'M kaldı eski pc özellikleri
p4 3.0ghz
1,5 ram
hd3450
40 hdd
15 inç. ıbm lcd monitör yanında
1cd 1 dvd rom var
350w. güç kaynağı
orjinal windows xp starter edition işletim sistemi
bu sistemi satsam kaç para eder
arkadaşlar ben yeni bi casper pc aldım ve yanında bf3 HEDİYE ama dvd de değilde internetten indiriliyor ne yazıktırki benim net katolu düşündüm oyun elimde kalmasın SevaP kazanırım diye oyunu hediye ediyorum ilk mesaj atana oyun hediye
Yetişemeyenler kusura bakmasın.
ben daha önce foruma yazmıştım ekran çözünürlüğünü 1360x768' e verdiğimde manitör kayıyordu bazı arkadaşlar saolsun yardımcı oldular manitörün ayarlarından halloldu şimdiki sorunun çözünürlüğü 1360x768 e verdiğimde oyunlarda sorun olmuyor ama video izlerken arada mavi ekran çıkıyor 1280x800 de böyle bir olay olmuyor. Yardımlaraaa ihtiyaçım var
ben vatan computerdan yeni pc aldım 18.5 İNÇ LED MONİTÖR 1360x768 çönürnürlüğe verdiğimde ekran kayıyor çözünürlüğü onun altına düşürünce ekran biraz bulanık oluyor yardım ederseniz bende size bi dua ederim
SELAMÜN ALEYKÜM
arkadaşlar yeni bi pc alacağım parçaları toplayacak zamanım yok pc hazır olmak zorumada bühçem 1500 tl
önerisi olan varmı

İşlemci

Intel Core i5

İşlemci Hızı

3.3 GHz

Hafıza (RAM) Kapasitesi

6 GB
Hafıza (RAM) Tipi

DDR3
Sabit Disk
1 TB
Ekran Kartı Hafızası
1 GB
Ekran Kartı Markası
AMD
HD6790
bu pc'nin fiyatı 1582TL vatan computer da iyi düşünüyorum ama bir sorum dedim
18.5" LED MONITOR FİYATA DAHİL
Hakkında
Forum İmzası:
Psn cysis99
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3
TV
TV
Tablet
smartpad3
Notebook
Casper
PSN ID
cysis99
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 297
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 5.531 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.