Şimdi Ara

Ps3 te 30 fps ile 60 fps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farkı anlamak icin bana iki oyun onerirmisiniz 30fps. Ile 60fps nin arasındaki farkı merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gram turismo 5-6 60 FPS
    Bakska vardirda ben bilmiyorum zaten büyük çoğunluğu 30 fps.

• İnsan gözü o farkı anlayamaz. Ancak sürekli 60 fps oyun oynarsan 30 fps'ye geçince bi garip hissedersin, belki fps multiplayer'da hissedilebilir. Youtube'da dolu karşılaştırma var, bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

İnsan gözü o farkı anlayamaz. Ancak sürekli 60 fps oyun oynarsan 30 fps'ye geçince bi garip hissedersin, belki fps multiplayer'da hissedilebilir. Youtube'da dolu karşılaştırma var, bakabilirsin.

napıyon len
  • 30-60 fps kavgası başlasın
  • quote:

İnsan gözü o farkı anlayamaz. Ancak sürekli 60 fps oyun oynarsan 30 fps'ye geçince bi garip hissedersin, belki fps multiplayer'da hissedilebilir. Youtube'da dolu karşılaştırma var, bakabilirsin.

Seni burda parçalarlar
  • bari konu dışında yapmayın
  • PC varsa evde herhangi bir fps oyununu 60 FPS'ta bir saat oyna sonra 30'a çekip oyna, anlarsın. (Call of duty 2 varsa com_maxfps 60 yazarsan fps 60 sabitler ve ya 30 yazarsan 30'a sabitler.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

napıyon len

vayt, yarın lys var ya nabayım dolaşıyom öyle, sen?

@Profiterollu Pırasa

lys'den önce iyi bi stres atarım, bekliyorum

• quote:

İnsan gözü o farkı anlayamazsa neden garip hissetsin

Gayette farkı algılar en basitinden 30 fps kilidi olan oyunların sonra unlock fpsleri çıkıyor onları oyna anlarsın farkı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

napıyon len

vayt, yarın lys var ya nabayım dolaşıyom öyle, sen?

@Profiterollu Pırasa

lys'den önce iyi bi stres atarım, bekliyorum

kolay gelebende ilk seneyi bitirdim oyle 4 ay tatilin tadını cıkarıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

İnsan gözü o farkı anlayamazsa neden garip hissetsin

Gayette farkı algılar en basitinden 30 fps kilidi olan oyunların sonra unlock fpsleri çıkıyor onları oyna anlarsın farkı

şahsen pazarlama taktiği biraz. Oyun multiplayer olmadıkça ha 30 ha 60. MP'de karşı karşıyada 60fps'nin alma ihtimali çok daha fazla.

http://30vs60.com/

Benim gözlerim çok net ayırt ediyor en basitinden farcry 3 te alev silahı kullanıldığında 30 fps de resmen piksel piksel geliyor bana 60 fps de ise yağ gibi akıyor
  • dodomoco kullanıcısına yanıt
    sağ ol, seneye ben de inşallah
  • Monitörün refresh rateinde fps almak en iyisi

• Ben gta 4 oynarken bazı yerlerde 50 fsp alıyorum oyun yağ gibi akıyor bazı yerlerde 30 alıyorum oyun kasıyor gibime geliyor nere farkı yokmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnsan gözü 30-60 arasını anlayabilir. 30 fps de adam gibi oynanmıyor oyunlar (en azından bilgisayarda). 60 fps den sonrasını algılayamıyor diye biliyorum ben. Denediğimde de gerçekten öyle olduğunu gördüm.
  • şu iki linke bakın farkı anlarsınız

http://www.30vs60fps.com/

http://30vs60.com/
  • konu silinsin yoksa diğer fps tartışma konularındaki sohbetin aynısı dönecek.forumda çok var bunlardan
  • bari milletin içinde yapmayın ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.