Şimdi Ara

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
13
Favori
62.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili RDS bu PS3le ilgili paylasimlarin ve cevaplarin icin tesekkur ederim. Bu sayede PSN networkten COD5 oyunum icin nasil map satin alabilecegimi ogrendim. Bir de konsolun USB girisinden nasil divx veya dvd oynatabilirim ya da oynatabilir miyim onu bulamadim zira denedim ama flash diski gormedi alet. Bi olsa cok kiyak olcak lap topu takip sokmekten kurtulucaz valla her film izlemek istedigimizde.

Ha hatta HDD taktim yine oynatmamisti. onun icin harici dvd oynatici takmak gerekiyormus demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redstormr1 -- 10 Haziran 2009; 17:20:27 >
  • Ben teşekkür ederim, faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize. Divx ve mkv oynatılması ile ilgili forumda üç yada dört adet başlık vardı yanlış hatırlamıyorsam. Arama fonksiyonu ile bulunabilir. Denk gelirsem linklerini veririm.

PS3 'e USB ile taktığınız medyalar FAT32 ile formatlanmış olmak zorunda. NTFS ile formatlanmış hafıza birimlerini PS3 tanımıyor.
  • bilgisayardaki format islemi gibi ps3 ümüde öyle formatlamak istedigimde hangi adimi izlemeliyim harddiski formatlamayimi yoksa ps3 system falan yaziyo ordada format atiyo galiba ama ayarlarla ilgili birsey diyo yani hangisini yaparsam ilk aldigim gibi olur playstation. tesekkürler
  • Arkadaşlar bugün 2. el bir 80 GB cihaz alarak ben de sizlerin arasına katıldım. Sormak istediğim şimdi bu ikinci el olduğun içinde save'ler demolar ıvır zıvır var. Bunu kendime göre kişiselleştirmek istiyorum. Acaba reset atmamın bir sakıncası olur mu cihaza? Atılacaksa nasıl atılıyor.

tşk.
  • Merhaba Arkadaşlar

Elimde Philips 900nc kamera var

bunu PS3 tanır mı?
    Tanırsa bazı oyunlarda karakter yaratma kısmında kendimi nasıl tanırım sağolun.
  • Slm arkadaşlar; playstaion 3 ün pes 2009 ve gt5 prologue li paketini satın aldım.
    oyunların pes te (master lig in) gt5 te de oyunun save dosyaları arttıkça çok geç oyunu kurmaya başladı.
    loading çok uzun sürüyor, bu herkeste böyle mi ve bu düzeltilebilinecek bir durum mu acaba?
  • Save dosyasının miktarı artmıyor sabit.
    Sadece bazı oyunların loading süresi fazla.
    benim şu ana kadar gördüğüm en uzun loading Heavenly Swordun. 3 dakika sürüyor heralde.
    Ama dediğim gibi save le alakası yok.
  • ama oyunları ilk oynadığımda (yani save dosyaları büyümeden) böyle yavaş kurmuyordu
  • Arkadaşım Save dosyaları büyümez . Atıyorum Fifa 1 sezon menegerlikte aynı yeri tutar 5 sezonda.
    eğer bölüm geçmeli oyunlaarı oynuyorsan o yüzden bir bekleme yaşarsın.
  • bana yardımcı olursanız sevinirim ps3üm cdyi okumuyor cdyi takıyorum oyun gözükmüyor hiç bir cdyi okumuyor sorun lenslin tozlanmasından olabilirmi ne yapmam gerekir
  • arkadaşlar ps3 deki bad company ile ilgili soru soracağım.
    bendede oyun hep takılıyor.az önce takıldı cd yi çıkardım ama olmadı.sonra kapattım ps3 ü tekrar açtım dıt dıt dıt sesi geldi ve hdmi ayarlarında her zaman1080 pyazardı ama 576 p yazdı.işte girdim ayarladım tekrar ayarları 1080 p ye.bir baktım tema kaybolmuş.temayı tekrar yükledim sonra kapatırken ps3 ü yine dıt dıt dıt yaptı.sonra tekrar açrım ötecek mi diye sorun yoktu.böyle sorunla karşılaşan var mı?nedir bu?
  • Nadirende olsa, Formula 1 oyunundan ana menüye dönerken bende 3 kez bip sesi alıyorum ve cihaz kendini resetliyor. Fakat hiç bir zaman ayarlarım bozulmadı. Ne olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. :(
  • Arkadaşlar elim klavyeye ve mousa çok alışık.Bugünlerde PS3 almayı düşünüyorum sizce gamepad ile falan nasıl oynarım ?
  • Alıştıktan sonra hiç bir sıkıntı çekmezsin. Gayet rahat ve keyiflidir.
  • Arkadaşlar,

dün alete birşey oldu. Ekran açılıyor, sony yazısı ve ses te çıkıyor, sonra dalgalar göüzüküyor ama başka bir ilerleme olmuyor, oylece kalıyor,

Nedir acaba problem bilen varmıdır ? Ne yapmam lazım,

Çok teşekkürler,
  • Arkadaşlar 2+1 ses sistemini PS3'ün optik girişinden bağlayabilmemizi sağlayacak bir dönüştürücü var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Arkadaşlar 2+1 ses sistemini PS3'ün optik girişinden bağlayabilmemizi sağlayacak bir dönüştürücü var mı acaba?

Bu sorunuzu aşağıdaki sorularda sorarsanız çok daha sağlıklı olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=19863409&go=last

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=12966423&go=last

• PS3 slim almayı düşünüyorum ve yurtdışından alacağım.Türkiye'de satılan ps3 lerde Türkçe menü desteği var mı?Bir de ps3'de kopya cd ile oyun oynayabilir miyiz?Ya da usb deki bir oyunu ps3'e kurup oynayabilir miyiz?Orjinal oyunlar oldukça pahalı da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osoztok

PS3 slim almayı düşünüyorum ve yurtdışından alacağım.Türkiye'de satılan ps3 lerde Türkçe menü desteği var mı?Bir de ps3'de kopya cd ile oyun oynayabilir miyiz?Ya da usb deki bir oyunu ps3'e kurup oynayabilir miyiz?Orjinal oyunlar oldukça pahalı da.

Sorduğunuz tüm soruların cevabı maalesef; "HAYIR"

Kopya oyun oynamak istiyorsanız Xbox360 almanız lazım..
  • Demek ki ps3 ler elit ve zengin kesimin eğlencesi.Oyunları pahalı sonuçta, herkes alamaz.

quote:

Orijinalden alıntı: mw@ruw@ri

quote:

Orijinalden alıntı: osoztok

PS3 slim almayı düşünüyorum ve yurtdışından alacağım.Türkiye'de satılan ps3 lerde Türkçe menü desteği var mı?Bir de ps3'de kopya cd ile oyun oynayabilir miyiz?Ya da usb deki bir oyunu ps3'e kurup oynayabilir miyiz?Orjinal oyunlar oldukça pahalı da.

Sorduğunuz tüm soruların cevabı maalesef; "HAYIR"

Kopya oyun oynamak istiyorsanız Xbox360 almanız lazım..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.