Şimdi Ara

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
13
Favori
62.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.si) ya hani pslerde oturum açabiliyoruz ya... ben ilk aldığım zamanlar(wireless vardı..) o oturumlardan birinden psne girmiştim...
    daha sonra wirelessi kapattık..1 yıl falan böle idare ettim..sonra şimd kabloluyu takıp psne girince farkettim..ben o oturumda önceden bi psn hesabı kullanmıştım.. ama şimdi onu kullanmak istemiyorum..bütün trophyler falan da o oturumda o yüzden ordan girmek istiorum yeni psnime..fakat başka bi account açmak isteyince açmıyor..en fazla bir tane kullanılabilir diyor, nasıl bir çözüm bulabilirim....????????*
    2.si) şimdi o esas kullanmka istediğimdeki accountun şifreyi de unutmuştum zaten, o yüzden başka bir oturumdan yni psn'ime girdim,ancak oyunlarda multi modunu oynayamıyorum..(mesela uncharted 2de connecting dio ortalarında falan kesilio ve error veriyo..) bunun nedeni internet hızı mı??öyle olduğunu sanmıyorum..çünkü türk telekomun güya 8 megabitlik(downlad 6,5 megabit falan upload da 0,6 megabit..) internetini kullanıyorum..salondaki bilgisayarımızdan dönüştürücü(ya da adı her neyse, aynanda hem bilgden hem psten internete girebilmeyi sağlaması gerekirdi) kullanarak yine salondaki, 5-6 metre uzaktaki psime bağladım interneti.. ama kablo biraz dandikti.. sebebi nedir sizce???şimdiden teşekkürler!!!:)

• ya başkalarının da soruları yanıtsız kalmış..kimse ilgilenmio mu bu konuyla???insan bi cevap verir..:S
  • benim birkaç sorum olacak arkadaşlar cevaplarsanız memnun kalırım.
    ben ps 3 almaya karar verdim. çinden bi arkdaşım getirecek bana ama japon versiyonunu. benim şüphelerim ve sorularım şunlar;
    -bende şimdilik plazma tv yok normal tüplü dediğimiz tvlerden var onlarla oynayabilirmiyim ps3 ü?
    -çinden geldiği için internete bağlanırken veya türkiyeden bir oyun aldığımda bir sorun olur mu ?
    -ps3 lerin hepsi HD mi? alcapım model 250gblik olacak... cevaplarsanız beni çok memnun edersiniz arkdaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizk. -- 5 Mart 2010; 12:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizk.

benim birkaç sorum olacak arkadaşlar cevaplarsanız memnun kalırım.
    ben ps 3 almaya karar verdim. çinden bi arkdaşım getirecek bana ama japon versiyonunu. benim şüphelerim ve sorularım şunlar;
    -bende şimdilik plazma tv yok normal tüplü dediğimiz tvlerden var onlarla oynayabilirmiyim ps3 ü?
    -çinden geldiği için internete bağlanırken veya türkiyeden bir oyun aldığımda bir sorun olur mu ?
    -ps3 lerin hepsi HD mi? alcapım model 250gblik olacak... cevaplarsanız beni çok memnun edersiniz arkdaşlar..

-Tüplü tvde oynanır.
    -İnternette ve oyunlarda sorun olmaz.
    -Hepsi HD..

• tşkler hocam..peki menüsü büyük bir ihtimal ile başka bir dilde gelecek ya japonca yada çince( pekte farklıdeğiller ama) ingilizceye çevirme ihtimalim ne.. yazılımı falan var mı orjinal?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizk.

tşkler hocam..peki menüsü büyük bir ihtimal ile başka bir dilde gelecek ya japonca yada çince( pekte farklıdeğiller ama) ingilizceye çevirme ihtimalim ne.. yazılımı falan var mı orjinal?

İngilizce dil seçeneği var..
  • Arkadaslar ps3'de dosya indirilebiliyor mu tarayıcısında? Yada program (cryptload vs.) ile dosya indirilebiliyor mu? Yoksa sadece sorf mu yapılabılıyor? Msn felan? O zaman nette pek bi esprisi kalmıyor mu? Bu konuda bılgısı olanlar paylaşabılır mı? Almayı dusunuyorum?
  • Merhabalar dün ps3 slim 250gb +fifa 2010 aldım.

PSN açacağım fakat us mi uk mi karar veremedim.Oyunlarım 2.bölge.bazı oyunlarda dlc yani indirilebilir içerik oluyormuş us veya uk hangisini açmalıyım.Yardımlarınız için teşekkürler.
  • Arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var,pes 2010 için lisanslı forma,takım ismi ve güncel transfer yamalarını nasıl indirebilrim ps3 için.
    İnternet ayarlarını yaptım ama internet sitesine nasıl gireceğim ve hangi siteden indirebilirim.Başka bı işlem yapılmasına gerek varmı?
  • arkadaşlar,
    1-ps3 'ün 250 GB mı 120 GB mı oldugunu nasıl anlarız.
    2-ps3 'e demo oyunu psn storedan pc'ye indirip ps3'e atıp oynayamaz mıyız?
    3-Birde psn storedan oyun satın almanın disk almakla ne farkı var? Yani oyunları bluerayda alınca 150 TL psn storeda daha ucuz diye biliyorum. Yardım lütfen.
  • iki gündür playstation acilmamakta direniyor dokunmatik olan ere basiyorum basiyorum acilmiyor sonra arkadan kapatip yaptim oldu bugünse hic acilmiyo dokunmatik yeri bozuk galiba napmam gerek garantiye götürsem tamirmi edilir yenisimi verilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRat.exe

iki gündür playstation acilmamakta direniyor dokunmatik olan ere basiyorum basiyorum acilmiyor sonra arkadan kapatip yaptim oldu bugünse hic acilmiyo dokunmatik yeri bozuk galiba napmam gerek garantiye götürsem tamirmi edilir yenisimi verilir

Konsolu kumanda(Sixaxis, Dualshock 3...) üzerinden açmayı denediğinizde nasıl bir tepki veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: MuRat.exe

iki gündür playstation acilmamakta direniyor dokunmatik olan ere basiyorum basiyorum acilmiyor sonra arkadan kapatip yaptim oldu bugünse hic acilmiyo dokunmatik yeri bozuk galiba napmam gerek garantiye götürsem tamirmi edilir yenisimi verilir

Konsolu kumanda(Sixaxis, Dualshock 3...) üzerinden açmayı denediğinizde nasıl bir tepki veriyor?

ozaman aciliyor hic bir sorun yok. hatta bu bazen oluyor mesela kac gündür yok sorn bazen bi oluyor basiyorum hic acilmiyor ordan

• Selam,ben ps3 almayı düşünüyorum (120 GB slim) yalnız ikinci el alacağım,bu sebepten dolayı sorum şu ikinci el ps3 alınrmı nette çok temiz ürünler var almayı düşünüyorum fikrinizi sormak istiyorum cihazın gizli bi arızası olabilirmi sonra dan çıkarmı..kısacası 2.el ps3 alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UA_34

Selam,ben ps3 almayı düşünüyorum (120 GB slim) yalnız ikinci el alacağım,bu sebepten dolayı sorum şu ikinci el ps3 alınrmı nette çok temiz ürünler var almayı düşünüyorum fikrinizi sormak istiyorum cihazın gizli bi arızası olabilirmi sonra dan çıkarmı..kısacası 2.el ps3 alınır mı?

blue ray okuyucusuna dikkat etmek lzm
  • Arkadaşlar,bir arkadaşım ps3 aldı uygun fiyata monitor arıyor 300-400 arası falan.Önerebileceğiniz modeller varsa,link atabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şansal Çınar

Arkadaşlar,bir arkadaşım ps3 aldı uygun fiyata monitor arıyor 300-400 arası falan.Önerebileceğiniz modeller varsa,link atabilirseniz çok sevinirim.

Bütçeyi biraz aşıyor ama önerdiğim mönitör çok güzel. 2-3 ay önce arkadaşa almıştık. Çok memnun.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-b2430h-24-b2430h-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=44611

Eğer pahalı gelirse paneldeki mönitörüme de bakabilirsiniz. Daha uygundur fiyatı.

• Tavsiye için teşekkürler dostum.
  • arkadaşlar biliyorum bu sorudan çok sıkılanlar olacak ama yardımlarınıza çok ihtiyacım var ps3 almak istiyorum ama şuan için alınabilecek en iyi ps3 hangileri acaba? ps3 alırken nelere dikkat etmeliyim ayrıca 120 gb almak 250 gb ps3 göre daha mantıklı görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

son olarak şuan için ps3 kampanyası yapan mağaza var mı (istanbulda) şimdiden herkese teşekkür ederim...
  • Ben Teknosadan aldım ps3 ü ne ntsc midir pal mıdır hiçbirşeyine bakmadım Ps3 Store ada giremiyorum :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.