Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: TurkCSO

Arkadaşlar hepsisony sitesi ön sipariş için Hafıza kartı seçeneğini eklemiş. Acaba ön sparişe dahil mi değil mi diye aradaım ama konuyla ilgilenen elemanın olmadığını ve yarın aramam gerektiğini söylediler. Konsoldan ayrı da satılıyor olabilir. Detaylar için aşağıdaki linke tıklayın.

http://www.hepsisony.com/?urun-3332-Playstation-Vita---Uncharted-Golden-Abbys.html

Kart hediye vermiyor ki, yanında Golden Abyss var kartlar için ekstra, 959 liraya eklenecek fiyatlar ödememiz gerekiyor benim anladığım kadarıyla. 16 GB kart için +120 TL, 3G'li konsolu sattıkları fiyat zaten 960 TL, bir de diğer oyunlar da var, hey maşallah.

Şimdi bir de şöyle bir şey var. Sanırım şimdiye kadar en çok boyutlu olan Vita oyunu 4 GB ile Uncharted. Acaba bu oyunlar ortalama kaç GB olacak, 16 GB'lık kartta kaç oyun tutabileceğiz? Sonuçta Vita ilk çıkarken PSN'den oyun almak size bilmem yüzde kaç daha karlı gelecek diye oyunlarını pompalamayı biliyordu Sony, bana da kutulu almak yerine PSN daha avantajlı geliyor, arada olacak fiyat farkına göre çok daha avantajlı da gelebilir. Ama 16'lık kart alacağız, atıyorum çok oyunum var yetmeyecek bir 8 veya 16'lık daha alacağım yanına. Korsanı engelliyorum ayağına müşteriyi kartlardan iyi vuracak valla Sony. Her nesil elektronik aletinde böyle abuk bir sistem izlemeyi başarıyorlar. ATRAC, Memory Stick, UMD, şimdi de bu.

Kutulu almak daha avantajlı aslında. Çünkü kutulu oyunu oynadıktan sonra satışa çıkarabilirsin yada takasa sokabilirsin. Fakat diğer türlü böyle bir şans yok. Ben 16 gb kart alacağım vita alırsam 6 gb müzik. Diğer kısma ise oyun atıcam. Kırılana kadar sadece oyun olarak fifa ya para verebilirim. Belki birde battlefield.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkCSO

Arkadaşlar hepsisony sitesi ön sipariş için Hafıza kartı seçeneğini eklemiş. Acaba ön sparişe dahil mi değil mi diye aradaım ama konuyla ilgilenen elemanın olmadığını ve yarın aramam gerektiğini söylediler. Konsoldan ayrı da satılıyor olabilir. Detaylar için aşağıdaki linke tıklayın.

http://www.hepsisony.com/?urun-3332-Playstation-Vita---Uncharted-Golden-Abbys.html

Kart hediye vermiyor ki, yanında Golden Abyss var kartlar için ekstra, 959 liraya eklenecek fiyatlar ödememiz gerekiyor benim anladığım kadarıyla. 16 GB kart için +120 TL, 3G'li konsolu sattıkları fiyat zaten 960 TL, bir de diğer oyunlar da var, hey maşallah.

Şimdi bir de şöyle bir şey var. Sanırım şimdiye kadar en çok boyutlu olan Vita oyunu 4 GB ile Uncharted. Acaba bu oyunlar ortalama kaç GB olacak, 16 GB'lık kartta kaç oyun tutabileceğiz? Sonuçta Vita ilk çıkarken PSN'den oyun almak size bilmem yüzde kaç daha karlı gelecek diye oyunlarını pompalamayı biliyordu Sony, bana da kutulu almak yerine PSN daha avantajlı geliyor, arada olacak fiyat farkına göre çok daha avantajlı da gelebilir. Ama 16'lık kart alacağız, atıyorum çok oyunum var yetmeyecek bir 8 veya 16'lık daha alacağım yanına. Korsanı engelliyorum ayağına müşteriyi kartlardan iyi vuracak valla Sony. Her nesil elektronik aletinde böyle abuk bir sistem izlemeyi başarıyorlar. ATRAC, Memory Stick, UMD, şimdi de bu.

Kutulu almak daha avantajlı aslında. Çünkü kutulu oyunu oynadıktan sonra satışa çıkarabilirsin yada takasa sokabilirsin. Fakat diğer türlü böyle bir şans yok. Ben 16 gb kart alacağım vita alırsam 6 gb müzik. Diğer kısma ise oyun atıcam. Kırılana kadar sadece oyun olarak fifa ya para verebilirim. Belki birde battlefield.

Benim müzikle işim olmaz ama oyun konusunda ben de bf3 ve Fifa için ne para olursa olsun vermeye hazırım.
  • bende müziği s2 de dinliyorum aslında fakat. Bunun kulaklık çıkışı çok kaliteli diye birkaç yorum okudum. auxtan arabaya bağlamak içinde kullanmayı düşünüyorum. güzel bi şekil yapıp. kendi playerının oraya tutturabilirim. Tek endişelendiğim nokta pil süresi. 3 saat ile 5 saat arası demişler. 3 saatmi 5 saatmi. 3 saatse çok yetersiz. 5 saatse idare eder.niye şu cihazlara yüksek mahlı pil koymazlarki.
  • İnşallah psp vita oyunları fiyatları ucuzlarsa insanlarda sahteye yönelmez
  • Bu Sony'ye hakikaten kızıyorum. Bu zamanlar en dandik dokunmatik telefonlarda bile 4gb 8gb dahili hafıza oluyor sen Sony olarak koskoca konsol çıkartıyorsun insan içine 4 yada 8gb dahili hafıza ekler en azından.
    Zaten hafıza kartlarını değişik yapmaları ap ayrı bir kazın.
    Ama benim düşüncem hele bi çıksın alet en kısa zamanda bildiğimiz kullandığımız microSD kartları bu vita kartına çeviren bir adaptör çıkar. Hani microSD'yi normal SD karta çevirenler gibi.
  • Umarım öyle birşey olur...
  • Arkadaşlar eğer karta oyun atmayı düşünüyosanız en az 16gb kart lazım çünkü oyunların demoları bile 1gb ı bulabiliyo gerisini siz düşünün.Kırılması çok zor olmaz sonuçta karttan oyun oynanabiliyo ayrıca psp emulatörü ile aletin kırıldığı bile söyleniyo.
  • Bence yakında kolayca kırılır ama kart sorununa çözüm nasıl yaparlar bilmem
  • uncharted gameplay yok mu scaty
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

uncharted gameplay yok mu scaty

Bende demosu vardı, youtube’da tonla gameplay olduğu için pek önemsemedim :)

@chidori, teşekkür ederim.
  • beyler acemice bi soru sorucam, mesela ben vitada killzone 3 oynuyorum, başka biride ps3de oynuyor. onunla beraber online oynayabilir miyiz? eğer cevabı evetse tüm oyunlarda geçerli mi bu?
  • Bakalım mart-nisan gibi Türkiyeden uygun fiyata bulamazsam. Amerikaya bizim sınıftan bi kız gitmiş. Ona söyledim mayıs başında dönecekmiş. Olmadı ona aldıracağım. Nisan ortasında bana hatırlat ben bi piyasa araştırması yapayım dedi. Sanırım problem olmaz türkiyeye sokması. kendine almış gibi sokar telefon falan değil sonuçta. Türkiyeden ordaki 260 dolarlık ürünü 360 dolar gibi fiyata garantili bulabilirsem alırım ancak. Gerçe nisana kadar ordaki fiyatta inermi bilmem ama türkiyedeki fiyatlar en az 100 tl düşer. Benim anlayamadığım iş. dolar 1.85 ken 950 ye önsipariş alanlar. dolar 1.78 e düşmüşken hala 950 ye alıyorlar.

510 dolar olsa alet önsiparişte. dolar 1.85 ten 943 yapıyor ki çoğu site geçen hafta 1.85 lerdeyken açtı önsiparişi
    510 dolardan şu anki kurla 907 lira yapıyor . Hiçbiriside 1 kuruş fiyatı düşürmedi ne hikmetse.

önsipariş işine bulaşmayın. Hepsiburada ereyon vb. sitelerin stoklarına girince zaten bu gidişle dolar 1.75 lere gelicek ve direk kurdan 50-60 tl indirim sağlanacak bu fiyatlar üzerinden. Birde ekstra indirim yada hafıza kartı falan dahil edilirse. Battlefield li fifa lı paketler gelirse gerçek anlamda pişman olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnToucheD_

beyler acemice bi soru sorucam, mesela ben vitada killzone 3 oynuyorum, başka biride ps3de oynuyor. onunla beraber online oynayabilir miyiz? eğer cevabı evetse tüm oyunlarda geçerli mi bu?

Acemice değil gayet mantıklı bişey sormuşsun o konuda şöyle bi açıklama vardı remote play ile multiplayer oynanabilecek yani split screen değilde birisi ps3 den birisi vitadan oynayacak anladınmı bunuda multiplayer olan çoğu oyunda yapabilirsin sanırım.

quote:

Bakalım mart-nisan gibi Türkiyeden uygun fiyata bulamazsam. Amerikaya bizim sınıftan bi kız gitmiş. Ona söyledim mayıs başında dönecekmiş. Olmadı ona aldıracağım. Nisan ortasında bana hatırlat ben bi piyasa araştırması yapayım dedi. Sanırım problem olmaz türkiyeye sokması. kendine almış gibi sokar telefon falan değil sonuçta. Türkiyeden ordaki 260 dolarlık ürünü 360 dolar gibi fiyata garantili bulabilirsem alırım ancak. Gerçe nisana kadar ordaki fiyatta inermi bilmem ama türkiyedeki fiyatlar en az 100 tl düşer. Benim anlayamadığım iş. dolar 1.85 ken 950 ye önsipariş alanlar. dolar 1.78 e düşmüşken hala 950 ye alıyorlar.

510 dolar olsa alet önsiparişte. dolar 1.85 ten 943 yapıyor ki çoğu site geçen hafta 1.85 lerdeyken açtı önsiparişi
    510 dolardan şu anki kurla 907 lira yapıyor . Hiçbiriside 1 kuruş fiyatı düşürmedi ne hikmetse.

önsipariş işine bulaşmayın. Hepsiburada ereyon vb. sitelerin stoklarına girince zaten bu gidişle dolar 1.75 lere gelicek ve direk kurdan 50-60 tl indirim sağlanacak bu fiyatlar üzerinden. Birde ekstra indirim yada hafıza kartı falan dahil edilirse. Battlefield li fifa lı paketler gelirse gerçek anlamda pişman olursunuz.

Emre yine yanlış hesap yapıyosun hala dolar üzerinden yapıyosun hesabını bak buraya gelen aletler amerikadan değil avrupadan gelcek yani euro üzerinden yapman lazım hesabını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnToucheD_

beyler acemice bi soru sorucam, mesela ben vitada killzone 3 oynuyorum, başka biride ps3de oynuyor. onunla beraber online oynayabilir miyiz? eğer cevabı evetse tüm oyunlarda geçerli mi bu?

VITA 'da killzone 3 oynaman için PS3 'ün olması lazım.Eğer var ise evet oynarsın
  • ben fiyatı biraz düşdükten sonra almayı düşünüyorum
  • Wifili modeli almayi dusunuyorum. Uncharted hediyeli olmasina ragmen bu kadar pahali bir cihazin kargoya verilmesine karsiyim. Gidip elden magazadan alacagim. Gerekirse uncharted'i sonradan alirim.
  • Monster Hunter Vita için onaylandı, sevenlerine müjde :D
  • Merhaba Arkadaşlar
    Bende Cumartesi itibari ile Vita'cıların arasına katıldım.Sağolsun Çine giden bir arkadaş getirdi.Yanında 4 GB lık hafıza kartı ile wifi modelini. Dünakşam Japonja psn hesabı açıp Uncharted,Wipeout ve Virtual tennis 4 demolarını indirdim. Cihazın şu ana kadarki izlenimi gerçekten çok iyi. PS3 cebime girmiş gibi :)
    Türkiye çıkışı ile birlikte oyunlarda piyasada çoğalacaktır eminim.
  • Battlefield derken? Vita'ya BF çıkacak da ben mi kaçırdım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Battlefield derken? Vita'ya BF çıkacak da ben mi kaçırdım?

BF çıkmayacak öyle bir şey yok.Arkadaş bf3 çıkacak sanmış.O PS3 üzerinden görüntü aktaraılarak PSvitada oynanması bir şey yok
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.