Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aklıma gelmişken, telefon değiştirdim androide geçiş yaptım, şöyle 6 yıl sonra telefonlara neler gelmiş, bir bakayım dedim 6 yıl bir arpa boyu ilerlenmemiş, telefonların gücünden korkuldu deniliyordu ya vita için halt etmişler, vita'ya gelen oyunların %1'i bile gelmemiş telefonlara

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Aksine telefonlar daha da geriye gitti. Bence ölüler şuanda.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

uzun vakittir vita ile oyun oynuyorum, vita şuan bile telefonlardan fersah fersah ilerde, ama güncel aldığım telefon için sorsan vita'dan en az 3 kat güçlü fakat hiç bir işe yaramıyor o gücü kullanmıyorsan eğer

Ekleme: şuan merak edip telfonumun gücünü araştırdım, telefonum 1.2 tflops güç üretebiliyormuş, vitanın bilmem kaç katı hatta neredeyse Xbox one ile aynı, pazarlarken şöyle güçlü böyle güçlü diyorlar ama 28 gflops güç üreten vitada çok daha eğlenceli oyunlar çıkıyor, bu telefon üreticilerinin yatacak yeri yok, ellerindeki gücü kullanamıyor, veya ben store içerisinde gerçekten kaliteli bir oyun bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 6 Nisan 2021; 22:12:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

komple bitirdim, cod'dan daha iyiydi, biraz daha grafiklerine ve animasyonlarına abansalardı cihaz için çok daha farklı bir oyun olabilirdi

6 bölümmüş galiba 3. bölüme geldim. silah çeşitliliği var boss var gayet yeterli bence de zamanı için , vita için. Bu arada android tarafında oddmar a belki bakmışsınızdır gayet kaliteli duruyor ben de biraz zaman harcadım. sonra oynarım dedim ama fırsat olmadı telefonda bir daha.ç Bir ara ücretsiz verilmişti yine verilir muhtemelen.

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

Resistance için bazı bölümler ve boss'lar öncesinde farklı silahlar veriyor, tabi önüne gelene vur tarzında ve ayrıca renk paleti biraz kötü duruyordu, tabi ben ps3 sahibi olmadığım için asıl resistance oyunlarını bilmiyorum ama vita için bile cihazın donanım ve kapasitesini yeteri kadar kullanamadı yine de bitirirken eğlenmiştim, en azından bir şeyler yapmaya çalışmışlar

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

link filan var mı alınacak? ayrıca god of war ve resident evil serisi için istiyorum. o fiyata dediğiniz konsol bulunursa alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Hocam 1000₺ ye temiz hackli çok rahat bulursun bundan 2-3 ay önce bende heveslendşm PS Vita alayım dedim 850-1000 arası bir çok ilan görmüştüm satış sitelerinde

Alıntıları Göster

hiç anlamıyorum ki bu işten. herkes en yisi kendinin ki diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

kesinlikle verilmez o fiyata switch alabilirsiniz, vita ne oldu da böyle coştu anlamadım

1500₺ ye switchi nasıl alıyorsun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

link filan var mı alınacak? ayrıca god of war ve resident evil serisi için istiyorum. o fiyata dediğiniz konsol bulunursa alabilirim.

Hocam god of War serisi için PSP yada Vita, resident evil serisi için switch alman lazım(el konsolları baz alındığında)

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgilendirme olmasın ama ben bi video da switchin PSP oyunlarını emulator ile açtığını görmüştüm bi araştırın isterseniz hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Switch emülatör konusunda Vita’nın yanına dahi yaklaşamaz. Bu konsolun gücüyle değil de geliştiricilerin verdiği destekle alakalı.

Konumuza gelirsek ben 750-1000 lira arası temiz Vita bulabileceğinizi düşünüyorum. Bu fiyat aralığında alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 7 Nisan 2021; 13:12:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hana-MicHi__

Switch emülatör konusunda Vita’nın yanına dahi yaklaşamaz. Bu konsolun gücüyle değil de geliştiricilerin verdiği destekle alakalı.

Konumuza gelirsek ben 750-1000 lira arası temiz Vita bulabileceğinizi düşünüyorum. Bu fiyat aralığında alınabilir.

yardımcı olabilir misiniz? ben bulamadım. hep 1500 lira diyorlar.

• Letgo tarzı sitelere baktınız mı hocam
  • nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Daha bir hafta kadar önce switch lite vardı 1600 liraya, hatta get ilan bile açmıştı

• quote:

Alıntıları Göster

facebook grupları ve letgoda güzel ilanlar görebilirsiniz. eksiksiz çantalı kalın kasa vitayı 500e gördüm geçen ama slim modeller genelde dediğiniz gibi 1500 civarında dolanıyo

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam 1000 lira verecekseniz Vita çok
    Sahibindende bir sürü ilan var

@s_demirci_53
    Zamanında Sony e yalvardı millet telefonlar ile eş tutulamaz diye
    Telefonların 4te1 çözünürlükte ki Nintendo dsler yok satarken PSP büyük bir başarı yakalamışken Vitaya bu muamele yapılmamalıydı

Zamanında Gameloft popüler oyunların çakmasını yapıyordu telefonlara şimdi onlarda bıraktı ya tek dokunuşlu oyunlar ya da sağa sola kaydır oyunları doldu
    Koskoca Forza geldi mobile sadece gaz fren yapıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 7 Nisan 2021; 14:45:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Sorma yaa dün project cars go indirdim tek tuş var sağ sol bile yok. Doğru zamanda doğru tuşa basma metodu ile oyun yapmışlar, bir de yapımcılar bir kaç yıl önce konsol yapmak istiyorlardı ucuz kurturmuşuz

• Bu ayarda bir oyunun ps1'de olabileceğini düşünemezdim, önce Vagrant Story şimdi de bu oyun PS1 sürprizlerle dolu.

• Beyler ps vita ya harry Potter mevcut mu veya ps1-2 deki Potter lar kurulur mu? Bide san andreas yükleme rehberi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: melankoln34

Beyler ps vita ya harry Potter mevcut mu veya ps1-2 deki Potter lar kurulur mu? Bide san andreas yükleme rehberi var mı

PS1'deki ve PSP'deki Harry Potterlar'ı Adrenaline üzerinden oynayabilirsin. Vita için sadece Lego Harry Potter Years 5-7 var.

San Andreas için bu rehber var

https://konsolrehberi.com/2021/02/17/gta-san-adreas-vita//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 7 Nisan 2021; 22:31:14 >
  • 
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.