Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1783. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle eğer PSN türkiye hesabı ise sadece öglen 2 ile akşam 8 arası gibi saatlerde eğer ps vitayı yeniden başlatırsanız ve gerilla moduna girerseniz nadirende olsa 3 4 kişi çıkıyor (10 denemede 5 kere çıkıyor).

paralı savaşta ise çook nadir çıkıyor hatta çıkmıyor diyebiliriz.

Eğer amerika hesabınız varsa sabah 12 den 4 e kadar kimse ile karşılaşamadım saat 4ten akşam 8e kadar şansınıza çıkarsa girersiniz saat akşam 8den 12 ye kadar ise neredeyse her zaman oyuncu bulabilirsiniz bulamazsanız vitayi yeniden baslatip denemelisiniz.

Türkiye hesabı ile akşam 8 den sonra hiçbir şekilde oyuncu bulamadım hep boş sunucuya atıyor.

Amerika hesabıda sabahleyin genelde bulamıyor.

Bende oyuncu buldukça arkadaş ekledim o sebepten türkiye hesabında neredeyse günün her saati oyuncu buluyorum eğer bulamazsam amerika hesabına geçiyorum ve genelde herzaman biri oluyor.

Son olarak en çok aktif saatler akşam 8 ile gece 1 arası ondan sonrasını bilmiyorum yatıyorum zaten.

Biraz uzun oldu ama bayağı denemelerim sonucu bu bilgilere ulaştım en kolay yolu aktif oyunculara arkadaşlık atmak ve onlar genelde oynadığı için onlara arkadaşa katıl yaparak katılabilirsiniz 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://twitter.com/Ejsponge61/status/1378516701608878082?s=09

Vitadev hesabı geri sayım başlattı neyi portladı acaba.

Cuphead yeni bir versiyonu çıktı ama oyunun kaçta kaçı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 4 Nisan 2021; 13:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

https://twitter.com/Ejsponge61/status/1378516701608878082?s=09

Vitadev hesabı geri sayım başlattı neyi portladı acaba.

Cuphead yeni bir versiyonu çıktı ama oyunun kaçta kaçı bilmiyorum.

Bakarsın Bully gelir :)

• desparados_532 kullanıcısına yanıt

Vitadev'in tek başına altından kalkabileceği bir iş değil o, takım çalışması ile olabilir ancak.

Yine cuphead yapmış zaten. Parça parça oyunu tamamlıyor bu hızla 5 yılda biter

• PSP conferansını izlediniz mi, PSP için yapılan 2009 Dreamcast emulatöründen sonra bu sene aldığı güncelleme ile Crazy Taxi 20 FPS çalışıyor, ses emulasyonu yok ve ekran altında kırılma var ama iyileştirilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Nisan 2021; 9:1:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Nisanda geliyor

https://twitter.com/eastasiasoft/status/1379086670411264002

• oclock pluginini yeni keşfediyorum ve kesinlikle olması gereken bir şeymiş. rezil jak&daxter portu bile düzgün çalışıyo artık. gerçi şarjdan baya yiyo ama olsun o kadar

• Vita medya oynatıcı çıktı 1080p ve altyazı desteği mevcut MP4 için.

https://twitter.com/BigBlackOniiSan/status/1379338242663837703?s=19

• 1500 TL diyorlar, sizce alınır mı bu fiyata PS vita?

• quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

1500 TL diyorlar, sizce alınır mı bu fiyata PS vita?

Alınmaz

• RauLgs21 R kullanıcısına yanıt
    yurt dışıındda temiz ikinci eli 100-150$ arasında cihaz temizse olabilir sıfırsa zaten makul çünkü 3 sene önce bile 1500 tl'ye satan vardı.

Yalnız bizdeki ekonomik durumu biliyorsunuz nakit darlığı var dolaysıyla biri çıkıp 750'ye bulmuş bak demeyin düşeş her zaman olabiliyor.

daha geçen hafta biri reddit'te DS3 kollu PS TV 3 oyunlu bundle'ı 10$'a aldığını söyledi.

• bana da biraz pahalı geldi ama aklımdan çıkmıyor. yurt dışından getirme şansım yok. bu arada cihaz ikinci el ve temiz olduğu söyleniyor.

• Ufaktan Resistance: Burning Skies a başladım. Hiç fena değilmiş bu oyun da.

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt
    Killzone gibi botzone olsaydı şahane olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

bana da biraz pahalı geldi ama aklımdan çıkmıyor. yurt dışından getirme şansım yok. bu arada cihaz ikinci el ve temiz olduğu söyleniyor.

Hocam 1000₺ ye temiz hackli çok rahat bulursun bundan 2-3 ay önce bende heveslendşm PS Vita alayım dedim 850-1000 arası bir çok ilan görmüştüm satış sitelerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

yurt dışıındda temiz ikinci eli 100-150$ arasında cihaz temizse olabilir sıfırsa zaten makul çünkü 3 sene önce bile 1500 tl'ye satan vardı.

Yalnız bizdeki ekonomik durumu biliyorsunuz nakit darlığı var dolaysıyla biri çıkıp 750'ye bulmuş bak demeyin düşeş her zaman olabiliyor.

daha geçen hafta biri reddit'te DS3 kollu PS TV 3 oyunlu bundle'ı 10$'a aldığını söyledi.

2 sene önce tertemiz New Nintendo 2ds Pokemon Edition cihazımı 650₺ ye satmıştım (ki bana göre vitadan gerek tasarım gerek oyun konusunda çok daha iyi bir cihazdır ) şimdi bakınca bedava vermişim 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Ufaktan Resistance: Burning Skies a başladım. Hiç fena değilmiş bu oyun da.

Ben de bi göz attım gayet güzeldi. Çok eleştirilmişti ve yerden yere vurulmuştu çıktığında hatırlıyorum,beklentiler çok yüksekti Vita'dan, herkes PS3 kalitesi bekliyordu belki ondan dolayı oldu.

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

komple bitirdim, cod'dan daha iyiydi, biraz daha grafiklerine ve animasyonlarına abansalardı cihaz için çok daha farklı bir oyun olabilirdi

• RauLgs21 R kullanıcısına yanıt

kesinlikle verilmez o fiyata switch alabilirsiniz, vita ne oldu da böyle coştu anlamadım

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

evet saçma bir şekilde multiplayer için ayrı para isteniyor ve markette satışı da yok

• 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.