Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17801781178217831784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her ay ödediği miktar yazılı Reddit başlıklarında ve işin garip yanı asla parasal destek verilmesini istemedi. Sadece oyun satın alıp ekleyerek vereceğiniz desteği kabul ederim para teklif etmeyin diyor.

Çok oyun iptal edilecek çok ve çıkanlar da sorunlu olacak :/

"Not all PlayStation Vita developers were told of the store closure. Several games are now cancelled while others are being rushed to the finish line."

Teker teker oyunlar iptal oluyor, kim bilir belki de zaten sallıyorlar hiç bir zaman çıkmayacaktı.

"Food4Dogs

@Food4Dogs

I just received notification from the developer of #Kickstarter project Thief's Roulette @hiromu656

that (no surprise) the Vita version is cancelled.

@psp2roundup"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Mart 2021; 9:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Arkadaşar merhaba belki konudan alakasız olacak ama psp ile ilgili aktif bir konu olmayınca buraya yazayım dedim. Hem bana hem de başına biri gelirse yardımcı olması için not olsun. Bugün bir süredir atıl duran psp leri elden geçireyim dedim batarya durumlarına falan bakarken psp e1003 model olan hiç şarj almadı kendisi de açılmadı. Hiç ışık da yakmadı. Dedim pil öldü herhalde. Arka kapağı açıp pili çıkardım. Pilsiz açılmıyor konsol zaten. Pili Avometre ile ölçtüm 3.4 V civarı . Pek sorun göremedim. Ama galiba içinde hiç enerji kalmadan kapanınca şarj olacak kadar bile başlatamadı konsolu. Neyse Nette biraz araştırdım bu durumda yapılacak pek bişey bulamadım batarya değişiminden başka. Son çara arka kapak açıkken ve pil sökük halde konsolu şarja taktım ve pili ondan sonra monte ettim. Voila ! şarj almaya başladı. Denk mi geldi bilmiyorum ama böyle bir yöntem varsa da benim şansıma denk geldi. Haberiniz olsun. Sağlıklı bir şekilde şarj oluyor şuan.

PSP go şarj olmadığında da bu uygulanacak ilk yöntemdir, pili söker biraz bekler {30 sn kadar} sonra geri takarsınız ve şarj olmaya başlar.

Teknik sebebini açıklayabilen henüz olmadı ama mutlaka bir sebebi vardır.

Vita'da da birkaç kez reddit'e yaşandı çok uzun süre bekleyen ve hiç çalıştırılmayan cihaz bir nevi ölü taklidi yapıyor küsüyor sanki @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• PSP E1000'in ekran görüntüsünü çok severdim. Sonradan PSP-3000'e geçmiştim. Bana mı öyle geliyor yoksa E1000'in görüntüsü daha mı güzel?

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt
    Ben bitirmeden sattım vitamı sırf onun için geri alacağım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  •  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Her ay ödediği miktar yazılı Reddit başlıklarında ve işin garip yanı asla parasal destek verilmesini istemedi. Sadece oyun satın alıp ekleyerek vereceğiniz desteği kabul ederim para teklif etmeyin diyor.

Çok oyun iptal edilecek çok ve çıkanlar da sorunlu olacak :/

"Not all PlayStation Vita developers were told of the store closure. Several games are now cancelled while others are being rushed to the finish line."

Teker teker oyunlar iptal oluyor, kim bilir belki de zaten sallıyorlar hiç bir zaman çıkmayacaktı.

"Food4Dogs

@Food4Dogs

I just received notification from the developer of #Kickstarter project Thief's Roulette @hiromu656

that (no surprise) the Vita version is cancelled.

@psp2roundup"

aklıma gelen :)) belli başlı oyunları yedekleyeyim ben en iyi bu hafta sonu

• Arkadaşlar PS Vita’da kesinlikle oynaması gereken oyunları son bir kez yazabilir misiniz. Bende büyük ihtimalle en önemli oyunlar var ama gözümden kaçan varsa PSN’den satın almak istiyorum.

• 3 gündür Vagrant Story oynuyorum, 21 yıllık oyundan aldığım zevk sebebiyle yapımcıya şapka çıkarıyorum. Oynadıkça oynayasınız geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Arkadaşlar PS Vita’da kesinlikle oynaması gereken oyunları son bir kez yazabilir misiniz. Bende büyük ihtimalle en önemli oyunlar var ama gözümden kaçan varsa PSN’den satın almak istiyorum.

Benim vita alma sebebim oyunlar

Killzone mercernary

Uncharted

Tearaway

Gravity Rush

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

3 gündür Vagrant Story oynuyorum, 21 yıllık oyundan aldığım zevk sebebiyle yapımcıya şapka çıkarıyorum. Oynadıkça oynayasınız geliyor.

Videolarına baktım gayet güzel hemen listeye ekledim. Teşekkürler yazdığınız için benim de işime yaradı.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Soul sacrifice delta

Sword art online serisi

Shinobido 2 revenge of zen

Attack on titan 1-2
    Unit 13 bi göz atmanı tavsiye ederim hocam

• Arkadaşlar emektarı son yolculuğuna uğradım yıllarca hizmet etti bana
    Ama maşallah taş gibi cihaz kardeşime verdim ve switche geçtim bu konuda yıllardır varım bir iki yıldır pek mesaj atmıyorum ama sürekli takipteyim takipte de kalacağım. Bir zamanlar killzone atıyorduk vitamizda ne güzel zamanlarmış benim için top oyunlar
    Killzone
    Uncharted
    Persona 4
    Murasaki baby (bakmayın ismine çok güzel)
    Odin sphere
    Tearaway
    Ve nice indie oyunlar.

Hepinize iyi oyunlar dilerim

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt

aaa emaktarı neden bıraktınki Killzone hala devam ediyor eskisinden daha iyi hemde sen en iyisi geri al emektarı bırakma  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• Vagrant Story'nin oynama videolarına youtube'da bakıyordum da insanların oyunla ilgili yorumları beni Vita için üzdü çünkü herkes bu oyunu tam PS1'den PS2'ye geçiş dönemi oyunu olduğu için yapımcıların en üst seviyede sistemin kaynaklarını kullanıp ev verim aldıkları oyunlardan biri olduğunu o yüzden PS2'nin ilk oyunlarından bile güzel olduğunu söylemişler.

Düşünsenize 2019-20 yıllarında Vita için 3A oyun yapılsaydı kim bilir nasıl olurdu, çıkış oyunu Uncharted ortada iken.

PSX'in 1999-2000 yıllarında çıkan oyunlarına bakın hepsi GAMEFAQ listesinde en tepedeler.

Sabah 4'te kalktım 13'e kadar Vagrant Story oynadım dövüş sisteminin talep ettiği dikkat insanı çıldırtacak kadar keyifli eğer zincirleme yaparsanız düşmanı tek seferde seriyorsunuz ama deveye hendek atlatmak kadar zor

bir yapımcı daha oyun iptal etti, Sony fikir değiştirse bile (change.org'da imza kampanyası açıldı) bundan sonra bu insanlar bu oyunlar üstünde çalışmaya dönmez.

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Twitterdan tanıdığım biri döktü tüm Vitalarını tüm renkleri bir arada görmek için iyi fırsat

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 3 Nisan 2021; 14:42:38 >
  • Maşallah iyi vita biriktirmiş.

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt
    bir akıllıda 40 küsur tane var ama en iyi Vita kolleksiyonuna sahip olan bir kız 28 Vita tam fiziksel oyun kolleksiyonuna sahip.

Kızın kolleksiyonundan, odasının raflarının olduğu bir foto aradım ama geride kalmış.

Bu cihazların sadece bir kısmı

Switch'in Monster Hunter bundle'ı ne kadar güzel dizayna sahip, yalnız geçe konsol üssü bir gömdü MH'ı gülmekten öldüm yahu diyor silahın ucuna ufak bir ekleme yapmak için git şu canavardan 10 tane öldür derisini getir diyor oyun bu ne yahu Onur ben oynarken uyudu dedi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 3 Nisan 2021; 18:52:23 >
  • Yuh. Ben de bir vita bir de vita tv var diye abarttım mı diye düşünüyorum. Tabi bu cihazların yurt dışı fiyatları çerez parasına olunca gökkuşağı gibi tüm renklerini toplarlar. Zevk meselesi adamlar için.

• İşin en garip yanı 20 tane Vita'sı olup sd2vita'yı daha doğrusu Vita'nın hacklenince micro SD ile çalışacağını bilmeyen adam var ama bilmemesi rastlantı da değil çünkü öğrenince de hacklemiyor zaten hayatından memnun yani ben orijinal kullanırım diyor

• @ali_ihsan21 kontrolcü çok iyiymiş. Kontrolcüm olmasına rağmen alasım geldi.

• kullanici32 K kullanıcısına yanıt

dün 20 dakika bekledim online tek bir maç bulamadı, siz bir ara anlatmıştınız nasıl yapıyordunuz

• 
Sayfa: önceki 17801781178217831784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.