Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1780. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17781779178017811782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal kullanılmamış. Büyük şans hocam ben adam akıllı muadiline bile tav ım ama piyasadakiler facia.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

valla ben neredeyse 1,5 seneye yakın aradım durdum, ali Express den umudumu kestim zaten, Kadıköy Yazıcıoğlu ve çevresinde de hiç yoktu ki orası zaten bu gibi işlerin merkezi neredeyse... sahibinden de dolanırken tamamen şans eseri çıktı karşıma

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

ben bu konuyu merak ettim, oyun müzikleri genelde isanları oyunu oynamaya ve heyecan seviyesini yüklsetmeye odaklanır, neden kapatıp arka planda başka müzik çalsın istiyorsunuz, merak ettim sadece

Daha çözemedim ama iyi kötü ilerliyorum. Daha oyunda 30 gün olmadı. Firin yap ahir yap vs şeyler çıkıyor ama nasıl yapacağımı bilemiyorum. Gezip duruyorum. Müziğin tadını çıkarıyorum. Stresten uzak, terapi gibi geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Hocam sorunuz için cevabım yok ama psp için pil i nereden temin ettiniz acaba bana da lazım.. Bir de hangi seri için olanı aldınız 1000 mi 2000 mi?
    1000 serisi fat'de slim pilleri çalışmaz ama slim cihazlarda yani 2K-3K'de fat pili çalışır ama bu sefer de kapak kapanmaz fat kapağı bulmalısınız haberiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    pile masraflı olan doğru şarj ölçme çipi koymamış olabilirler daha önce birkaç kez benzer şikayet okudum hatta buna benzer bir durum PSP go'da da mevcut fakat onda cihaz sadece % 12-30-60-90 ve 100'ü görüyor ara değerleri ölçemiyor.

Kapalı iken şarjda sabaha kadar bekletin sabah kalktığınızda şarjdan çekmeden açın yeşil yanmıyorsa demek ki yüzde 100 iken bile cihaza tam doluluk bilgisini iletemiyor.

• Herif Covid mi oldu nedir 24 saattir mesajıma cevap vermiyor bluetooth kulaklık ses sorununu ve oyun müziğini kesen eklenti yapacak vatandaş, çok üzülürüm cidden eklentileri yapamadan terki diyar eylerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Herif Covid mi oldu nedir 24 saattir mesajıma cevap vermiyor bluetooth kulaklık ses sorununu ve oyun müziğini kesen eklenti yapacak vatandaş, çok üzülürüm cidden eklentileri yapamadan terki diyar eylerse.

Benim tws kulaklıklar çalışıyordu vitada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Benim tws kulaklıklar çalışıyordu vitada

Alıntıları Göster
    bluetooth kulaklık çalışmıyor demiyorum, bluetooth kulaklık bağlandığında Vita'da ses açma kapama yapılamıyor diyorum.

• quote:

bluetooth kulaklık çalışmıyor demiyorum, bluetooth kulaklık bağlandığında Vita'da ses açma kapama yapılamıyor diyorum.

Alıntıları Göster

direkt kulaklıktan kontrol ederek mi?

• dostlar selam. vita slim aldım 256 gb hangi hafıza kartı uyumlu olur ben bulamadım var mı bilen. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Technics

dostlar selam. vita slim aldım 256 gb hangi hafıza kartı uyumlu olur ben bulamadım var mı bilen. Teşekkürler

uyumsuz olan bir kart mı var ki? Hepsi uyumlu.

Sadece PC'de dosya transferi hızlı olsun istiyorsan hızı yüksek alacaksın yoksa oyunların okuma hzı 3-4 MB zaten.

• quote:

uyumsuz olan bir kart mı var ki? Hepsi uyumlu.

Sadece PC'de dosya transferi hızlı olsun istiyorsan hızı yüksek alacaksın yoksa oyunların okuma hzı 3-4 MB zaten.

Alıntıları Göster

:) tamam işte tavsiye rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Technics

:) tamam işte tavsiye rica ediyorum.

Alıntıları Göster
    bulabileceğiniz en ucuzunu kapın, A101 derim pandemi olmasa Sirkeci'yi gez derdim :D

• Bazen çok saçma görünen şeylerin basit açıklaması olabiliyor, acele parlamamak lazım. Adam benim mesajlarımı Gmail'den okuduğu için Github'dan yaptığım editleri haliyle görmüyormuş ben de onun yolladığını sandığı eklentileri alamayınca kopukluk olmuş yani Korona değişmiş :D

Yeniden çalışmaya başladık, yakında bir güncelleme daha alır eklenti diye umuyorum.

• VolLightbarCtrlWithDS4 eklentisinin sonraki sürümünde DS4 gamepad'nin ışığına iki kademe gelecek biri tamamen kısık diğeri orjinal hali dolayısıyla hayvan gibi pil tüketiminden kurtulmuş olacağız, bluetooth cihazların bazılarındaki sesin cihaz üzerinde kontrol edilememe sorunu giderilecek bende 4 hoparlör 2 kulaklık var eev ucuz tırışkadan bluetooth hoparlör ile çalışıyor ses tuşları gamepad'ten, son olarak oyun oynarken müzik çalındığında ana ses tuş tüm ses hakim değil sadece oyun sesini açıp kapayabilecek dolayısıyla sevmediğimiz müzik sesini dilediğimiz kadar kısıp veya tamamen kapayabileceğiz fakat bu ek bir eklenti ile olacak.

Ben gamepad'in ışığını kapayabilmek için kablosunu bile sökmüştüm geçen sene ama kablo sökülünce cihazın da çalışmadığı ortaya çıkmıştı, bir hayal gerçek oluyor artık 8 değil 20 saat gider DS4 pili, evet yaklaşık üçte birine düşmesine sebep olan lüzümsuz bir led koymuş adamlar 4 senedir boşu boşuna pilin anasını ağlatıyordu bu eklenti ile pil seviyesini göstermeye başladı. Tamamen kapama seçeneği koyması da mümkün ama bu kez eklentinin orjinal amacı olan pil seviyesine göre renk değiştirmesini iptal etmiş olacağından bunu istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 23 Mart 2021; 4:55:14 >
  • son bir iki gündür psp, ps3 ve ps vita marketlerini Sony kapatacak haberleri dolaşıyor. Acaba kapandığı zaman PKGj ile oyunlara erişimimiz de biter mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

son bir iki gündür psp, ps3 ve ps vita marketlerini Sony kapatacak haberleri dolaşıyor. Acaba kapandığı zaman PKGj ile oyunlara erişimimiz de biter mi?

Şu anki durumda biter ama 27 Ağustos'a kadar bir çare bulunacaktır diye umuyorum.

Şöyle bir haberin Vita için çıktığını düşünsenize.

quote:

Technopat
    @TechnopatNet
    ·
    1h
    700’den Fazla PlayStation 2 Oyun Prototipi İnternete Yükleniyor

• biz oyunların pkgj’den degil de psn networks en cekiyoruz dediler öyleyse sıkıntı oluşmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

biz oyunların pkgj’den degil de psn networks en cekiyoruz dediler öyleyse sıkıntı oluşmaz mı
    ben üstteki cevabımda yazdım zaten PSN Vita oyunlarını kaldırsa ne PKGJ ne de NPS çalışır biz oyunları PSN'den sadece onları açacak anahtar dosyasını farklı sunucudan alıyoruz mevcut sistemde

• yardımcı olan herkese teşekkürler 128 gb sd'yi taktım, indirme listesini doldu şu an :p rayman legends'a bi geri döneyim dedim ama oyunun vita versiyonunu sevemedim. bazı bölümlerde touchpad'i kullanmak gerekiyor ama parmağımın büyüklüğünden çoğu zaman ekranı göremeyip ölüyorum :d

• 
Sayfa: önceki 17781779178017811782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.