Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1595. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "The King of Fighters '97 Global Match" için fragman yayınlandı. Çıkış Tarihi: Nisan 2018.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Tekvsorun oyun bulmak değil. Oyun cesitliligide yok denecek kadar az. Jrpg sevmiyorsan vita yi at çöpe hesabı yapmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

imzalar dikkatimi çekti hep jb cfw jtag. fotoğraf makinelerine de jailbreak olsa yapacakmışsın demek ki. :))

Onun kadar bi de koleksiyon dolabının içinde var hocam

Şaka maka oyunlar için değilde kullanılabilirlik yönünden ben CFW,Jtag,Sofmod türü şeyleri seviyorum.

En basitinden PS3'de tüm PS1,PS2 oyunlarını oynuyorum.BluRay tüm filmleri hard diskden seyredebiliyorum IPTV niyetine kullanıyorum

Xbox360'da tüm Xbox 1 oyunlarını oynayabiliyorum çıkan tüm emulatorleri rahatça kullanıyorum evimde Smart TV tadında kullanıyorum tüm filmleri,mkv filmleri rahatça izleyebiliyorum.

PSVita zaten ayrı bir dünya özellikle SD2Vita kartı anlatmaktan sıkıldım artık

PSP desen Photofast kartı sayesinde 2 tane sd kartı tek kartmış gibi biçimlendirebiliyorsunuz tak 2 tane 128 GB kartı tüm arşiv elinin altında her yerde seninle.doldur tüm psp oyunlarını,ps1 oyunlarını mp4 filmleri.

Valla bunlarla uğraşmak gerçekten güzel zevkle takip ediyorum.Şimdiki kafama taktığım proje Portable PS2 yapmak.Gerekli malzemeleri aldım bakalım müsait zamanımda detaylıca bakıcam
  • telefonumda hala jb var yeni uygulamalar üst versiyon istiyor ben de güncellemeye kıyamıyorum.
    jtagli xbox 360 vardı yakın zamanda xbox one a geçtim. gamepass arşivi ve geriye uyumluluk ile hoşuma gitti. tabi ps4 gibi indirimler ve exclusive oyunlar yok. gamepass ile bir çok indie oyun da gelince ps tv çok gereksiz durumda kaldı. android tv ler gibi media player olarak kullanımı da pek mümkün değil. zaten 1gb hafızası var nes oyunları luftrausers geometry wars oynuyorum bazen. aslında ps2 oyunları oynanabilse çok şahane olurdu. donanım olarak da yeterli bir cihaz. sd2vita olmasına rağmen micro sd bile alamadım. büyük ihtimalle elden çıkarırım bunu.
  • Selamlar

ds4 aldım vitada GoW oynarken kapı açarken yada kasa açarken alt dokunmatiğe basıyoruz ya o komut koldan olmuyor nedense kolun dokunmatiğine basıyorum omuz atıyor var mı bilgisi olan?

• Selamlar vitada tunein radio calismiyor ku artik loading ekraninda kaliyor ??

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Selamlar

ds4 aldım vitada GoW oynarken kapı açarken yada kasa açarken alt dokunmatiğe basıyoruz ya o komut koldan olmuyor nedense kolun dokunmatiğine basıyorum omuz atıyor var mı bilgisi olan?

Home tuşuna basılı tut oyunlarda dokunmatigi aktif et seçeneğini aç fakat dokunmatik yüzey ile çalışmayacak analogun üstüne basın. Ds4 analoğu vita değil ha :) buna rağmen çalışmaz ise oyun desteklemiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 13 Şubat 2018; 12:28:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba bayağı zaman önce ps Vita kullanıcısydım bende gerek oyun fiyatları gerekse Sony nin destek vermemesiyle sattım vitayı , Nintendo switch in başarısından sonra gelecekte el konsollarını tekrar göreceğimizi umuyorum . Gelelim sadede sizce vitanın tüm sürümleri kırılabilir mi ? Sadece 3.60 da varmış şuan jfw yazılımı bununla ilgili çalışma yapanlar var mı acaba ucuzdan bi Vita alıp döneyim diyorum tekrar vitaya içimde kaldı birsürü oyun açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Herkese merhaba bayağı zaman önce ps Vita kullanıcısydım bende gerek oyun fiyatları gerekse Sony nin destek vermemesiyle sattım vitayı , Nintendo switch in başarısından sonra gelecekte el konsollarını tekrar göreceğimizi umuyorum . Gelelim sadede sizce vitanın tüm sürümleri kırılabilir mi ? Sadece 3.60 da varmış şuan jfw yazılımı bununla ilgili çalışma yapanlar var mı acaba ucuzdan bi Vita alıp döneyim diyorum tekrar vitaya içimde kaldı birsürü oyun açıkcası

Flow 3 gün önce 3.60 üstü için çalışmaya başladığının sinyalini verdi ama hiç kolay değil.

Sony bir daha el konsolu yapmayacağını duyurdu zaten şu din fiyaskodan sonra yapsa kim alır ?

Fakat iyi haberim de var bence PS5 aynı Switch gibi hybrid yani hem portatif hem de ev konsolu şeklinde olabilir çünkü hem tuttu bu fikir hem de çok akıllıca evdeki oyununa yolda vs. devam etmekten daha güzel ne olabilir ?

Sony çok müşteri kaybeder bu formu uygulamaz ise. Çünkü ps2 sonrası konsollar popülaritesi azalmaya başladı hem update patchler hem de pc'nin güncellenebilir, ucuz ve daha performanslı olmasından dolayı.

Tek çıkış yolu switch'in mantığı aslında Nintendo'dan önce Sony bunu Psp go ile yaptı ama ne kadar akıllıca bir şey yaptığının farkında bile değildi hem Sony hem de oyuncular.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ps Vita henkaku da oynanmayan Vita oyunu var mı ? Hepsi destekleniyor mu ?

Ben oyuncuların mobil anlamda doyum noktasına ulaştığını düşünüyorum yeniden konsola dönmek isteyenler olacaktır fakat oyun fiyatları dünya çapında kullanıcılara engel olacaktır ps5 olayı çok mantıklı aslında Sony böyle bişey başarırsa çok sağlam başarılara imza atar. Switch önü alınamaz bir yükseliş içinde eski senelerde Nintendoculara grafik fetişistleri olarak o kadar para verip mario oynuyorsunuz bizde bir sürü exclusive var derdik , şimdi rolleri değiştik sanırım

• quote:

Hocam peki ps Vita henkaku da oynanmayan Vita oyunu var mı ? Hepsi destekleniyor mu ?

Ben oyuncuların mobil anlamda doyum noktasına ulaştığını düşünüyorum yeniden konsola dönmek isteyenler olacaktır fakat oyun fiyatları dünya çapında kullanıcılara engel olacaktır ps5 olayı çok mantıklı aslında Sony böyle bişey başarırsa çok sağlam başarılara imza atar. Switch önü alınamaz bir yükseliş içinde eski senelerde Nintendoculara grafik fetişistleri olarak o kadar para verip mario oynuyorsunuz bizde bir sürü exclusive var derdik , şimdi rolleri değiştik sanırım

Olmaz olur mu 3.60 üstü sürümler destekli oyunlar çalışmaz o da Aralık 2016 sonrasında çıkmış oyunlara tekabül ediyor.
    Peki hocam boş 3.60 cihaz veya daha alt sürüm + sd2vita kartı olsa yetiyormu sadece

• quote:

Peki hocam boş 3.60 cihaz veya daha alt sürüm + sd2vita kartı olsa yetiyormu sadece

Boş 3.60 ne demek ? Evet daha alt sürüm olması önemli değil 3.60'a yükseltince Henkaku çalışır sd2vita 3.60 sürüm olan ve Henkaku yüklenmiş yani web sitesine gidip 5 saniyelik bir işlemi yapıp bir de plugin kuran her cihazda çalışır sd2vita 3.60 sürüm olduktan sonra.
    Yani hocam oyunsuz hafıza kartsız 3.60 ve alt sürüme sahip cihaz yeterlimi bu İşlemler için

• quote:

Yani hocam oyunsuz hafıza kartsız 3.60 ve alt sürüme sahip cihaz yeterlimi bu İşlemler için

Evet evet aynen oyuna gerek yok, karta da yok sadece 3.60 fat veya slim cihaz kendi başına Henkaku yükleniyor, eskiden fat'e yüklenmiyordu son bir kaç aydır ona da yapılabiliyor ama fat'in slim'in olduğu gibi 1 gb dahili hafızası yok bilesin.

Zaten yaptıktan sonra sd2vita alırsın, kendi kartlarını biliyorsun pahalı.
    Çok teşekkür ederim hocam aydınlattınız beni ucuz yollu düşünebilirsem ne ala

• Sd2vita almıştım ne zamandır bugün 64 gb kart sipariş ettim 100 tl samsung evo

• sd2vita dışında bir ihtiyaç var mı henkaku için? bir de micro sd?

tee seneler öncesi japonya'dan gelen vita vardı, 3.60 henkaku yaptım. 1 gb dahili var ama sanırım o pek bir işe yaramıyor :) adrenaline kurdum. başka ne tavsiye edersiniz?
  • Ankara içi PS Vita arıyorum gençler temiz cihazı olanlar mesaja atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

sd2vita dışında bir ihtiyaç var mı henkaku için? bir de micro sd?

tee seneler öncesi japonya'dan gelen vita vardı, 3.60 henkaku yaptım. 1 gb dahili var ama sanırım o pek bir işe yaramıyor :) adrenaline kurdum. başka ne tavsiye edersiniz?

Ds3 veya ds4 eklentisini kurup gamepad bağlamanızı tavsiye edebilirim.

Nps ve pkgi kurabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.