Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1594. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konsolda son durum nedir ya hala batı pazarına hitap eden oyunlar çıkmıyor mu ?
  • Arkadaşlar Vita da kaç tane hesap açabiliyoruZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Tek hesap. Hesap değiştirmek istiyorsan Vita’yı sıfırlaman gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Tek hesap. Hesap değiştirmek istiyorsan Vita’yı sıfırlaman gerekiyor.

Zelda'yı hangi platformda oynuyorsun dostum ?
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    3DS, Wii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Şubat 2018; 21:28:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

3DS, Wii.

3DS çok gıdıklıyor al beni diye ama hala bırak Vita'yı PSP oyunlarını dahi bitiremedim 2005'ten beri sahip olmama rağmen.

Daha dün akşam çok ilgimi çeken şu 2010 çıkışlı çıkışlı ilk kez gördüm.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Bu kötü oldu

• Evet beyler Vita m geldi bugün geldi call of duty black Ops declassified psn de 30 tl diyor alınırmı tavsiye edermisiniZ

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Evet beyler Vita m geldi bugün geldi call of duty black Ops declassified psn de 30 tl diyor alınırmı tavsiye edermisiniZ

Hayırlı olsun inş 3.60'lı bir cihaz almışsinızdır hocam orjinal versiyonlu ise acayip sıkılacaksınız yapacak pek bişey yok alternatif fazla oyunda yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal kullandığım sıkıntı değil hocam oyunlar da gayet uygun zaten 20 -50 tl arası zaten pek sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Orijinal kullandığım sıkıntı değil hocam oyunlar da gayet uygun zaten 20 -50 tl arası zaten pek sıkıntı olmaz

Oyunların pahalı olması sorun değil çok sıkıcı hocam..Hafıza kartları pahalı,PSP ve PS1 oyunlarını adam akıllı oynayamıyorsunuz çoğu store'da yok.Fazla çıkan Vita oyunuda yok o yüzden sıkıcı 3.60 olsa yine güzel ve hergün farklı bişeyler çıkıyor.

3.60'larda en azından SD2Vita adaptörü var 512 GB'a kadar sd kart destekliyor,çok güzel homebrew uygulamalar var youtube,netflix,pkg-i ,homebrew store vs.

Bende 4 tane Vita var tek bi tanesi 3.67 onuda hiç açmıyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırdırilmis vita da online oyun durumu varmı? . eksik bilgi ile bi heves ile aldım fakat kartuş oyun bulmak resmen bi challenge.

Online oynanacak oyun bulmak da öyle

Pes oynarım diye aldım pes yok konsolda

Hayır pes de japon vita da, aile içi siddetmi yaşandı. Velhasıl aydinlatirmisiniz beni dh nin güzide gamer lari

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz olabilir

Kırdırilmis vita da online oyun durumu varmı? . eksik bilgi ile bi heves ile aldım fakat kartuş oyun bulmak resmen bi challenge.

Hayır pes de japon vita da, aile içi siddetmi yaşandı. Velhasıl aydinlatirmisiniz beni dh nin güzide gamer lari

Ben PS4 hesabımı Vita'da kullanıyorum ve cihazım kırık tüm oyunları online oynayabiliyorum herhangi bir ban söz konusu değil.

Orjinal Vita kullanmak gerçekten işkence ve çok zevksiz benimde evde bi tane 3.67'li var kutusuna koydum yatıyor.
  • quote:

Kırdırilmis vita da online oyun durumu varmı? . eksik bilgi ile bi heves ile aldım fakat kartuş oyun bulmak resmen bi challenge.

konami ayrı sony ayrı ayaklarına sıktılar
    biri konsola destek vermedi diğeri yaptığı oyunların içine etti
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Sırf pes 13 vardır yolda vs oynarım diye heves ettik baya hayal kırıklığı oldu. 3ds alsak daha iyiydi

• imzalar dikkatimi çekti hep jb cfw jtag. fotoğraf makinelerine de jailbreak olsa yapacakmışsın demek ki. :))
  • evde aylardır boşta olan 3.60 sürüm ps tv var. remote play işini çözüyordu, ps4 gidince boşta kaldı, hafıza kartı yok, nasıl değerlendiririm. vita varken kullanmak mantıklı mı yoksa gereksiz mi?
  • quote:

Sırf pes 13 vardır yolda vs oynarım diye heves ettik baya hayal kırıklığı oldu. 3ds alsak daha iyiydi

Ben fifa oynuyorum ama pesin tadını vermiyor

Psp deki pesleri denedim ama tat vermiyor

Hiç olmaz da şu mobil deki pesi getirseler

mention]kilinchaci[/mentioned]
    Satmayı düşünürseniz bikaç aya talip olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 9 Şubat 2018; 1:42:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguz olabilir kullanıcısına yanıt
    Vita oyunlarını PSN Store'dan dijital olarak alın. Kutulu oyun aramakla uğraşmayın.

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-PLATFORMPSVITA/1
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    şimdilik duruyor hafıza kartı alamazsam satarım büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.