Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1587. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15851586158715881589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

Beyler bişey soracağım Hackli 3.60 vitada oyunları her zaman filezilla ile kablosuz ftpden yüklüyordum ama internet operatörünü değiştirdim tt den dsmartnete geçtim aynı tilgin marka modem geldi ama artık hiçbirşekilde filezilla bulamıyor vitayı her zamanki gibi moleculershellden select ve x tuşuna basıyorum ip yi yazıyorum olmuyor 20 saniyede bulunamadı yeniden deneniyor gibisinden hata verip bağlanmıyor.Pc de vita da aynı wifiden nete bağlı ama filezilla bulamıyor vitayı.Başka ftp programlarıda denedim yine bulamadı.Vitashellde usb modu varmış onu yükliyim dedim ama dosya aktarım yapılmıyorki nasıl yükliyim.Acaba modem içinde bir ayar yapmak mı gerek.Varmı fikri olan?

Neden ftp ile kablosuz yolluyorsun tak USB'ye vitashell ile gönder.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Vitashel hiç kurmadım ki hack ile birlikte gelen moleculer kullanıyordum.Şimdide hiçbişey atamadığım için vitashell yükleyemiyorum.
  • quote:

Vitashel hiç kurmadım ki hack ile birlikte gelen moleculer kullanıyordum.Şimdide hiçbişey atamadığım için vitashell yükleyemiyorum.

molecule'ü açıp select'e bastığında çıkanftp://192..... satırını herhangi bir klasörün adres satırına yazdığında açılmalı.
    Windows bu klasöre erişemiyor.Yazılı dosya adının geçerli olduğundan ve klasöre erişiminiz olduğundan emin olun.

Ayrıntılar:Sunucuyla bağlantı kurulamadı

Sd2 kart sistemini kullanıyorum onu çıkarıp vitasheeli atabilirim ama kartı çıkarınca bütün oyunların kaybolabildiğini okudum bi yerde 100gb oyun var onada cesaret edemiyorum.Başka bi yöntem varmı hocam bluetooth ile atmak gibi
  • quote:

Windows bu klasöre erişemiyor.Yazılı dosya adının geçerli olduğundan ve klasöre erişiminiz olduğundan emin olun.

Ayrıntılar:Sunucuyla bağlantı kurulamadı

Sd2 kart sistemini kullanıyorum onu çıkarıp vitasheeli atabilirim ama kartı çıkarınca bütün oyunların kaybolabildiğini okudum bi yerde 100gb oyun var onada cesaret edemiyorum.Başka bi yöntem varmı hocam bluetooth ile atmak gibi

Kardeş bir saniye sd2vita varsa daha ne uğraşıyorsun ?

Adaptörü çıkarmadan (çıkarsan da birşey olmaz ama tak çıkar yapma) bir cımbız ile micro sd'yi çek al, oyunlar kesinlikle silinmez yeniden başlatırsan sadece simgeler kaybolur çünkü veritabanını yeniler. Sen cihazın kapalı iken çıkar sd kartı at vitashell dosyasını sonra tak sd kartı ve başlat cihazını.

Aslında tüm bunları cihaz çalışırken dahi yapabilirsin hiç bir sorun çıkmaz.
    Kapalıyken yaptım evet bi sorun çıkmadı.Oyunuda çok hızlı bi şekilde atıyor ftp ye göre büyük konformuş gerçekten çok saolun hocam.
  • anasayfadaki oyunlardan sonra çıkmış güzel bir kaç oyun önerisi olan varmı,
    güzel platform oyunları çıktı deniliyor, oynayan veya tavsiye edecek olan var mı?
    bir de 3.63 exploit durumu nedir tam olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

anasayfadaki oyunlardan sonra çıkmış güzel bir kaç oyun önerisi olan varmı,
    güzel platform oyunları çıktı deniliyor, oynayan veya tavsiye edecek olan var mı?
    bir de 3.63 exploit durumu nedir tam olarak?

Oyun tavsiyesi çok zor çünkü herkesin zevkleri farklı farklı, ben şahsen şunu günlerdir zevkle oynuyorum.

Bu da son dönemin oyunlarından yani korsan çalışmıyor.

Exploit ile ilgili bilgim yok, kimi kırılır diyor kimi bu saatten sonra kimse uğraşmıyordur diyor.
    Bu yeni oyunlar nonpdrm olarak çıkıyor hatta bütün eski oyunlar bile nonp olarak tekrar çıktı nonpdrm işlemini yaptım çok süper kurulumuda çok pratik updateleride dahil oluyor olmasa bile anladığım kadarıyla update uyarısı çıkmıyor emin değilim ama 1.0 olan oyunlarda yükledim update hatası çıkmadı.Oceanhorn dediğinizde bu şekilde yakında çıkar bence.
    http://www.piracygames.net/2017/11/red-game-without-great-name-nonpdrm-usa.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 19 Aralık 2017; 12:20:25 >
  • Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    Nonpdrm ile gelen hiçbir yeni oyun olamaz çünkü vpk ve mai yöntemleri dışında yeni bir oyun dump yöntemi o sadece, yani hiçbir 3.61 ile şifrelenmiş oyunu oynatmıyor.

Sadece vpk ve mai ile yedek alınırken sorun çıkaran bir iki 3.60 yani Aralık 2016 öncesi çıkmış oyunu yedeklemek mümkün oldu nonpdrm yöntemi ile bir de dlc daha kolaylaştı.

3.61+ ile şifrelemiş dlc'leri dahi kullanamıyoruz. 2017 yılında çıkmış bir oyun varsa internette bu ya 2016 yılında aynı oyunun batı bölgesi için 3.60 ile şifrelenmiş versiyonu ile eboot dosyasını degiştirerek oynanıyordur ya da dump yapılmış fakat oynanamıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu yeni oyunlar nonpdrm olarak çıkıyor hatta bütün eski oyunlar bile nonp olarak tekrar çıktı nonpdrm işlemini yaptım çok süper kurulumuda çok pratik updateleride dahil oluyor olmasa bile anladığım kadarıyla update uyarısı çıkmıyor emin değilim ama 1.0 olan oyunlarda yükledim update hatası çıkmadı.Oceanhorn dediğinizde bu şekilde yakında çıkar bence.

Oceanhorn ve lara croft go bekliyorum

Update uyarısını disney infinity 2.0 alıyordum bu yöntemle tekrar denemek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Oceanhorn ve lara croft go bekliyorum

Update uyarısını disney infinity 2.0 alıyordum bu yöntemle tekrar denemek lazım

Lara Croft go Playstation mobile oyunu bunları Sony psn'den kaldırdığı için ortalarda olmayan bir oyun Aralık 2016 çıkışlı 3.60 da olabilir 3.61 de, aynı şekilde World Flight Sim mevcut ama kimse yedek almadığı için zamanında şimdi bulunamıyor.

Üstte yazdım ama okumadınız galiba nonpdrm yöntemi ile 3.61 ile şifrelenmiş bir oyunun çalışma ihtimali yok.

• Bende dün itibari ile 2 adet PSVita edindim..

Bir tanesi Slim beyaz 3.67li orjinal takılmak için

Diğeri Fat 3.60lı HenKaku ile kullanmak için

Açıkcası ben cihazı sevdim,şaka maka bayada oyun var bugün farkettim hepsini deneyeceğim tek tek :)

Sormak istediğim bi kaç şey var;

1-YouTube ve NetFlix gibi uygulamaları nereden edinebilirim?

2-SD2Vita ile 64 Gb kartım var bugün 128 Gb aldım Samsung Evo

ayarladım ancak bir türlü Vita kartı görmüyor aynı sorun ile karşılaşan var mı?

3-AccountSwitcher nasıl çalışıyor bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Bende dün itibari ile 2 adet PSVita edindim..

Bir tanesi Slim beyaz 3.67li orjinal takılmak için

Diğeri Fat 3.60lı HenKaku ile kullanmak için

Açıkcası ben cihazı sevdim,şaka maka bayada oyun var bugün farkettim hepsini deneyeceğim tek tek :)

Sormak istediğim bi kaç şey var;

1-YouTube ve NetFlix gibi uygulamaları nereden edinebilirim?

2-SD2Vita ile 64 Gb kartım var bugün 128 Gb aldım Samsung Evo

ayarladım ancak bir türlü Vita kartı görmüyor aynı sorun ile karşılaşan var mı?

3-AccountSwitcher nasıl çalışıyor bilen var mı?

Akşam yardımcı olurum şimdi işteyim, youtube netflix artık desteği yok hatta yüklenemiyor fakat blueceleste bir arka kapı buldu 25inde yayınlayacak.

Swircher ux0'ı orjinal vita veya sd2vita olarak atar config satırını değiştirmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 20 Aralık 2017; 10:42:47 >
  • Selam arkadaşlar bende 2. el 3.60 vita alıp kendim henkaku enso kurdum bir kaç sorum olacak size.

1- sd2vita adaptor
    Bu linkteki sd2vita adaptörden sipariş verdim. Adaptörün çalışıp çalışmadığını kontrol edebilmem için fotoğraf makinasında bulunan micro sd kartımı takacağım fakat önceden kurulum tarzı bir şey yapmak gerekiyor mu yoksa direk micro sd kartı adaptöre takıp vitaya taksam vitashellde hafızayı tanır mı?

2- 64gb veya 128gb yeni micro sd almayı düşünüyorum adaptörle uyumlu mu bütün modeller? Önerebileceğiniz model var mı? Hızı 15mb/s den yukarı olsa yeterli yazmış biri yukaruda çoğu minimum 48mb/s

3- Ekranda ufak tefek 1-2 çizik var ayndınlık sahnelerde hafif parlama yapıyor ter izi gibi telefon ekran korumalarından yapıştırsam bu sorunu çözebilir miyim? Makinayı aldığımda üstünde ekran boyutunda bir koruyucu vardı fakat onun da bir köşesinde bahsettiğim çizik vardı hafif kaldırınca korumanın altında çizik olmadığını görünce bende korumayı çıkarttım fakat bu sefer diğer bölgede çizikler varmış onlar ortaya çıktı...Sony özel ekran koruyucu yerine telefon ekranı koruyucusu seçmek farkettirir mi?

4- 3. sorumda yazdığım ekran koruma dışında 1004 modeline uygun ekran değişimi yapan yerler var mı? Varsa fahiş fiyat çekerler mi?

uzun oldu bayağı okuyan olursa sabrı için ayrıca teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 20 Aralık 2017; 11:51:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Selam arkadaşlar bende 2. el 3.60 vita alıp kendim henkaku enso kurdum bir kaç sorum olacak size.

1- sd2vita adaptor
    Bu linkteki sd2vita adaptörden sipariş verdim. Adaptörün çalışıp çalışmadığını kontrol edebilmem için fotoğraf makinasında bulunan micro sd kartımı takacağım fakat önceden kurulum tarzı bir şey yapmak gerekiyor mu yoksa direk micro sd kartı adaptöre takıp vitaya taksam vitashellde hafızayı tanır mı?

2- 64gb veya 128gb yeni micro sd almayı düşünüyorum adaptörle uyumlu mu bütün modeller? Önerebileceğiniz model var mı? Hızı 15mb/s den yukarı olsa yeterli yazmış biri yukaruda çoğu minimum 48mb/s

3- Ekranda ufak tefek 1-2 çizik var ayndınlık sahnelerde hafif parlama yapıyor ter izi gibi telefon ekran korumalarından yapıştırsam bu sorunu çözebilir miyim? Makinayı aldığımda üstünde ekran boyutunda bir koruyucu vardı fakat onun da bir köşesinde bahsettiğim çizik vardı hafif kaldırınca korumanın altında çizik olmadığını görünce bende korumayı çıkarttım fakat bu sefer diğer bölgede çizikler varmış onlar ortaya çıktı...Sony özel ekran koruyucu yerine telefon ekranı koruyucusu seçmek farkettirir mi?

4- 3. sorumda yazdığım ekran koruma dışında 1004 modeline uygun ekran değişimi yapan yerler var mı? Varsa fahiş fiyat çekerler mi?

uzun oldu bayağı okuyan olursa sabrı için ayrıca teşekkür ederim

1 sd2vita adaptörlerin farklı versiyonları mevcut ama hepsi aynı şey denilebilir çok az bir fark o da kart yuvasının yay mekanizmasını kullanabilmesi.

2 sd kartı vita için özel olarak formatlamalısınız. Tüm micro sd'ler uyumludur ama bir başka cihazdan çıkardığınız kart önce bir yazılım ile elden geçmeli.

3 ekran koruyucusu çiziğin görünürlüğünü engellemez

4 piyasa pert olmuş bir çok vita ile dolu, ben her tamircide görüyorum yalnız yüksek fiyat talep etmeleri bir yana o da çıkma yani muhtemelen çizik olacaktır.

• Orijinalden alıntı: Urahara0

Öncelikle cevap için teşekkürler.
    Ekran koruyucu olayına gelirsek ben sökmeden önce bu bahsettiğim çiziklerden oluşan ufak parlamalar daha önce olmuyordu. Ben üzerindekini söktükten sonra ortaya çıktı. Sorum o ki normal bir telefon koruması mıdır bu yoksa ps vita için özel bir ürün mü?

Fotoğraflarla göstereyim size.

Bahsettiğim ekran koruma

Çok küçük kılcal çiziklerin görünmesini engelliyormuş demek ki aslında bu mümkün çünkü görüşü engellediğini hepimiz biliriz kaliteyi düşürür bir nebze.

Ben telefonda koruyucu kullanmıyorum 5 yıldır aynı telefon ve çizik yok denilebilir bir tane benim hatamdan cüzdanımın zinciri sürmüştü ondan da çizilmemesi mümkün değildi.

Vitamda hiç çizik yok, ikinci el aldım ama çok temizdi hemen koruyucu taktırdım. Fat vita koruyucusu ama slime de oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 21 Aralık 2017; 10:41:24 >
    Bendekinde ekran koruyucu var. Ekran koruyucunun üstünde çizikler mevcut ama ekran koruyucusunu hiç kaldırmadığım için cihazın gerçek durumunu bilmiyorum. Acı gerçeği öğrenmemek yerine bilmemeyi tercih ettim sanırım : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Bendekinde ekran koruyucu var. Ekran koruyucunun üstünde çizikler mevcut ama ekran koruyucusunu hiç kaldırmadığım için cihazın gerçek durumunu bilmiyorum. Acı gerçeği öğrenmemek yerine bilmemeyi tercih ettim sanırım : )

Ben aldığımda koruyucu yoktu adama dükkanın tüm ışıklarını açtırarak inceledim ikinci el alacak olsam jelatin varsa bile "kaldır lan şunu" derim. O kadar kötü kullanıyor ve buna rağmen "sıfır ayarında çiziksiz temiz cihaz" diye ilan açıyorlar ki inanılır gibi değil.

Sahibinden ilanındaki bir PSP için biriyle buluşmuştum adam tertemiz bir cihaz fotosu bulup yapıştırmış, ilana da sıfır ayarında eksiksiz demiş. Gittim ki cihaz ebesinin *** konumunda şarj aleti yok, hafıza kartı var demişti o da yok. Oğlum lan sen benimle dalga mı geçiyorsun dedim, biraz da iri yarıyım 1.85 m 115 kilo baktım çocuk kem küm abi ben sana Teknosa'dan kart alırım falan diyor. Oysa cihazın M2 kartı yıllardır üretilmiyor. Anadolu yakasına geçme bir daha gözüm görmesin diyecektim.

2005 yılında ikinci el aldığım ve tüm PSP kolleksiyonunu oynadığım PSP-1000 en son model GO'dan nasıl temiz olabilir arkadaş, ırzına geçmiş resmen cihazın.
  • arkadaslar gece sene vita vardi sıkılıp satmıştım ama şimdi tekrar almak istiyorum hem remote play için hemde mobil takılmak için.

ihtiyacım olan şey eski psp oyunlarınıda oynamak. bunun için tek çözüm henkou mu ne onu kurmak mı illa 3.60 yüklü cihazmı almak gerekiyor.

internette 3.65 lere falan bi emulator bişeyler kuruyolar sanki bedava psp oyunlarını oynatabilmek için biraz yardımcı olursanız ona göre cihaz seçimi yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15851586158715881589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.