Şimdi Ara

PS Vita almayı düşünenler kaçırmayın...(Kampanya Webde Bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de başlığı görünce 400-500tl falan sandım
    320gb 2 yıl garantili sıfır bir PS3 ten pahalı...

Hatta playstation bölümünün çoğunu değerlendirmek gerekirse;
    Geneli babasından harçlık alan liseli öğrenciler ve işsiz arkadaşlardan oluşuyor, cihaz asgari ücretten pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Ben de başlığı görünce 400-500tl falan sandım
    320gb 2 yıl garantili sıfır bir PS3 ten pahalı...

Hatta playstation bölümünün çoğunu değerlendirmek gerekirse;
    Geneli babasından harçlık alan liseli öğrenciler ve işsiz arkadaşlardan oluşuyor, cihaz asgari ücretten pahalı

Katılıyorum, ama asgari ücretten pahalı demişsin arkadaşda 10 taksitli fiyatı budur demiş. Bence çok da iyi bi indirim yeni çıkan bi alet için bu kadarı normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

kırılırsa bende alırım bu cihazdan online bi beklentim olacağını sanmıyorum

zaten ps3 le birlikte ikisini orijinal yürütemem

ama fiyat güzel

Ben her zaman el konsollarında oyunların pahalı olmasından korsana yeşil ışık yakmışımdır...

Acaba el konsollarında trophy kasan adam var mıdır?

• ico merak etme ayak konsolu çıksa onda bile kasarlar..:):):)

az önce arkadaşla konuştum bu az önce 1 saat önce vatandan siparişini vermiş 650 tl'ye bizde hayırlı olsun dedik ne yapalım.
  • Fiyat süper param olsa kaçırmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

quote:

ama fiyat güzel

Ben her zaman el konsollarında oyunların pahalı olmasından korsana yeşil ışık yakmışımdır...

Onu bunu bilmem abi ama taşınabilir konsollarda (özellikle surekli dısarida , - tatil - seyahat - okul vs...- ) bnim gibi gezi listesi kabarık olan bir adam yaninda onlarca oyunla gezemez yav :D

Beni biliyorsunuz aldikca aliyorum oyun ... eger bu konsola Da oyun alırsak bavullar , cantalaar ve cepler oyunla dolacak ve albenisi kalmayacak...

Bu cihazi alacagim almasina ama sadece ( eger gelirse ) Turkce oyunlara destek verecegim , yoksa atarim SD 'ye catir catir oynarim yollarda :D

NOT : BU DUSUNCEM ONLİNE DESTEGE BAGLİ FW+ ONLİNE OLURSA GECERLİDİR :D

• hala bu kadar para etmez görüşündeyim düzgün oyun yok ve oyunlar çok pahalı 3DS 500TL hafıza kartı vs gibi dertleri yok ve şuanda daha güzel oyunları var

umarım güzel oyunlar çıkar ve fiyatı uygun duruma gelirse alınabilir ama el konsolları ilgimi çekmiyor 3DS biraz çekiyor farklı bir platform ve el konsolu için eğlence veren oyunlar var mario zelda vs hardcore oyun için ps3var zaten

quote:

quote:

quote:

ama fiyat güzel

baba oyun olursa niye kasılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 10 Şubat 2012; 20:23:00 >

• Iyi fiyat ancak oyun sikintisi var
  • Yuh bee,fiyata bak çok iyi,parası olan ve almak isteyen kaçırmasın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ama fiyat güzel

Onu bunu bilmem abi ama taşınabilir konsollarda (özellikle surekli dısarida , - tatil - seyahat - okul vs...- ) bnim gibi gezi listesi kabarık olan bir adam yaninda onlarca oyunla gezemez yav :D

Beni biliyorsunuz aldikca aliyorum oyun ... eger bu konsola Da oyun alırsak bavullar , cantalaar ve cepler oyunla dolacak ve albenisi kalmayacak...

Bu cihazi alacagim almasina ama sadece ( eger gelirse ) Turkce oyunlara destek verecegim , yoksa atarim SD 'ye catir catir oynarim yollarda :D

En az 2 yıl kırılmaz.Sony önlemi aldı psp'den psp kırıldı oyun çıkmadı adam gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

ico merak etme ayak konsolu çıksa onda bile kasarlar..:):):)

az önce arkadaşla konuştum bu az önce 1 saat önce vatandan siparişini vermiş 650 tl'ye bizde hayırlı olsun dedik ne yapalım.

Ayak konsolu Alemsin Zack

quote:

quote:

quote:

quote:

ama fiyat güzel

Haklısın Marjinal. Ama dijital oyun var gerçi, olmadı dijital alırsın.
    Tabii durumun iyiyse, yoksa 2 konsolun orijinal olarak karnını doyurmak kolay değil.

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

hala bu kadar para etmez görüşündeyim düzgün oyun yok ve oyunlar çok pahalı 3DS 500TL hafıza kartı vs gibi dertleri yok ve şuanda daha güzel oyunları var

umarım güzel oyunlar çıkar ve fiyatı uygun duruma gelirse alınabilir ama el konsolları ilgimi çekmiyor 3DS biraz çekiyor farklı bir platform ve el konsolu için eğlence veren oyunlar var mario zelda vs hardcore oyun için ps3var zaten

quote:

quote:

quote:

ama fiyat güzel

baba oyun olursa niye kasılmasın

Şimdi reis evlenilecek kız var eğlenilecek kız var.
    Trophy kasılacak konsol var kasılmayacak konsol var.
    Başı önüne eğik namuslu ev konsollarında her türlü trophy kasılır, AMA sokaklarda sürten bir el konsolunda trophy kasmaya ı-ıh diyorum.

• Açıkçası 551 TL+KDV 663 TL+KDV yazıyor. KDV'siz alabiliyorum ancak, alacak param yok.
  • PS Vita bence oyun çeşitliliği arttığı zaman alınmalı. Konsolu alıp oyun kıtlığı yaşamak hoş olmuyor.
  • Bence çok pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Bence çok pahalı.

Türkiyede yaşıyoruz. Yapacak birşey yok.
  • quote:

Bence çok pahalı.

Haklısın abi , bende kesin ön sipariş veririm diyordum ama araştırmalarım sonucu patladığını gördüm...Daha çok erken... Genel satış itibariyle , 500-600 lira ideal olacaktır...Kampanya ile 400-450 yakalarsak iyi olur diye düşünüyordum...

Kısaca : Şuan aldığım karar BEKLEME yönündedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

quote:

Bence çok pahalı.

Türkiyede yaşıyoruz. Yapacak birşey yok.

İlk dolar yükselmeden hatırlarsan, 475TL Normal wi-fi li modele, 550TL de 3g li modele diyorlardı.

Yanlış görmediysem yurt dışında 250 dolara satılıyor.
  • Kendimizi Amerika ile degil, Avrupa ile kiyaslamamiz gerekli. Avrupa'da 250€, İngiltere'de de 220£ civari. Turkiye fiyati cok da pahali degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 11 Şubat 2012; 10:10:00 >
  • aynen... avrupa için 3g'li fiyat 300 euro... o da 690-700tl civarı oluyor sanırım... 780liraya 10 taksit bence çok daha cazip avrupadan :)
  • Tamam, Amerika ile kıyaslamayalım ama ürünlerinde ülkemize dolar bazında giriş yaptığını unutmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.