Şimdi Ara

PS Store'daki İlkbahar İndirimi'ne 500 yeni oyun eklendi: %80'e varan fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Store'daki İlkbahar İndirimi'ne 500 yeni oyun eklendi: %80'e varan fırsatlar

PlayStation'ın resmi dijital platformu PlayStation Store'da geçtiğimiz haftalarda başlayan İlkbahar İndirimi'ne 500 yeni oyun eklendi. Yani kısaca yeni bir indirim dönemi başladı diyebiliriz.

Ayrıca Bkz.Twitter'a Edit Özelliği, Rainbow Six Mobile ve Haftalık Oyun/Uygulama Önerisi|UygulamaHaber

İndirime giren oyunlara baktığımızda bir önceki oyunlar hariç diğer tüm oyunların indirime girdiğini görebiliyoruz. İndirim oranlarına baktığımızda yüzde 80'e kadar çıktığını görebiliyoruz. İndirimin son tarihi 28 Nisan 2022. İndirime giren tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda da öne çıkan oyunları bulabilirsiniz.

PlayStation Bahar İndirimi

• The Last of Us Part II'nin fiyatı fena değilmiş, hala almadıysanız değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 13 Nisan 2022; 14:35:12 >
  • jhsdhdadsakdajhsdakjsdahksdahk

• Kena: Bridge of Spirits Epic Store'da 70 TL falandı. Cyberpunk ve RDR2 144 TL'ye almıştım ordan.

Gerçi diğer mağazalarda yarı fiyata satılıyorlar.

PS kullanan ağır kazıklanıyor galiba.

• sniper23 kullanıcısına yanıt

adamlar cihazdan kazanmıyor ki; oyun satışından kazanıyor.. aksi halde pc karşında tutunamazlar

• indirim mindirim hikaye 500 den 350 ye indirmiş adına indirim diyor, şimdi tek tek oyunlara para vermeyin haziranda çıkacak yeni plus abeneliğini bekleyin.

• Yeni üyelik sistemi ile bedava verecekler zaten 1 ay daha beklerim o şekil oynarım

• Benim anlamadığım bekleyince de düşmüyor fiyatları tarihte kalmış oyun ilk çıktığı fiyattan daha pahalıya satılıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara sıfır ayarında kutulu satılıyor. Store aşırı saçma.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Forspoken yap indirim alak 300 tl

• Plus ve EA collection alıp oradaki oyunlarla idare etmek en iyi çözüm. Bu oyunlara güç yetmez ayrıca almaya.

• iyi fiyatlarPS Store'daki İlkbahar İndirimi'ne 500 yeni oyun eklendi: %80'e varan fırsatlar 

• Yine çok pahalı cyberpunk PC versiyonu 120lere kadar düştü.. Xbox hesaplardanda 30-40 TL'ye almak mümkün PS en pahalı senesini yaşıyor

• Ghost of tsushima'ya (ps5) tahmini ne zaman indirim gelir. Her şeye indirim geldi, bir ona gelemedi

• 524tl??? indirimli fiyat mı bu şimdi? iyi ki oyun oynamıyorum diyeyim o halde.

• İlk defa COD Vanguard Standart Sürüm. PC Sürümünden ucuz olmuş.

Hayret!

• bulduren B kullanıcısına yanıt

Yeni ps plus üyelik sisteminde TLOU 2 yer alacak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok merak ediyorum Yağın,tuzun ekmeğin pahalı olduğu memlekette Oyun fiyatlarının ucuz olmasını beklemek neyin kafasıdır.Fiyatlar normal bizim Ülkemizin ekonomisi berbat şuna bir alışın artık bütün gelişmiş Ülkelerde aynı fiyatlar 3 aşağı 5 yukarı oynar sadece biyer 70€ sa biyerde 75€ dur öyle astronomik rakamları bizim ve bizim gibi Ülkelerde görürsünüz.

• Yeni ps plus abonelik sistemi çıkana kadar bir şey almak istemiyorum

• bu fiyatlar da yarıya düşse belki indirim oldu denebilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.