Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: numenorian

Az önce ps3 uzerınden store'da gezinirken WALKİNG DEAD EPİSODE1:A NEW DAY bedava gördüm sanki indirmeye başladım 2 gb boyutu var trial filan olamaz sanırım

Episode 1 bedava doğru, oynarken kupa da kazanıyorsunuz.

Vay be önceki sayfalarda bundan bahsedilmemiş çok iyi oldu uzun süredir satın alıp almama konusunda kararsızdım iyi oldu ara sıra böyle gezinmek lazımmış ulan sony amma oyun birikti yav
  • tomb raider'i alan var mı ? this content cant be selected at this time yazıyor akşama doğru açılcak heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

tomb raider'i alan var mı ? this content cant be selected at this time yazıyor akşama doğru açılcak heralde

New games'ten girince satın alabiliyorsunuz. Oyun 59 tl.

Arkadaşlar ben tomb raider'ı alacaktım ancak parayı çekmedi psn. Dün akşam sorunsuz alışveriş yapmıştım ancak bugün sorun çıkardı. Tr psn'den bugün alışveriş yapan oldu mu acaba?

hocam ayni sorun bende de var para cekmiyor hesap aksama duzelir ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğunluk olunca bu sorun çıkıyor psn de alışveriş yapamıyorsunuz.
  • Beyler indirimli Tomb Raider alabilen varsa, benimle paylaşabilir mi? Bankamatikten hesaba 30TL yatırırım. Kredi kartı kullanamıyorum.
  • arkadaşlar Tomb Rider'ı alan biri ile ortak olmak isterim, paypal ile de yollayabilirim parayı direk ya da postane yada herhangi bir bankadan havale de çıkartırım, yada hafta sonu FC3'de platin alınca takas da yapabiliriz
  • yav arkadaşlar bende almayı denedim oyunu hata verdi, niye acaba bilen varsa söyleyebilirmi bu fiyata bu oyun kaçmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

Oyunı alabildim arkadaşlar, sorun yaşayanlar bir de şimdi denesinler.

60 tl ye böyle bir oyunu almak gerçekten çok güzel, keşke her yeni oyun bu fiyattan girse...

hocam umurlandirma bizi ins bidze alabiliriz gunduz hata vermisti

• Beyler psne kredi kartı yerine, bankamatik kartından para yükleyebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Beyler psne kredi kartı yerine, bankamatik kartından para yükleyebiliyor muyuz ?

Malesef

• Az önce aldım bende Tomb Raider'ı şu an iniyor. Hadi hayırlısı bakalım başka ne indirimleri çıkacak karşımıza...

Kredi kartında sıkıntı yaşayan arkadaşlar arka arkaya bir kaç gün alışveriş yapınca yeni bir şey satın aldırmıyor PSN store; bir kaç gün sonra düzeliyor diye biliyorum. Yılbaşı indirimleri döneminde benimde başıma gelmişti, farklı bir kart ile alışveriş yapmıştım.
  • Ben de aldım şimdi. Ortak olmak isteyen olursa, mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: air.rainmaker

Az önce aldım bende Tomb Raider'ı şu an iniyor. Hadi hayırlısı bakalım başka ne indirimleri çıkacak karşımıza...

Kredi kartında sıkıntı yaşayan arkadaşlar arka arkaya bir kaç gün alışveriş yapınca yeni bir şey satın aldırmıyor PSN store; bir kaç gün sonra düzeliyor diye biliyorum. Yılbaşı indirimleri döneminde benimde başıma gelmişti, farklı bir kart ile alışveriş yapmıştım.

hocam kartla alisveris yaomayali 1 ay oluyor ama haya veriyor bir kac arkadas da yasamis bu problemi ins aksam bnde alabilirim

• Arkadaşlar bu tomb raider indirimi ne zamana kadar geçerli olacak bilgisi olan varsa paylaşabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Arkadaşlar bu tomb raider indirimi ne zamana kadar geçerli olacak bilgisi olan varsa paylaşabilirmi

31 mart
  • arkadaslar bf3 ten anlayanınız varmı? 1 haftadır bi sorunu cozemiyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_cooler_king

quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Arkadaşlar bu tomb raider indirimi ne zamana kadar geçerli olacak bilgisi olan varsa paylaşabilirmi

31 mart

vay be anlaşılan store bu ay kasaları boşaltacak tşkur ederim dostum
  • Bu ay plus'ın sönük içeriklerinin sebebi ortaya çıktı. Paskalya indirimleri çok sağlam geldi :) Tomb Raider'ı bitirdiğim halde o kadar uygun ki alıp oynamadığım oyunlarla takaslayasım var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

arkadaslar bf3 ten anlayanınız varmı? 1 haftadır bi sorunu cozemiyorumda

Sorunu pm den yazarsan belki yardımcı olabilirim.

• Psn Plus üyeliğim bitmişti. 1 yıllık aldım 3 ayda hediye geldi.

Listede ekli değilim sanırım psn : EkinTR

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.