Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: air.rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

quote:

quote:

Paskalya zımbırtısına gelen oyunlar Plus'a gelmez uzun bir süre diyebilir miyiz sizce? Ben Tomb Raider'ı aldım valla :)

indirime girmese bile plus'a gelmez Tomb Raider

Bir daha ki için mi? Çünkü ben Tomb Raider'ı bu paskalya indiriminden aldım..

Demek istediğim bu tarz büyük indirimler uygulanan oyunlar, Plus üyelerine zamanı geldiğinde hediye olarak gelmez herhalde. Yoksa Plus üyeleri bu indirimleri es geçmesi gerekir.. Gerçi nereye kadar beklemek lazım bi umutla, bilemedim :)

Hani bu büyük indirimler (yılbaşıydı, yumurtasıydı) bize gelecek oyunlar için de ipucu olabilir belki.. Bu oyunlar gelmez gibisinden :/

Edit: Ben yanlış anladım sizi de, ilerde diyom, 1 yıl sonra falan :D :D

hiç gelmez diyemem gelebilir ama en az 1 yıl geçmeden gelmez

Yılbaşı indirimi döneminde indirime giren Sleeping Dogs oyunu 2 ay sonra plus üyelerine bedava oldu, hiç belli olmaz sony'nin sağı solu bence.

arkadaşın demek istediği tomb raider daha çok yeni çıktı piyasaya, ps plus'a o yüzden gelmesi düşük ihtimal.

sizin verdiğiniz örnekte sleeping dogs 2012 ağustosta çıkmıştı ve 6 ay sonra şubatta geldi ps plus'a.

tomb raider de bi 6 ay sonra gelebilir belki ama bence de düşük bir ihtimal.

peki PlayStation® All-Stars Battle Royale gelirmi plusa dersiniz? boşa para vermeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: paschendale

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Arkadaşlar ps plus alarak aranıza katıldım, bir sorum olacak;
    Quantum Conundrujm ve Joe Danger 2 oyunlarını ındırıyordum birisinde deneme diğerinde ise trial yazıyor. Bunlar ps plus da ücretsiz gözüküyor fakat inerden trial olarak gösteriyor.

Siz denediniz mi ? Bu PSN oyunu yazılanlar yoksa böyle mi oluyor?

Trial aslında tam sürüm oyunun belli bölümlerini oynamanı sağlıyor.Yani senin indirdiğin trial aslında oyunun normal boyutlu hali işte ps plus ın verdiği onun 0-100 kb lık bütün bölümlerini açma dosyası.Sen oyunun trialini indirdikten sonra oyunu o küçük boyutlu dosyayla tam sürüm yapıcaksın.

Tam anlamadım sanırım
    Şimdi ben bu oyunu indirsem tam sürüm olarak oynayabilecek miyim yoksa bir işlemden sonramı tam sürüm olarak oynayabiliyorum. Eğer öyleyse yapmam gereken şey nedir :)

• quote:

quote:

quote:

Quantum Conundrujm ve Joe Danger 2 oyunlarını ındırıyordum birisinde deneme diğerinde ise trial yazıyor. Bunlar ps plus da ücretsiz gözüküyor fakat inerden trial olarak gösteriyor.

Trial aslında tam sürüm oyunun belli bölümlerini oynamanı sağlıyor.Yani senin indirdiğin trial aslında oyunun normal boyutlu hali işte ps plus ın verdiği onun 0-100 kb lık bütün bölümlerini açma dosyası.Sen oyunun trialini indirdikten sonra oyunu o küçük boyutlu dosyayla tam sürüm yapıcaksın.

Tam anlamadım sanırım
    Şimdi ben bu oyunu indirsem tam sürüm olarak oynayabilecek miyim yoksa bir işlemden sonramı tam sürüm olarak oynayabiliyorum. Eğer öyleyse yapmam gereken şey nedir :)

plus üyeliğinle giriş yap oyunu indir tam sürüm oynarsın, sorun olursa yaz yine cevap verilir

• Arkadaşlar psn plusda ücretsiz verilen oyunu indirdikten sonra sildik diyelim daha sonra tekrar indirebiliyormuyuz yoksa sinirlama var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: air.rainmaker

quote:

quote:

quote:

quote:

Paskalya zımbırtısına gelen oyunlar Plus'a gelmez uzun bir süre diyebilir miyiz sizce? Ben Tomb Raider'ı aldım valla :)

indirime girmese bile plus'a gelmez Tomb Raider

Bir daha ki için mi? Çünkü ben Tomb Raider'ı bu paskalya indiriminden aldım..

Demek istediğim bu tarz büyük indirimler uygulanan oyunlar, Plus üyelerine zamanı geldiğinde hediye olarak gelmez herhalde. Yoksa Plus üyeleri bu indirimleri es geçmesi gerekir.. Gerçi nereye kadar beklemek lazım bi umutla, bilemedim :)

Hani bu büyük indirimler (yılbaşıydı, yumurtasıydı) bize gelecek oyunlar için de ipucu olabilir belki.. Bu oyunlar gelmez gibisinden :/

Edit: Ben yanlış anladım sizi de, ilerde diyom, 1 yıl sonra falan :D :D

hiç gelmez diyemem gelebilir ama en az 1 yıl geçmeden gelmez

Yılbaşı indirimi döneminde indirime giren Sleeping Dogs oyunu 2 ay sonra plus üyelerine bedava oldu, hiç belli olmaz sony'nin sağı solu bence.

arkadaşın demek istediği tomb raider daha çok yeni çıktı piyasaya, ps plus'a o yüzden gelmesi düşük ihtimal.

sizin verdiğiniz örnekte sleeping dogs 2012 ağustosta çıkmıştı ve 6 ay sonra şubatta geldi ps plus'a.

tomb raider de bi 6 ay sonra gelebilir belki ama bence de düşük bir ihtimal.

Sleeping Dogs hakkında doğru söylüyorsunuz. O zaman bu indirimler bize ipucu vermez :/

İndirime gelen nası olsa uzun bir süre Plus'a gelmez diyerekten atlamamak gerek, tercih meselesi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Arkadaşlar psn plusda ücretsiz verilen oyunu indirdikten sonra sildik diyelim daha sonra tekrar indirebiliyormuyuz yoksa sinirlama var mi

plus üyeliğin devam ettiği sürece sorunsuzca indirip oynayabilirsin. İndirme konusunda herhangi bir limit yok.

• Tomb Raider alan var ise 30 liraya diğer hakkı satın alabilirim. PM ile ulaşırsanız sevinirim. Hayırlı günler.
  • Sleepings Dogs'u kaçırdığım için çok üzülüyorum arkadaşlar. Plus a yeni geçtim. Hiç bir şekilde erişemem oyuna öyle değil mi :( Birde benim arkadaşda da plus var. O Sleepings Dogs u indirdi. Hediye falan gönderme seçeneği var mı ? 2. hakdan fln bahsediyorsunuz anlayamadım.
  • quote:

Sleepings Dogs'u kaçırdığım için çok üzülüyorum arkadaşlar. Plus a yeni geçtim. Hiç bir şekilde erişemem oyuna öyle değil mi :( Birde benim arkadaşda da plus var. O Sleepings Dogs u indirdi. Hediye falan gönderme seçeneği var mı ? 2. hakdan fln bahsediyorsunuz anlayamadım.

plus hesabı iki kisi kullanılabiliyor zaten kardeslik gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Sleepings Dogs'u kaçırdığım için çok üzülüyorum arkadaşlar. Plus a yeni geçtim. Hiç bir şekilde erişemem oyuna öyle değil mi :( Birde benim arkadaşda da plus var. O Sleepings Dogs u indirdi. Hediye falan gönderme seçeneği var mı ? 2. hakdan fln bahsediyorsunuz anlayamadım.

peki mk9 gibi oyunları psn plus kardeşliği ile oynama şansımız oluyor mu ? yani karşılıklı v.b.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conerland -- 1 Nisan 2013; 13:23:47 >
  • 30 küsür saatlik bir maceranın sonunda Mass Effect 3'ü bitirdim
    Sağolasın PS PLUS
  • quote:

Orijinalden alıntı: conerland

quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

peki mk9 gibi oyunları psn plus kardeşliği ile oynama şansımız oluyor mu ? yani karşılıklı v.b.

Tam olarak dediğinizi anlayamadım. Yani aynı psn yi iki kişi kullanabiliyormu ?
    - O zaman multiplayer oyunlarda sıkıntı olmuyor mu ? İkisininde id si aynı olacak çakışma falan olmuyor mu ?
    - O zaman bir tane psn yi boşa almış mı oluyoruz. Ben kendime de almıştım çünkü
    - Ben arkadaşın psnden Sleeping Dogs u indirsem. Kendi psnmde oynayabilirmiyim yoksa onunkinde mi login olmam lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: martintr

quote:

quote:

quote:

Tam anlamadım sanırım

plus üyeliğinle giriş yap oyunu indir tam sürüm oynarsın, sorun olursa yaz yine cevap verilir

Teşekkürler, akşam eve gidince başlarım download'a sorun olursa yazarım.

• Su plus'ın hakkını veremeyen var mı ben gibi. Hiçbir oyunu bitirmedim lbp2 dahil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: martintr

quote:

quote:

quote:

Tam anlamadım sanırım

Teşekkürler, akşam eve gidince başlarım download'a sorun olursa yazarım.

ne demek yakında uzaktanda indirmeyi başlatabilcez inşallah yeni sürümü bekliyoz

• bakım falan mı var bilen var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n78n78

Su plus'ın hakkını veremeyen var mı ben gibi. Hiçbir oyunu bitirmedim lbp2 dahil.

bir tek Darksiders'ı bitirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Su plus'ın hakkını veremeyen var mı ben gibi. Hiçbir oyunu bitirmedim lbp2 dahil.

bi tek uncharted'i (vita) bitirdim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: king3542

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

bi tek uncharted'i (vita) bitirdim bende

valla bende ne oynayacağımı şaşırıyorum üstüne birde god of war, tomb raider falan da çıktı afalladım resmen
    yaz tatilini bekliyorum öğrencileri tatile yollayıp yoğun bir çalışma içine gireceğm artık napalım

• quote:

Ben hiçbirini bitiremedim zamansızlıktan. Bir tek Dead Or Alive 5'i bitirdim, onunda nedeni elimde daha önceden disk sürümünü almıştım. :D
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.