Şimdi Ara

PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
2
Favori
22.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ea access başka platformlara gelebilir diyince acaba ps experince de duyurulur diye bekliyorumda fakat ortada bir şey yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA!
  • Wtf!!!? Demons souls canlandi kafamda...

Bakalim nasil olacak bu ss nin ardindan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

ea access başka platformlara gelebilir diyince acaba ps experince de duyurulur diye bekliyorumda fakat ortada bir şey yok gibi

Valla ben de bekliyorum ama sanki ps4e gelmiycek gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya oturup konusulsun da somut bilgiler olsun elimizde. Kahve ağzı sohbeti gibide olmasin arkada yeni bir görüntü olsun bir kaç çıkış tarihi verilsin. Tek oynanis detroitten geldi.

• NOWITZKI kullanıcısına yanıt
    concrete genie den de verdiler hocam oyun pek ilgimi çekmesede
  • 2018 Playstation Platformu için neredeyse dolu geçecek gibi görünüyor :)

God Of War 2018
    Days Gone 2018
    Dreams 2018
    Detroit B.H 2018
    Soul Calibur VI 2018
    Monster Hunter World 2018
    Medievil Remake 2018

Sayamadığımız onlarca oyun da var 2017'de biraz yavan geçmiş olabilir ancak telafisi de güzel olacak :)
  • 2018 yılında oyuna doymayacağız hocam
    god of war
    spiderman
    detroit
    days gone
    RDR 2
    medievil remake
    soul calibur
    dreams
  • defected kullanıcısına yanıt
    Görüşünüz elbette kendinize fakat üslubunuz berbat. Fanboyluğunuz sizi mahvetmiş. Bu sözleri söylemek çok iğrenç.

Sadece burada değil,Reddit'te de millet bu durumdan şikayetçi. Çok az oyun hakkında gameplay yayınlandı. Eğer sadece bununla kalınırsa denilecek bir şey yok. Zaten Xbox ile olan rekabetlere tamamen sıfıra inmesiyle beraber. İlerideki bütün PSX'lerde-veya başka konferanslarda dahi- aşağı yukarı aynı şey olur. Tabi Nintendo atağa geçmezse.

Yapımcıların konuşmasını dinleyecek çok insanın olduğunu ben sanmıyorum. Herkes oynanış yani somut şeyler görmek istiyor. Bu önceki konferanslardan kalan bir etki. Ve bunu istemeleri en büyükte hakları kesinlikle.

Bunu Playstation değilde Xbox yapmış olsaydı sizde aynı şeyleri derdiniz. Oyun yapımcılarının görüşleri somut bir şeyler sunulana benim gram umrumda değil.
  • Benim Gözden kaçırdıklarımı da siz tamamlamışsınız :)
    Hadi hayırlısı bakalım daha güzel duyurulara :)
  • Talk Show konsepti içine etmiş olayın. Bu heriflerin yaptığı en güzel şey konferans düzenlemek, çıkıp konsepti değiştirince gösterecek oyunu olmadığı için televizyondan, uydudan, antenden bahseden Microsoft'un aciz konferanslarına benzemiş. Gereksiz işler.
  • Hocam olay sohbet etmeleri degil tamam sohbet şeklinde oyunlar gösterilebilir ama gösterilmedi sadece konuştular ama daha psx bitmedi ileryen saatlerde ve günlerde ne olcak bilemeyiz :)
  • the order. 2 olmasını isterdim ama ready at dawn soyn nin bünyesinden çıktı the order gelmez maalesef.
  • Dostlar celallendik ama sakin olalım yarın akşama kadar vakit var belki oyuncuları tartıyorlardır Sony bu kadar basit bitiremez yani sanmıyorum son anlara saklayabilirler zaten bu yılın son konferansı e3'e kadar şov yok abi hiç olmadı sağlam okkalı bir boss yayınla gow'dan tatmin olalım bari beklediğimize değsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

the order. 2 olmasını isterdim ama ready at dawn soyn nin bünyesinden çıktı the order gelmez maalesef.

The Order devam oyunu gelmesini bende çok isterdim siz gibi ama dediğiniz gibi Sony bünyesinden çıkması biraz kötü oldu..
    Ama Atmosferi - hikayesi beni sevindirmişti bir de oyun sonunda 2.ci oyunun geleceğine dair açık kapıda bırakılmıştı :)
    Bakalım ilerleyen zamanlarda bu oyun hakkında bir şeyler görebilecek miyiz :)
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Yani o da iyi bir yoldu onu bile yapmadılar düz Talkshow yaptılar. Umarım ilerde olacak olan konferanslarda aynı sıkıntıları yaşamayız. Fakat bende de nedense Sony'den pek bir ümit yok. 2018 evet exc. anlamında doyurucu olacak ama konferanslarda bu sönüklük devam ederse 2019'da LoU2 dışında(?) bir şey olmazsa çok sinir bozucu olacak. Exc. ümitlerini Nintendo'dan beklemek zorunda kalmayız ileride umarım.
  • aynen öyle hocam atmosferi ve hikayesi çok güzeldi belki ilerde görürüz ready at dawn ayrılmış olabilir ama başka bir firma ile yaptırabilir sony :)
  • 2018 de ellerinde nerdeyse herşeyi veriyorlar yeni oyun duyuruları gelecektir e3 2018 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

aynen öyle hocam atmosferi ve hikayesi çok güzeldi belki ilerde görürüz ready at dawn ayrılmış olabilir ama başka bir firma ile yaptırabilir sony :)

Aslında Alttan yapımına başlanmış hissi var ancak tabi bu bizim öngörümüz :)
    E3 2018'de neler duyurulacak kim bilir :)
  • 2018 çok iyi geçecek.

2019 da exclusive oyun açısında olarak iyi olacak.The Last of Us Part II, Death Stranding, Ghost of Tsushima ve artı olarak bir oyun gayet yeterli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.