Şimdi Ara

PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
2
Favori
22.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

2018 yılında oyuna doymayacağız hocam
    god of war
    spiderman
    detroit
    days gone
    RDR 2
    medievil remake
    soul calibur
    dreams

Shadow of the Colossus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Hocam karttan kasıt araba oyunudur Zaten siyah beyaz yarış bayrakları da gözüküyor.

• - Sony'nin ısrarla Single Player oyunların altını çizmesi bir anlamda biz burdayız rahat olun mesajıydı.

- Murat Sönmez (Konsolüssü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Hocam karttan kasıt araba oyunudur Zaten siyah beyaz yarış bayrakları da gözüküyor.

Aynen daha dikkatli bakınca siz gibi düşünmeye başladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

- Sony'nin ısrarla Single Player oyunların altını çizmesi bir anlamda biz burdayız rahat olun mesajıydı.

Umarım Diğer oyun geliştiricilerine örnek olurlar bu konuda :)
    Sony Single konusunda her zaman yolunda ilerleyecektir bunu hissettiriyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Ya bu ne efsane bir seydir boyle. From Software'in oyunu mu bu acaba? Tam aradigim kan. Tam fast paced h&s ve tam bir yeni nesil. Soulborne'lardan bayginlik geldi bu nesilde su tur bir oyun yapmadilar gitti. Dodge dodge dodge dogru zamani bekle bekle bekle vur oeh artik yani pata kute dalalim soyle zor olsun ama ellerimiz agrisin soyle.

Last of Us 2 haric diger tum oyunlari 1 sene erteleyecegiz ama bu oyun onumuzdeki ay cikacak deseler tamamim ben cok net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Aralık 2017; 15:9:22 >

• Sony sırf single exclusive oyunlara destek vermeye devam etmesi oldukça sevindirici haber,çünkü Sony,Rockstar,Cd projekt red olmasa oyun dünyası çok berbat olurdu.Ve single exclusive oyunlar her zaman önemlidir.Ayrıca sırf bu yüzden Sony'e destek çıkmalıyız,çünkü birinci partilerin yaptığı oyunlarda kalitesi üst seviyededir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 9 Aralık 2017; 15:29:10 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

- Sony'nin ısrarla Single Player oyunların altını çizmesi bir anlamda biz burdayız rahat olun mesajıydı.

Umarım Diğer oyun geliştiricilerine örnek olurlar bu konuda :)
    Sony Single konusunda her zaman yolunda ilerleyecektir bunu hissettiriyorlar :)

Bathesda single player olayinda kamu spotu gibi cok harika bir sunum yapti TGA konferansinda. onlar da single kafasinda. Cok guzel bir video hazirlamislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Aralık 2017; 15:6:8 >

• Dante kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyun tek kişi tarafından yapılmaya başlanmış ve Sony bu gibi başarılı bağımsız oyun geliştiricilerine destek olması da oyun dünyası için oldukça olumlu adımlar atıyor.

Kaynak:http://oyungezer.com.tr/haber/45672-tek-kisinin-yaptigi-harika-gozuken-bir-oyun-lost-soul-aside
  • Genel olarak yavan bir etkinlikti. O kadar kişi salonda milyonlar ekranda bunlar bıdı bıdı konuşuyorlar. Benim için en güzel an Medievil duyurusuydu. Crash ayarında olacak galiba. Remastered dediler zaten elden geçirecekler.

• Dante kullanıcısına yanıt
    bu video çok çok iyiydi ya özellikle hashtag'e bittim gerçekten. piyasa multi ile dönse de hala single player birşeyler üretebilip destek çıkmaları gerçekten takdire değer.
  • Panellerin saatlerini birazdan atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

bu video çok çok iyiydi ya özellikle hashtag'e bittim gerçekten. piyasa multi ile dönse de hala single player birşeyler üretebilip destek çıkmaları gerçekten takdire değer.

Single'a destek buyuk ve cok sevindirici. Multi oyunlar genel olarak oyun gecmisi olmayan yeni nesil insanlar tarafindan domine edildi o yuzden cok curuk bir deneyim olarak, kuru para olarak gorunuyor. Single player her zaman buyuk ragbet gorecektir ve cok kaliteli yapimlar gelmeye de devam ediyor ne mutlu ki.

Kisisel fikrim "video oyunu oynamak" single player oyunlarda yapilan seydir. Multi player denen sey video oyunu oynamak degil dijital it dalasi yapmaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Aralık 2017; 16:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Ya bu ne efsane bir seydir boyle. From Software'in oyunu mu bu acaba? Tam aradigim kan. Tam fast paced h&s ve tam bir yeni nesil. Soulborne'lardan bayginlik geldi bu nesilde su tur bir oyun yapmadilar gitti. Dodge dodge dodge dogru zamani bekle bekle bekle vur oeh artik yani pata kute dalalim soyle zor olsun ama ellerimiz agrisin soyle.

Last of Us 2 haric diger tum oyunlari 1 sene erteleyecegiz ama bu oyun onumuzdeki ay cikacak deseler tamamim ben cok net.

Harbiden dostum bu hangi oyun ya ne zaman duyuruldu dmc mi acaba vallahi şahane duruyor kombolar felan

• Shadow of the Colossus - PSX 2017: Comparison Trailer | PS4

Daha fazla bilgi ve yeni 4K çözünürlük görüntüler aşağıda ki linkte..

Link :https://blog.us.playstation.com/2017/12/09/shadow-of-the-colossus-ps4-pro-enhancements-special-edition-revealed/

PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 9 Aralık 2017; 16:19:18 >

• efsane bir remastered olcak bu hocam :)
  • Shadow of the Colossus - 60 FPS Performance Mode and Cinematic Mode | PS4 Pro PSX 2017

• kaçırmıştım ama pek bir şey olmamış sanırım medievil remastered geliyormuş. re2 remake ve dmc 5 den hala haber yok
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.