Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 içinse sadece, sony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberhoca -- 26 Mayıs 2016; 21:4:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Onu da değerlendireceğim.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Daha önceden PS4 GOLD HEADSET kullandım ama o parayı haketmediğini düşünüp geri vermiştim.

Benim sorum şu yönde. Ben hem oyunun sesini hem de grup konuşmasını aynı kulaklıktan almak istiyorum. Tabi ki oyun sesleri en az iPhone kulaklığının kalitesinde olmalı. Derseniz ki madem öyle EarPods kullan. Malesef ki iPhone kulaklıkları grup konuşmasında sesi cızırtılı iletiyor. Bu da grubu rahatsız ediyor.
    Bana 30-60 lira civarlarında SONY ve ya PHILIPS marka kulakiçi ya da kafabantlı kulaklık önerisi olan var mı arkadaşlar. Kulakiçi öncelikli olmakla beraber

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• MrSapling kullanıcısına yanıt
    Tuzlu olandan önereyim

http://www.hepsisony.com/ps4-in-ear-headset

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Tuzlu olandan önereyim

http://www.hepsisony.com/ps4-in-ear-headset

Ücretten yana sıkıntı var hocam :)
    İlginize çok teşekkür ederim bunun yerine Gold Headset alırım. Rahattı ama çok gereksiz pahalılar.
  • Sony extra bass MDR-XB450AP kulaklık gayet kullanışlı 4 saat aralıksız oyun için kullandığımda kulak ağrıtmıyor ve sesleri gayet iyi.
    Telefon ve bilgisayarda ise müzik kalitesi çok iyi.
    Kampanyalı Fiyatı 89 TL'di. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fth86

Sony extra bass MDR-XB450AP kulaklık gayet kullanışlı 4 saat aralıksız oyun için kullandığımda kulak ağrıtmıyor ve sesleri gayet iyi.
    Telefon ve bilgisayarda ise müzik kalitesi çok iyi.
    Kampanyalı Fiyatı 89 TL'di. Tavsiye ederim.

Teşekkürler hocam, Gold Stereo Headset düşünüyordum fakat fiyat pahalı geliyordu. Öneriniz üzerine MDR-XB450AP'yi alacağım. Sakıncası yoksa nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?
  • kampanya araştir kupon filan amma gol wireless al mutlaka tam uyum var tavsiye derim ben kullanıyorum
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Turtle beach 500p tavsiye ederim bu ürün kablosuz yalnız fiyatı da 300 civarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bunu kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye etmiyorum kulak içi yeri çok büyük ve beni çok rahatsız ediyor.

http://www.trust.com/en/product/19751-gxt-304-in-game-chat-headset
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Bütçemi aşıyor hocam yine de sağolun.
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz hafta sonu Vatan Bilgisayarda kampanya vardı, 89 TL'ydi.
    Kulaklığı denediğim oyunlar ise: Gta 5, infamous second son, Metro 2033 .
  • Arkadaşlar Sony Gold Wireless Stereo Headset kullanıyorum ancak 1 senede herşeye çatladı kırıldı dökülmeye başladı çok az ömrü kaldı diyebilirim malzeme kalitesi çok kötü diyebilirim önerebileceğiniz sağlam bir kulaklık var mı ?
  • Hocam Aralık ayında amazondan almıştım bnde Sony Gold Wireless'i ilk başlarda çok iyi çok güzel diyordum ancak üst taraflar çatlamaya başlıyor ve başınızda durmuyor kulaklık bu nedenle. 1 ay önce Razer Kraken 7.1 aldım çok memnunum şu an için. Özellikle Razer'ı taktıktan sonra Sony gold'u takmak bile istemiyorum, başımda durmuyor kulaklık resmen. Malzeme kalitesi olarak Turtle Beach de kullandım açıkcası ilk başta çok iyiydi ancak malzeme kalitesi kötü olduğundan yan taraftan çatladı kulaklık kullanılmaz hale geldi. Yabancı forumlarda uzun süre turtle beach kullananlar yazmıştı ve okumuştum bu sorunu. Fiyat olarak pahalıya satıyorlar ve malzeme kaliteleri üst düzey değil malesef. Razer için yeni aldım dediğim gibi şu an için gayet memnunum daha kaliteli gibi geliyor malzeme kalitesi ancak 4-5 aylık kullanımdan snra kesin yorum yapabilirim
  • kulaklık bakarken mesela razer, logitech,kingston vs markaların cogunda ozellıklerde 5.1 veya 7,1 mevcut yazar fakat kullanıcalar alırken kutuda ps4 logusunu gorunce ps4 de de bu ozellıklerın aktıf olacagını dusunuyor ama malesef yazılım uzerınden oldugu ıcın o ozellıkler sadece pc de aktıf oluyor ps4 ise stereo olarak alırsınız sesi

ps4 de 7.1 özellikli aktif olacak kulaklık sayısı malesef fazlaca yok olanlarda pahalı ama şöyle bir sıralama yaparsak eger

hepinizim bildiği PlayStation Gold Wireless
    -ASTRO Gaming A50 PS4 -Dolby DIGITAL
    -Turtle Beach - Ear Force Elite 800 -DTS Surround Sound
    -Razer ManO'War Wireless - 7.1 surround sound.
    -SteelSeries Siberia 800 (eski adı SteelSeries H Wireless ) -- Dolby Headphone, Dolby Digital, and Dolby Pro Logic IIx. ---STEEL SERİES RESMİ GARANTİLİ MEVCUT OLARAK SATIŞI VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 20 Haziran 2016; 16:22:43 >
  • fth86 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • bu kulaklık ps4 te çalışır mı?

• heat2797 kullanıcısına yanıt
    Ps logosu var goruldugu uzere calisir tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

Ps logosu var goruldugu uzere calisir tabiki

hocam bu ps3 için yapılmış ama, internette bluetooth kulaklıklar ps4 ile uyumsuz yazıyorda
  • heat2797 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zamam calismaya bilir modelle ilgili youtube bakmak lazim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.