Şimdi Ara

Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
848
Cevap
37
Favori
270.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ensemde ve yanlarda beyaz yoğunluğum %40’a yakın hocam, şimdi kısa olduğu için belli olmuyor o yüzden %30 beyaz yoğunluğu eklettirdim. Bu V-loop thin skin ünite 0,1 mm kalınlığında, ultra hold yapıştırıcı kullandım bakımda fotoğraf atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da benim unite
     Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere)
    Temizlemek icin çıkarmıştım. Modeli nedir bilmiyorum. Hollywood diye gecenlere benziyor sanırım. Ön tarafında da poly olmasını sevmedim gerçi sadece en uç kısım tül. Saçlarım seyrek diye aldım ama keşke biraz daha dökülmesini bekleseydim. Bunun altında saçlarımı biraz uzatıp sonra kullanmak uzere kaldırmayı düşünüyorum. Kafada yaklaşık 1 parmak kadar saç varken uniteyi yine yapistirabilir miyim? Yoksa saç uzerinde tutmaz mı bantlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqmaster -- 2 Nisan 2023; 13:50:48 >

• Tutmaz maalesef, 1-2 güne atar geri. Protezi kullanmayı bırakacaksanız en sağlıklısı komple kafayı traş edip doğal uzamasını beklemek olacaktır. Ya da 0.1 numara başlıkla traş edebilirsiniz.

• doğal uzama sürecide çok uzun sürüyor. bir kez komple çok kısa kestirdim 3 buçuk ayda anca normale döndü. en azından bu sürenin yarısı kadarını protez altında geçirebilirsem çok iyi olacak. deniycem bakalım tecrübelerimi yazarım düşünenlere fikir olur en azından

• Yeni getirdiğim protez saç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pleasure1903 kullanıcısına yanıt

Bunun renk kodu ne hocam? 2 mi? Birde yoğunluğunu merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 28 Nisan 2023; 6:44:35 >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    1b medium light

Medium light %100-110 oluyor değil mi?

• Ankara da önerebileceğiniz yer var mı ?
    Birde ücretler ortalama ne oluyor cevap verenlere teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Medium light evet %100 civarı oluyor  Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere)

Tamamdır teşekkür ederim.

Hocam merhaba Ghost Bond ürünüyle ilgili postlarınızı gördüm. Ben de yaklaşık 2 aydır Ghost Bond kullanıyorum. Ancak temizlemesi çok çok zor. Tüllerin gözeneklerinin aralarından bir türlü temizleyemiyorum. İzopropil alkol denedim olmadı, solvent denedim olmadı. Üzerine pamuk sürterek çıkarmaya çalıştım yine de gözeneklerin içindekileri çıkartamadım. Saça zarar vermeden etkili bir yöntem var mı? Mutlaka yanlış bir şeyler yapıyorum ama anlayamadım.

• faruktemel F kullanıcısına yanıt
    Ghost bond'u temizlemesi çok kolaydır. Siz direk tül yada poly materyal üzerine mi sürdünüz? Ürünü direk başınıza, derinize sürüp, spatula yada sünger parçası ile hizalı şekilde yedirin başınıza. Bir kaç dk bekleyin, beyazlık matlaşınca tavsiyem alın bölgesi için 2 yada 3 kat şeklinde yapın. Proteze sürmeyin. Temizlik yaparken tül üzerine kuru pamuk serpip ovaladığınız anda çok kolay temizleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleasure1903 -- 1 Mayıs 2023; 22:32:34 >
  • Selamlar, bu hafta protez saça geçiş yaptım. Likit yapıştırıcı, bant ve solvent ile ilerliyorum. İzopropil alkol siparişi vereceğim ama satış sitelerindeki hangi satıcıya güveneceğimi bilemedim. Öneriniz var mı? Bir de saf izopropil alkol ü aldıktan sonra seyreltmemiz gerekiyor mu yoksa direkt %99 olarak mı kullanacağız. Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim, iyi günler dilerim.

• notch35 N kullanıcısına yanıt
    Brt kimya nın alkolü güzel. Luxor un da alkolü güzel saf. Birşey ile inceltmeniz gerekmiyor. Öneririm dediğim markanın izopropil alkolletini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleasure1903 -- 2 Mayıs 2023; 17:13:19 >
    Sağolun hocam. Bu arada saçımı bu forum sayesinde hiçbir firmanın diktesi altına girmeden çinden sipariş ettim. Verdiğiniz bilgiler çok kıymetli her şey için çok teşekkürler.

• notch35 N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ben çok çektim bu amatörlerden. Hdc isimli bir firmadan 1500 dolara almıştım ilk saçımı. 20 yıldır da kendi protezimi kendim getiriyorum. Tek elimle berberden güzel ense traşı yapıyorum. İş başa düştü azmettik hallediyoruz

• merhaba arkadaşlar. elimde True Tape Conseal su bazlı yapıştırıcı mevcut. protez kullanmayı bıraktığımdan belki birinin işine yararsa diye satmayı düşünüyorum. 4 FL Oz 120 Ml büyük olandan. çok az kullanıldı. almayı düşünen olursa yenisi 875tl civarı. ben uyguna vericem. 1 tanede izopropil alkol var sıfır 1lt luxor marka. detaylı foto ve içindeki miktarı gösteren bir fotoğraf paylaşırım eve geçince. ghost bond rakibi olarak çıkmış baya sağlam bir yapıştırıcı. ilgilenenler ile detayları konuşuruz. bursa da elden teslim edebilirim yada kargo ile gönderim yaparım.

• Merhaba, yurt dışından getirdiğim V loop üniteyle alakalı eski postları hatırlıyorsunuzdur, 2 ay oldu saçı kullanmaya devam ediyorum, gayet memnunum. Daha kısa bir saç modeline kestirdim, daha iyi oldu zaten eski postlarda da bahsettiğim gibi ön alın çizgisinde ağartılmış tül ünitelerdeki doğallığı yakalayamadığım için dökümlü kullanıyorum, ama bantlı sistemden çok daha rahat, sadece tepeye kaymasın diye bir tane mavi bant atıp kalan yerlere tek kat fırçayla ultra hold likit yapıştırıcı sürüyorum. Renk kodu 410B, hiç boyamadım kendi saç rengim de birebir aynı ton zaten, %20’de beyaz var.

• pc_terorist P kullanıcısına yanıt
    Kafanda nasıl bir hissiyat var? Tüle göre, bu sistem Hava hiç geçirmediği için zorluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.