Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    neden trol olayım ? -hangi amaçla?
    DOLANDIRILDIK MI ŞİMDİ ONU SÖYLEYİN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: temel_52

Bugün Bolu'daki mağazalarına gidip görüştüm , yerlerinde duruyorlardı. Kaçma gibi bir sey yok yani şimdilik.Gorusmenin detaylarını musait oldugumda yazacağım.
    Bilgilendirme yapicaktiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitersin01

neden trol olayım ? -hangi amaçla?
    DOLANDIRILDIK MI ŞİMDİ ONU SÖYLEYİN.
    Öyle gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: temel_52

Bugün Bolu'daki mağazalarına gidip görüştüm , yerlerinde duruyorlardı. Kaçma gibi bir sey yok yani şimdilik.Gorusmenin detaylarını musait oldugumda yazacağım.
    Üstad görüşmenin detaylarını paylaşabilir misin müsaitsen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar ürünleri kargolamıyorlar Tüketici Hakem Heyetine verin hemen. Suç duyurusunda da bulunabilirsiniz sitese tüm ürünlerde hızlı kargo yazıyor ama ürün ellerinde yok. Kısaca anlayacağınız dilden dolandırıcı.
  • Ulan Allahtan yüklü girmedik olaya bak iyi mi 55 liralık kreatin almıştım, yalan oldu sanırım.
  • Yarin belli olur her sey

• quote:

Orijinalden alıntı: bad to the bone

@Network 1-2 gün önce konudan konu sahibinin DM'e bakmasını istedi. Yanıta göre reklam departmanı ile görüşeceğini belirtmişti konuda.
    Yönetim tarafından bir açıklama gelirse iyi olur.

Ne olup, bitiyor öğrenmemiz iyi olur.
    Firma ile anlaşma bitmiş görünüyor, firma ünvanı olayı gitmiş. Detayını öğrendikten sonra bakarım. Ben de cevap bekliyorum 2 gündür girmemiş.
  • 18 gün oldu optimum whey kargolamıyorlar fena battılar paraları alıp kaçtılar herhalde geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 22 Temmuz 2019; 2:43:26 >
  • Bolu da olan varsa magzaya gidip bakabilirmi magzayi acacaklarmi?

• Tosun 2 Vakası yaşanmakta

Yetkili bilgiside düşürülmüş , sponsorlu içerik bilgiside

hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bu iş yakında patlar, forum yönetimi de konuyu komple siler. Gelecekte bu mesajımı fırsat bulursam alıntılarım.
    Technosistem ile aynı süreç işliyor. Yeminler, yarın göndereceğiz demeler, firmamızı karalayanlara dava açacağız demeler, sus payı siparişleri yollananların firmayı savunması ve en önemlisi piyasaya göre çok uyguna satılan ürünler vs. vs. Konuyu her okuduğumda deja vu yaşıyorum. İlla sipariş verecekseniz kredi kartı ile verin. Chargeback'e ihtiyacınız olacak çünkü.
    Beklediğimden hızlı patladı. Forum yönetimi konuyu silmedi belki ama ana sayfadan kaldırdı. Yakında silinir muhtemelen. Kredi kartı ile alanlar bankalarına ters ibrazda bulunsun. Havale yapanlar için tek seçenek savcılığa suç duyurusunda bulunmak. Firma yerinde duruyor diyen vatandaş ayrıntıları yazacaktı sözde. Niye yazmadı? Bence kendi parasını kurtarmak için sessiz kalma anlaşması yaptı. Parasını kurtaracaksa ne âlâ. Buradaki kraldan çok kralcı kitlenin çoğu aynı şeyi yaptı. Benim ürünlerim gelsin de gerekirse firmayı babamınmış gibi savunurum modundaydı. Olan bu insanların gazına gelip üç kuruşunu kaptıran gariban sporculara oldu.

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • sipariş vermeden önce bu konuya yazdım teyit için yetkili 3-7 gün arasında kargoya verilir dedi . Siparişi 8 temmuzda verdim bugün 22 temmuz . Sipariş vermek için anında yazan yetkililer şimdi ne telefonu açıyor ne mesajlara cevap veriyorlar . Havale yapmıştım iade talebinde bulundum siparişi iptal ettim, bakalım ne olacak .Yeni arkadaşlar asla sipariş vermeyin

Sipariş no: 5baac6786f156

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fünfzehn -- 22 Temmuz 2019; 9:52:45 >
  • Bence bu konunun ya adı değişsin ya da farklı bölüme taşınsın
    Bizim millet içerik okumadan alışveriş yapmaya çok düşkün
    Şimdi sadece başlığı okuyup ardından siteye gidip aa fiyatlar da uygunmuş diyerek alışveriş yapan bile olur..

• Iade istedim 3-6 gun icinde diyor iade icin sozlesmede boyle bisey varmi bakan varmi

• 0850li hatta ulastim sozde elimizde urunler var persembe cikcak urun dendi sonra bu pazartesiye sarkmisti simdi tekrar aradim tedarik sorunu yasiyoruz bu hafta beklemeyin haftaya gonderilcek dendi sirkette bi sorun mu var donanimhaberdeki yorumlar pek ic acici degil dedim hayir bi sorun yok sadece tedarik sorunu var dendi acikcasi beni tatmin etmedi sizi bilmiyorum burda kufur eden arkadaslara ya da bilgilendircem diyip tek kelime etmeyenlere inat her aldigim bilgiyi paylasiyorum isteyen istedigini desin

• Arkadaşlar tavsiyem alımları durdurun firma bariz bir şekilde verdiği sözlerde durmuyor.Canlı desteği de kapatmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.