Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardır siparişi gönderilmeyen ya da iade isteyip alamayan insan varken, üstüne %50 gibi absürt indirimlerle zaten tıkanmış sistemi daha da felç eden sözde kampanyalar yapılırken bu işin sonunun kötü biteceği belliydi. Yurtdışı fiyatları ortada olan Weider'ı Bolu'daki bir firma nasıl yarı fiyatına satabilir? İthalatçısından 5 tane ürün alacak kadar parayı 10 kişinin verdiği siparişten toplar, 2 tane ürün alır sipariş verene yollar, 3 tanesi cebe. 2 tane siparişi gönderilen üye gelir ve burada ürünlerim geldi diye fotoğraf paylaşır, firmayı över savunur. Geri kalan 8 kişi beklemeye devam eder. 2 kişinin referansı ile yeni sipariş verenler olur. Onların parasıyla önce 8 kişiden 2 kişiye daha ürün yollanır. Beklemeye daha çok kişi katılır. Ürünleri yollanan üyeler firmayı övmeye, savunmaya devam eder. Hatta yeni sipariş verip övdüğü için öncelikli olarak siparişlerinin yollanacağını düşünür. Süreç böyle böyle artık aylarca bekleyen insanların somut olarak harekete geçmesi (savcılığa suç duyurusu, chargeback) ile sonlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 20 Temmuz 2019; 14:55:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• protein market kesin olarak mı patladı? yeni bir şey mi oldu?
  • Ben de gecen hafta 140 tl lik siparis yaptim. Şimdi gitti mi param dolandirildik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pat pat pat
  • pat pat pat
  • quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

protein market kesin olarak mı patladı? yeni bir şey mi oldu?
    patlama yok dün neyse bugünde o sadece forumda reklam alanından kaldırdılar yöneticiler 2 gün sonra yine reklam alanında çıkarsa sayfa hiç şaşırmam ..bakalım bende sipariş verdim bekliyorum süreci.
  • Arkadaşlar
    Bu dolandırıldık falan filan gibi söylemleri neye dayanarak çıkarıyorsunuz ?
    Firma 2-3 gün foruma girmediği zamanlar oldu. Daha Önceki siparişlerimde iade aldığım da oldu siparişlerimin geldiği de. Ama herseferinde sonuca bağlandı.
    Firmanın zaman konusunda, cvp vermeme ve ulaşılamama gibi sıkıntıları var malesef
    Dolandırıldık kelimesini söyleyenler neye dayanarak söylediğini kanıtlayarak yazarsa bizde ona dayanarak gerekli işlemler için gerekli yerlere başvurularımızı yapalım ?
  • Ben enseyi hemen karartma taraftari degilim fakat firmanın suan bi iletisim problemi yasadigi asikar hem kendi sitesinde hem de burada. dolandirici olduklarini dusunmuyorum siparisim icin de taahut edilen sureler gelmedi daha oyuzden bekleyelim simdilik pazartesiye yuksek ihtimal her sey belli olur bakalim

• Geçen hafta ürünlerim geçte olsa hediyesiz dahi gelince sevinmiş ve alacak arkadaşlara fiyatlar çok uygun, geç geliyor ama risk faktörü var, sipariş verecekler bunu hesaba katsın demiştim.

İnşallah bir ponzi olayı olmaz çünkü son zamanlarda ilk 100 kişi ilk 50 kişiye gibi ( ben kişi sınırı yapmayıp tüm siparişleri aldıklarını düşünüyorum) afaki indirimler ( net %50) yapıldı. Bu dönemde forumda yada forum dışından çok yüklü siparişlerin geçildiği muhakkak.

Bilmeyenler için ; Ponzi : Yatırımcılara kendi paralarından geri dönenle veya sonraki yatırımcılardan gelen paralarla ödemenin yapıldığı bir dolandırıcılık yöntemidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 20 Temmuz 2019; 15:40:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimurat

Arkadaşlar
    Firma 2-3 gün foruma girmediği zamanlar oldu. Daha Önceki siparişlerimde iade aldığım da oldu siparişlerimin geldiği de. Ama herseferinde sonuca bağlandı.
    Firmanın zaman konusunda, cvp vermeme ve ulaşılamama gibi sıkıntıları var malesef
    Dolandırıldık kelimesini söyleyenler neye dayanarak söylediğini kanıtlayarak yazarsa bizde ona dayanarak gerekli işlemler için gerekli yerlere başvurularımızı yapalım ?
    adamlar hala usanmadan fake hesaplarla yazmaya devam ediyor arkadaş bu ne yüzsüzlük
  • @Network 1-2 gün önce konudan konu sahibinin DM'e bakmasını istedi. Yanıta göre reklam departmanı ile görüşeceğini belirtmişti konuda.
    Yönetim tarafından bir açıklama gelirse iyi olur.

Ne olup, bitiyor öğrenmemiz iyi olur.
  • Mimurat M kullanıcısına yanıt
    Satış sözleşmesine göre siparişten 30 gün sonra gönderilmeyen ürünler yada 10 gün içerisinde ücret iadesi yapılmaması dolandırıcılığa giriyor. Bu süreci geçirenn herkes sözleşmede yazdığı gibi yasal haklarını arayabilir.

Not: satış sözleşmesi sipariş verenlerin mailine gelmiştir
  • Görünüşe göre patladı beyler geçmiş olsun

• 4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin
    engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve
    defaten ödenir.

On bilgide 1 hafta yaziyor. Yani 7 is gununde kargoya verilmezse iptal edebiliyoruz, ve iptalden sonra 10 gun icinde para odenmesi gerekiyor. Odenmezse de yasal yollara basvurabiliyoruz anladigim kadariyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

adamlar hala usanmadan fake hesaplarla yazmaya devam ediyor arkadaş bu ne yüzsüzlük

Alıntıları Göster
    Burda yüzsüzlük yok ama sende her önüne gelene boş boğazlık yapma gibi bir durum var galiba
    İlk önce geçmişte yaptığım yorumlara bak sipariş fotoğraflarına bak sonra yorum yapmayı dene.
    Firmayı savunmak gibi bir derdim yok Dolandırıldık diyenlerin neye dayanarak bunu söylediklerini sordum. ki ona dayanarak suç duyurusunda bulunalım.
    Laf olsun torba dolsun temsilisin yaptığın yorumla ;)

• Bolu da oturan yok mu biri mağaza gidip duruma baksın
  • quote:

Arkadaşlar
    Hoşgeldin protein market

Keşke sahte üyelikler yerine burada müşterilerinize doğru düzgün yardımcı olsaydınız.
  • quote:

Burda yüzsüzlük yok ama sende her önüne gelene boş boğazlık yapma gibi bir durum var galiba
    İlk önce geçmişte yaptığım yorumlara bak sipariş fotoğraflarına bak sonra yorum yapmayı dene.
    Firmayı savunmak gibi bir derdim yok Dolandırıldık diyenlerin neye dayanarak bunu söylediklerini sordum. ki ona dayanarak suç duyurusunda bulunalım.
    Laf olsun torba dolsun temsilisin yaptığın yorumla ;)

Alıntıları Göster
    boş konuşan sensin. yemeyip içmeyip bu konuya yorum yapmışsın, bir insanın hiç mi forumda başka konuya ilgisi olmaz. kimin ne derdi olduğu belli.

• ahahahaa teee 1 ay önce söyledim yapmayın etmeyin dedim. valla böyle dolandırıcılara gram kızmam hatta tebrik ediyorum şark kurnazı ayıklamışlar resmen. dolandırılana da üzülmem akıl var mantık var şark kurnazısınız ya ürünler çok ucuz geliyor ya. açın bi amazona ebaya vs bakın ürün yurt dışı menşeili ve kaç lira? dolar olmuş 6 lira bi hesaplayın. aman gelsin de nasıl gelirse gelsin dediniz. sonra ''geç gelse de geliyor ama qanqa acele etmeyin'' vs diye bi sürü şakşakçı doldu burası. bedava peynir sadece fare kapanında olur genşler. siz de peynir altı suyunuzu orda aradınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oski_58 -- 20 Temmuz 2019; 20:56:31 >
  • övgüler yağdıran ve milleti dizginlemeye çalışan firmaya ait fake üyelikler konuda cirit atıyor
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.