Şimdi Ara

Halısahada krampon giyilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
30.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normalde suni çimde giyiyordum ama yarın normal halı sahada yapacagız maçı. krampon giyilirmi halısahada

• Tabiki.
  • Ben giyiyorum.
  • yasak diye biliyorum saha sahibi görürse kramponları almaz
  • geçen bende çivili kramponla gittim normalde yasak oldugunu biliyorum ama başka ayakkabım yoktu çaktırmadan girdim kramponun çiviliyse almazlar sahaya ama genede çaktırmadan girmeye bak
  • Giyilir ama fazla rahat edemeyebilirsin çiviler tam saplanmayabilir
  • yok çaktırmadan giyerimde rahat oynanırmı , kayarmı diye sormak istedim.
  • Kemik gelişiminizi tamamladıysanız giyilebilir.

Ancak giyilmeli midir?

Sahanın zeminini bilmiyorsanız yani kauçuk ya da çakıl neyse işte ne ile zeminin yükseltildiğini bilmiyorsanız bence uzak durun derim. Çünkü kırılmalara, burkulmalara, incinmelere, atmalara ve yırtılmalara neden olmaktadır. Sebebi ise siz normalsiniz bedeniniz de normal ancak zemin alışılanın dışında. Etki farklı tepki aynı olursa bu tepki bu kez sakatlık çıkartır.
  • Halısahada krampon giyilmez. Bir ton para verip o suniçimleri yeniliyoruz adamın teki geliyor kramponlarıyla yüzmilyarlar eden halıyı mahvediyor.
  • Vala giyersen hazırlıklı ol; lan Avni,öküze bak lan çivili krampon giymiş...gibisinden olaylara çok şahit oldum;aynı zamanda ergonomik açıdan sahaya uymazsın,kemiksel bir sakatlık çıkabilir.
  • giyersen o ayakkabı da çivileriyle (halısahada) birinin bacagına girerse adamdan çok küfür yersin hem de saygısızlık...Benim bacağı deşti de ordan biliyorum.. GİYME!
  • 4 yıldır giyorum kramponla daha güzel oynanıyor
    zarar falan vermesi imkansız belki o çivililer verir
  • benimde kramponlu bir şahsiyet parmağımı çatlatmıştı iyi küfür etmiştim ona ondan giyme
  • bende de toprak saha kramponu var tam çivili değil altı plastik ama sert ve yükseltili halısaha ayakkabısına göre..yarın deneyeceğim umarım sakatlık çıkmaz daha yeni aldım ayakkabıyı güzel başlangıç olsun isterim ve yorumlarımı yazarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.