Şimdi Ara

Pronto Tour'dan sakın Benelüks - Paris turu satın almayın... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
6
Favori
39.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam fiyatlarla ilgili hiç bir bilgim yok inanın.Ben tatil sepetinden almıştım ama tatil sepeti de pronto tur un paketlerini satıyordu(hala öyle mi bilemiyorum).Fiyat olarak ikisi de aynıydı indirim istemiştim prontodan yapamayız dediler bende kart taksit seçenekleri daha cazip olduğundan tatil sepetinden almıştım turu.
  • Kappaturdan çok fazla şikayet var ekşide,gerçi hepsinde şikayet var anı tür jolly pronto ets...ama genel olarak ETS tavsiye ediliyor doğal olarak oda en pahalısı,ama kimide diyorki nerden alırsan al aynı tura katılacaksın kafa iyice karışıyor
  • reymor01 R kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim milletimizin para ödeyipte şikayet etmediği bir şey kaldı mı

Tur güzergahları farklı olsa da gezilecek görülecek yerler hangi turdan alırsanız alın genel olarak değişiklik göstermiyor.Turlar arasındaki farklar araç, konaklanacak yerler, rehber olarak farklılık gösterebilir en fazla.Bunlar arasında da dağlar kadar fark olduğunu sanmıyorum.Rakam olarak sizi yormayacaksa aradaki fark Ets de yoğunluk varsa öneri olarak onu seçebilirsiniz.Fark çoksa tavsiye etmem açıkçası.
  • Fark az değil hocam 100eur oynuyor 2 kişide 200eur yapar yani bin küsür lira...Tatilsepeti.com da sanırım Kappatourla aynı turu satıyor rakam aynı,anıturda o civarda...Turlara bakıyorum güzergahlar vs hepsi aynı,sanki nerden alırsak alalım aynı tura dahil olacakmışız gibi geliyor:)
  • reymor01 R kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım dönemde Tatilsepeti KappaTur'un turlarını satıyordu.Sözleşme sayfasına geldiğinizde Kappatur ibaresini görüyorsunuz zaten.Muhtemelen halen daha aynıdır bu durum.

200 euro bence de az değil.Gittiğiniz yerlerde değerlendirirsiniz o farkı.
  • Tatilsepeti ile görüştüm şuandada Kappatourunkini satıyorlarmış,tek kötü yani vize çıkmazsa para iadesi yapılmıyormuş,ETS de 30 gün kalana kadar iade yapıyorlar...Vizede problem çıkacağını pek sanmıyorum ama yinede insanın kafası karışıyor...Eğer çok kötü pis oteller değilse tatilsepeti.com şuan en mantıklısı...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.