Şimdi Ara

projeksiyon perdesi vs duvar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
10.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bir an önce perdeniz gelirde deneyimlerinizi buradan aktarırsınız umarım kolay gelsin
  • peki sinemalarda kullanılan perde sisteminden alabilmek bulabilmek mümkün müdür?
  • tecvision perde kullanan varmı fiyatı cok uygun kampanya var 67 ytl
  • valla ben elias beyin yorumlarını merakla bekliyorum o çok iyi bir perde aldı
  • arkadaşlar bu tarihten sonra niye yorum gelmemiş acaba

ben de 240x135 bir perde düşünüyorum ama fiyatları görünce acaba duvarı özel boyayla mı boyasam diyorum.

elias yorum yapmadığına göre ya perdeyi almadı ya da performansından memnun kalmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: teotihuacan

arkadaşlar bu tarihten sonra niye yorum gelmemiş acaba

ben de 240x135 bir perde düşünüyorum ama fiyatları görünce acaba duvarı özel boyayla mı boyasam diyorum.

elias yorum yapmadığına göre ya perdeyi almadı ya da performansından memnun kalmadı

240x135 cm lik perde 16:9 formatinda kullanimlar icin. Goruntuyu 4:3 yapmak istediginizde sorun yasayabilirsiniz. Bence 240x180 alin. 16:9 yapmak istediginizde perdenin 135 cm lik kismini acarak kullanabilirsiniz..

saygilar..

• Elias bey aldığı perde için yorumlarını özelden benimle paylaşmıştı... Kendisi sanırım 300 euro aldığı perdeden oldukça memnundu. Ancak ben duvardan hala memnunum, 1 senedir duvarı perde olarak kullanıyorum. Arkadaşlar projeksiyon alın... pişman olmazsınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgeolun

quote:

arkadaşlar bu tarihten sonra niye yorum gelmemiş acaba

240x135 cm lik perde 16:9 formatinda kullanimlar icin. Goruntuyu 4:3 yapmak istediginizde sorun yasayabilirsiniz. Bence 240x180 alin. 16:9 yapmak istediginizde perdenin 135 cm lik kismini acarak kullanabilirsiniz..

saygilar..

bendeki projeksiyon native 16:9. 4:3 ayarladığımda 16:9 içinde açmaz mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: siyahtemas

Elias bey aldığı perde için yorumlarını özelden benimle paylaşmıştı... Kendisi sanırım 300 euro aldığı perdeden oldukça memnundu. Ancak ben duvardan hala memnunum, 1 senedir duvarı perde olarak kullanıyorum. Arkadaşlar projeksiyon alın... pişman olmazsınız...

sanırım bu fiyatlarla ben de duvardan memnun olmaya devam edicem. en azından bir süre daha

sizin duvar beyaz mı?
  • valla pimpirikli biri olmama rağmen ben çok memnunum beyaz duvardan. Elimdeki tüm görüntü teknolojileirnden daha net ve parlak bir görüntü veriyor bana... Ama perde ile daha da iyi sonuçlar alabilirmiyim bilmiyorum...
  • quote:

valla pimpirikli biri olmama rağmen ben çok memnunum beyaz duvardan. Elimdeki tüm görüntü teknolojileirnden daha net ve parlak bir görüntü veriyor bana... Ama perde ile daha da iyi sonuçlar alabilirmiyim bilmiyorum...

bendeki duvar şampanya, yakında bazır resimler çekip koyacağım. üstadlar perdeye gerek var mı yok mu bir yorum yaparlar artık
  • şampanyaysa kesinlikle lazım kesinlikle
  • quote:

quote:

valla pimpirikli biri olmama rağmen ben çok memnunum beyaz duvardan. Elimdeki tüm görüntü teknolojileirnden daha net ve parlak bir görüntü veriyor bana... Ama perde ile daha da iyi sonuçlar alabilirmiyim bilmiyorum...

bendeki duvar şampanya, yakında bazır resimler çekip koyacağım. üstadlar perdeye gerek var mı yok mu bir yorum yaparlar artık

Duvarinizin rengi matbeyaz degilse perde almanizi oneririm. Goruntu konusundaki hassasiyetiniz oraninda perde kalitesi yada duvar kalitesi degisir tabiki..

• Size birşey söyleyeyim, duvar rengim yarımat yağlı boya şampanya renginde idi. Hiç sorunsuz izledim zamanında. Boya ihtiyacı geldi odanın. O duvarı özellikle projeksiyon kullandığım için Beyaz plastik boya ile boyadım. Sarımsı yarımat yağlı boya varken, şimdiki beyaza göre çok daha iyi sonuçlar alıyordum....

Duvarımın rengi mat beyaz ve sonuc; Hikaye....Gidip perde alıcam...
  • arkadaşlar valla siz adamı masrafa sokarsınız.

e alacağız artık bir perde
  • Bi perde de ben alim bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: airfatih

Bi perde de ben alim bari

ben yarın media markt'a gidip bakmayı düşünüyorum. umarım ellerinde perde vardır.
  • bilgeolun bey: AE1000 i test etmişsiniz sizce kayda değer bir fark varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.