Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11041105110611071108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmadı şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

Benim formasını lisansladığım takımlar euro 2016 dlc ile sıfırlanır mı bilgisi olan var mı arkadaşlar

Hocam bunu tam bilmiyorum ama tahminim değişir , zaten 15 takım (Albania, Croatia, Czech Republic, England, France, Germany, Iceland, Italy, Northern Ireland, Portugal, Slovakia, Spain, Turkey, Ukraine and Wales) lisanslı olacakmış , yeni formalarla daha iyi bile olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksiznicklinick

Bağımsız Oyuncu
    Avrupa
    Afrika x2
    SLA x2
    DOS
    SĞB
    24 yaş altı
    30 yaş üstü
    Hücüm becerisi
    Kafa vuruşu
    Top kazanma
    Hız
    Şut güvü
    patlama gücü
    Sıçrama x2
    Dayanıklılık
    Sağ ayak
    Sol ayak x3
    185 cm üzeri x2
    Bu agentler ile çıkabilecek oyuncu var mı?Hangileri çöp bunların içinde onları çıkartmam lazım :D

Bağımsız Oyuncu
    Afrika x2
    SLA x2
    DOS
    SĞB
    30 yaş üstü
    Hücüm becerisi
    Kafa vuruşu
    Top kazanma
    Sol ayak x3
    185 cm üzeri x2

Bunlar kalsın diğerlerini gönder hocam
    Şu an sadece Mbia için bağımsız oyuncu + Dos + kafa vuruşu yapabilirsin .
    İspanya ligi gelirse Ronaldo'yu bulabilirsin .

• Vienna_TR " bu adama dikkat edin ağır hilecilerden

• squillacci kullanıcısına yanıt
    Hic oyle dusunmemistim hocam o da olabilir. TD adini degistirmismiydim hatirlamiyorum.

• Suan y.aracil kullaniyorum a.saez nasil sizce alayimmi?

• İyi akşamlar forumdaşlar 4-3-3 icin tavsiye hoca varmı listede

• Aracil ile ilk defa oynadım çok hoşuma gitti. Takım güzel atak yapıyor. Defansı da oturtursam iyi olacak. Ama şu top sana geçtiğindr kayanlar Allah bildiği gibi yapsın. Kayacak mı diye düzgün atak yapamıyoruz. Hakemlerin de ... Adam oyuncumu sakatlıyor en fazla sarı kart..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony İngiltere'ye mail atmak istiyorum. Kredi kartımı 20 gündür kullanamıyorum. 0,42 TL provizyon kesmişler kartımdan 6 gündür provizyonda bekliyor.
    İngiltere'nin mail adresini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 22 Şubat 2016; 21:55:53 >
  • bu perşembe gelicek temsilci hakkında bir bilgisi olan varmı ?
  • İlk defa üst üste baya bi top açtım CL den ve slb stp kaleci ne varsa topladım script sağolsun arada bi tek alexis geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Vienna_TR " bu adama dikkat edin ağır hilecilerden
    quote:

Orijinalden alynty: Blomblam

Vienna_TR " bu adama dikkat edin a?yr hilecilerden

az önce oynadym onla. seni okuyunca maçtan önce mesaj attym maçy kaydediyorum seni banlattyrycam diye. yendim ama koparmady. ama baya a?zy bozuk küfürbaz biri. inanmyyo forumda ona hileci dendi?ine
  • quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Sony İngiltere'ye mail atmak istiyorum. Kredi kartımı 20 gündür kullanamıyorum. 0,42 TL provizyon kesmişler kartımdan 6 gündür provizyonda bekliyor.
    İngiltere'nin mail adresini bilen var mı?

Provizyon iadesi gelmesi için 5 iş günü daha bekleyin, geldiği an alışveriş açılıyor, sürekli denemeyin zaman baştan başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 23 Şubat 2016; 11:17:08 >
  • Bu arada hilecilerden bıktım quick maça gireyim dedim, ya ne puan iddiası var, ne klasman var, bildiğin dostluk maçı. Orda bile lag yaptırıyor Türk ib..ler, böyle bişey olamaz ya kanımızda genimizde var dalavere

• Bir birinden farklı 2 taktik.. ikisi ilede oynadım.. bu oyunda önde baskı oynamak intihar gibi.. saez hücum bölgesi geniş sanırım ,, ayrıca önde baskı oynatıyor.. aracil ile zorlandığın zamanlarda 2. bir taktiğin olabilir saez..
  • legend2015 L kullanıcısına yanıt
    Ben aracil den memnunum ama bazeb farkli taktik gerekiyor tam defans kullanan 4-3-3 göremedim bi sorayim dedim nasil diye

• Bendeki saez tam defans. İlk geldiğinde almıştım çok iyiydi ama sonradan bozuldu. Atak yapamaz oldum. Şuan aracil den memnunum bakalım. Bu oyunda sürekli aynı td ile oynayamıyorsun niyeyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Ronaldo olduğu günden beri ilk defa SLA ajanı geldi ve Ronaldo varken tekrar kombini denedim

• bugün birşey var. oynadığım 5 maçın 4ünü kopardılar. olacak iş değil. level 5 oynuyorum. bütün bir sene bu akşamki kadar koparmamışlardı. sanırım CL agent'larının gelmesiyle level 3,4 oynayan hileciler kadroları güçlendi yavaş yavaş level 5e geliyolar. lanet olsun bu oyuna. 5 maçtır 850-980... puanlı oyuncuları yeniyorum hepsi dakka 85te koparıyo. bitmiş bu oyun artık
  • Rudi Garcia'nın 4-3-3'ü vardı tam defanstı sanırım .. hala kullanan çok.. en zorlandığım td'lerin başında geliyor Löw ile birlikte..
  • 
Sayfa: önceki 11041105110611071108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.