Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Suarez ı tavsiye ederim ibrahimovic ile iyi ikili olmuşlardı bende cl1 listesi geldiğinde 45 levelken td yaptım sırf C.Ronaldo yu alabilmek için oyuncu yuvası artırmadan Son 2 kişi kalana kadar tutum gönderdim C.Ronaldo geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Bence lewo suarez muller costa.hepsi cok iyi ben gecen seelne lewoyla oynadım cok yararını gördüm hocam ama siz hepsini bir deneyin derim herkesin bakışı farklı

• Diego costa inanilmaz iyi. Suarez ve ibrayi yedege gonderdi.

• Bağımsız Oyuncu
    Avrupa
    Afrika x2
    SLA x2
    DOS
    SĞB
    24 yaş altı
    30 yaş üstü
    Hücüm becerisi
    Kafa vuruşu
    Top kazanma
    Hız
    Şut güvü
    patlama gücü
    Sıçrama x2
    Dayanıklılık
    Sağ ayak
    Sol ayak x3
    185 cm üzeri x2
    Bu agentler ile çıkabilecek oyuncu var mı?Hangileri çöp bunların içinde onları çıkartmam lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Diego costa inanilmaz iyi. Suarez ve ibrayi yedege gonderdi.

Bende karşımda costa varsa zorlanıyorum. Karşımda rakipkerde lewo ve surezden çok costa goruyorum. Hızından dolayı galiba. Çok forvet var. Remy de var onun hızı da 90

• Peki kırmızı iniesta, sarı matuidi, yeşil de rossi, yeşil song,yeşil luiz gustavo? Hangi ikisini ortada onerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Peki kırmızı iniesta, sarı matuidi, yeşil de rossi, yeşil song,yeşil luiz gustavo? Hangi ikisini ortada onerirsiniz

Gustavo de rossi matuidi j.martinez maschereano hepsi mevcut bende dosta gustavo ve rossi daha iyi bence hatta ben bunlardan gustavoyu oynatiyorum matuidi ve iniestayi gö gustavoyuda dos yapabilirsin eger ikili orta saha biri dos biri gö olarak sececeksem matuidi gustavo veya matuidi de rossi yapardim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallerprensi4 -- 22 Şubat 2016; 16:06:07 >
  • arkadaşlar "kullandığınız yönlendirici ip parçası paketlerini desteklemiyor olabilir" şeklinde bir hata alıyorum ps4 de hız testi yapınca , hız da bilgisayarda 13mb çıkmasına rağman ps4 de 3 mb çıkıyor bütün maçlarımda inanılmaz gecikme var, port açma,dmz, farklı dns ve ip ler herşeyi denedim olmuyor :( bu sorunları yaşayan yada yardımcı olabilecek arkadaş var mı
  • squillacci kullanıcısına yanıt
    hocam ağzından bal damladı yine :) 21 nisan derken 24 mart oldu çıkış tarihi çok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

arkadaşlar "kullandığınız yönlendirici ip parçası paketlerini desteklemiyor olabilir" şeklinde bir hata alıyorum ps4 de hız testi yapınca , hız da bilgisayarda 13mb çıkmasına rağman ps4 de 3 mb çıkıyor bütün maçlarımda inanılmaz gecikme var, port açma,dmz, farklı dns ve ip ler herşeyi denedim olmuyor :( bu sorunları yaşayan yada yardımcı olabilecek arkadaş var mı

PS4 üzerinden ölçümlerde hız biraz daha düşük görünüyor evet, belki de doğru olan ölçüm o, ama 3mb ise ya adil kullanım kotası doldu ya da başka bi problem olabilir, altyapı çalışması vs.
  • Arkadaşlar çok fazla yeni başlayan oyuncu görüyorum. Onlar bu rehberden herşeyi öğrenebilirler;http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=627499058
  • gallerprensi4 G kullanıcısına yanıt
    De rossi, song ile oynuyorum. Matuidi boyu kısa olduğu için sarı olsa bile almadım bu hafta kadroma.ama gustavo yu hiç deneme şansım olmadı. Dos veya gö farketmez. Matuidi çok kafa karıştırıyor yoksa o olmasa kuracam kadromu. Malum herkes şişire şişire oynuyor. En iyi ikiliyi bulmam gerek

• gili trawangan kullanıcısına yanıt
    hocam konami bana vermiyor pogba yı bi el atıversen de çözsen şu olayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Gecen gun myclub'ta kendi adiyla teknik direktorler arasinda orjinal bjk adi ve amblemiyle gozukuyordu bende. Hemen edite girdim besiktasi mi eklediler diye ama nerde... Ben FB ve BJK yapmistim ama guncelleme ile oyuncular falan hep degisti bi daha da ugrasmadim.

Hocam sen Beşiktaş'ı hangi takım yapmıştın ?
    Onun td ü olmasın o ?

• squillacci kullanıcısına yanıt
    Benim formasını lisansladığım takımlar euro 2016 dlc ile sıfırlanır mı bilgisi olan var mı arkadaşlar

• Ya ben giriyorum s,m moduna olmuyor düzgün açıklayabilicek birisi var mı? Oyun kollarından birisi dualshock2 ondan mı acaba?
  • gili trawangan kullanıcısına yanıt
    Arkadasim dedim çünki ďüşmanim degilsin olamazsinda bu aptal oyundan dolayi ☺
    Ayrica bas bas sikayet ettigini bagiriyosun daha sonucladigini soledinmi ben gormedim.
    Benimde onlarca sikayetim oldu merak etme sen baglanti koparanlarla ilgili acikcasi bos kovaliyosun aless1008 di sanirim herkez bas bas bagiriyo adam klasmanda zirvede 100lerce videolu sikayete ragmen banlanmismi bak bakim ☺
    Senin algida sikinti var dostum bu yaptigin agir trolluk baska bir işin vardir umarim ☺
    Sen sikayet ettikce konamide banlamadikca fazla kafana takma tavsiye etmem depresyonla sonuclanabilir bu durum ☺

• Sim modu için 2 kol mu gerekiyor arkadaşlar 2 ye gecmek icin gp kasıyoruz ya hani

• evet hocam 2. kol gerekiyor
  • Beyler PS3 te nasıl forma ekleyebiliyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.