Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijital kullaniyorum ama sanirim anniversary edition olunca kiralik degilde tamamen geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu milli takım TD leri ne zaman gelecek bilgisi olan varmı benim löw'ü almam gerek ya hiç adam akıllı TD yok

• Dün sıkıntıdan ajan çeviriyordum 60 tane filan çevirdim toplam önce Welbeck geldi son topta boateng geldi tek tek çevirdim hepsini bana tek y.toure lazım serbest biraktigimdan beri onu arıyorum her topta yeminle 7 yada 8 kere kombosunu denedim yok gelmiyo acayip acayip adamlar geliyo hepsini tutuyom elimde yok küstü gelmiycek

• Agentleri toplarsan futbolcuların gelme şansı varmı hocam konami ayarlari bozmadi değil mi

• Tabiki var bi toure de çok zor oluyo ama onuda çıkartan çok oldu forum dan

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar philipp lahm'ı sağ bekte oynatan varmı? sağ bekte nasıl sizce ağır kalıyormu? tam defans oynuyorum. listeyi alırken yanlışlıkla onu almadım bisürü oyuncuyu da sattım listeden. şimdi biraz gp'mi harcayıp almaya çalışimmi değermi lahm'a sağ bekte oynatmaya??

Ben kadroya bile almıyorum boyu çok kısa ve ağır oynarsa sadece go oynar

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    o kadarda agır degil :D bi orta sahaya göre uygun hızı ve iyi savunması var sadece bekte ve def zor oynar top kurma üzerine oynarsan harika bi oyuncu fakat bu seneki seride zor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

o kadarda agır degil :D bi orta sahaya göre uygun hızı ve iyi savunması var sadece bekte ve def zor oynar top kurma üzerine oynarsan harika bi oyuncu fakat bu seneki seride zor:)

Biz ne dedik 😀
    İkimiz aynı şeyi diyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

ben de normalde beklere her zaman hızlı oyuncu koyarım da, dos'ta 64 hızındaki sergio busquets'in performansını görünce (inanılmaz oynuyo).. bir de tam defans'lı taktiğe geçince..acaba dedim lahm'da sağ bekte iş yaparmı.
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Oynadigin ust seviye takimlarda karsina cikar orada bak derim formu iyi bu aralar ben kullaniyorum memnunum

• Teşekkür ederim dostum agentlerin olduğu futbolcu sitesi var mı

• http://pesdb.net/pes2016/?special_agent=world-stars&scout_percent=33
    Burda var

• Teşekkür hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Roy Keane

galatasaray sim kasıyor galiba

VAAYYYYY KURNAZLIK DEMEK.
    HEMEN GALATASARAYI KONAMIYE SİKAYET EDİYORUM
    DİKKATİN VE DÜRÜSTLÜĞÜN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gili trawangan -- 22 Şubat 2016; 9:27:21 >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    yok hocam çok agır alırsam sadece göbekci diyince öle bi atladım:D bende oynatsın diyorum fakat orda yaya toure matic pogba ramires felan var yer bulması zor oluyor:D
  • gili trawangan kullanıcısına yanıt
    Arkadasim rica etsem şu lag yapip baglanti koparanlarida konamiye şikayet etde ďüzeltsinler bezdik artik yaw ...
    Bu kadar şikayetten sora aran iyidir senin konamiyle

• Ne güldüm şu pozisyona, spiker bile o an ne diyeceğini şaşırdı

https://youtu.be/2u4ULOqQAFA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 22 Şubat 2016; 12:21:41 >

• EURO 2016 DLC , Pes 2016 sahiplerine 24 Mart'ta geliyor (tüm platformlarda). Ayrı oyun olarak( sadece ps3 ve ps4 )için 21 Nisan'da çıkıyor.

http://www.digitalspy.com/gaming/news/a784336/konamis-uefa-euro-2016-standalone-game-will-be-released-in-april-but-pes-2016-owners-get-it-free-in-march/

http://winningelevenblog.com/blog/uefa-euro-2016-dlc-coming-march-24th/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 22 Şubat 2016; 13:31:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gili trawangan

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

Arkadasim rica etsem şu lag yapip baglanti koparanlarida konamiye şikayet etde ďüzeltsinler bezdik artik yaw ...
    Bu kadar şikayetten sora aran iyidir senin konamiyle

ŞİMDİ ARKADAŞIN OLDUK DEMEK KEDİRA......
    ŞİMDİ BANA İŞİN DÜŞTÜ DEMEK KEDİRA.......
    BANA ETTİĞİN LAFLARI UNUTMADIM KEDİRA.......
    DAHA YENİ 3 GÜN ÖNCE BENİ İHANET İLE BENİ SUÇLADIĞINI NE ÇABUK UNUTTUN

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

Senin konamiyi dusundugun akadar keske konamide oyuncularini dusunse bos kovaliyosun su yaptigin hareket forumdaki pes severlere ihanettir acik ve net..

AMA BEN UNUTMADIM. UNUTMAM.
    UNUTMA, UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZLAR

BEN BURADA HERKES SICACIK YUVASINDA OYUN OYNASIN DİYE GECEMİ GÜNDÜZÜME KATTIM DÜRÜSTLÜK İLKELERİM DAHİLİNDE.
    NE HAKERETLER İŞİTTİM FAKAT SES ÇIKARMADIM
    BU SUSKUNLUĞUM SANA CESARET VERMESİN, HERKESİ KİTAPIMA KAYDEDERİM.

Bu yaptıkların için bu forumda kimse sana minettar olacağını sanmıyorum. SİM bölümünde kim nekadar gp kasmış bundan sanane dürüstlükden dem vuruyorsun parayla coins alanlarida şikayet et sıcak evimde ben gp kasarken elin ingilizi amerikalısı vb. Bastırıyor 100 $ alıyor 12000 coins sonra eşitlikten bahsediyoruz daha biz onlarla eşit değiliz 70Sterlin=100$=300 TL. Burda bile eşitlik yokken ve bu miktarlara kazanmada sarf edilen zaman emek ülkeden ülkeye değişirken, Konami bir yazılımsal küçük bir açığı kapamamasi sizce neden ve bütün kârı coins satma üzerine kurulu bir sistem. Bak ben sana anlatayım hâlâ niye simde 2 kolu kapatmadiklarini;Belki bilirsin "Free to play Myclub" çıkarıp oyunu ücretsiz dağıttı oyuna ilgi duyan fifa funlarını oyuna çekebilmek için zaten bizler gibi pes funlari oyundan vazgecmiyoruz en azından ben ve benimgibiler önümüze ne korlarsa koysunlar alıp oynuyoruz. Myclub free yukleyenler oyunu nasıl sevecek seneye bu oyunu aldıracak Konami bu kişilere 2 kol sim devreye girdi ve oyunda bu kişiler iyi kadrolar kurarak oyundan zevk aldılar sonuç olarak bu ileriye dönük bir yatırım Konami isterse kendisininde bildiği ve bizlere sunduğu bu açığı kapatır.Sadece Myculb bölümü oynayan bir kişi olarak Konami bana 160 TL borçlu bunuda yaz benim gibi onlarca insanın sesi ol free myclub çıkarıp Server ların içine etti sırf para uğruna daha fazla müşteri kazanmak için bizleri madur etti Konami şimdi konaminin avukatı gibi davranmanin vakti değil itiraz edeceksek hep birlikte edelim şu Server lari duzeltsinler rahat rahat Online oynayalım. İtiraz edeceksek maç Sonu gelen Gp miktarlarına edelim bizi hilelere yöneltmesin daha onlarca yazacak hata var sadece bizim dürüst olmamizlâ çözülmez Konami de dürüst olacak.

• Arkadaşlar 4-4-2 oynuyorum. Forvetimin biri cr7. Ikinci forvet için kimi onerirsiniz. Lewandoski,müller,suarez, costa,totti var.hangisi sizce?

• 
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.