Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok haklısın. bayern, real, psg özellikle bu 3 ü yle diğer takımların arasında çok fark var. zaten oyuncularının ratingi yüksek bi de üstüne her hafta basıyolar kırmızı okları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

çok haklısın. bayern, real, psg özellikle bu 3 ü yle diğer takımların arasında çok fark var. zaten oyuncularının ratingi yüksek bi de üstüne her hafta basıyolar kırmızı okları.

Teşekkürler üstad vallahi ben psg yi alıyorum onda bile bayerne çarpılıyorum geçen sene madridi çok şerbetli yapmışlardı bence bu senenin şerbetlisi bayern, artık maç başlamadan eğer bayern çıkarsa koparıyorum bağlantıyı, adam defanstan topu havaya dikiyor hop top robbende yakala yakalayabilirsen :)

• Cl agentleri bidaha ne zaman gelicek bilgisi olan varsa yeşillendirsin zaten bu ara forum bomboş

• Blomblam B kullanıcısına yanıt
    Aynen forum bomboş dostum eski tatları yok pes 13 oynarken online superdi pes forumlari

• Oynarken midem bulanıyor artık herkeste Ronaldo ibrahim kaleciye geri pas atıp dikiyorlar top bi şekilde bu ikilide kalıyor artık oynamama kararı aldım.Midesi olan oynamaz bu nedir ya yenerken bağlantı koparırlar geri kalan havadan oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntelaar1907

Bende ps 3 .my clyb mi agirlasma oluyor sende.yoksa offline modda falanmi.genel agirlasmami

aynen hocam offline modda ML de genelde ceza sahasi icinde bir yavaslama agirlasma oluyor topun gidisi yavasliyor resmen acaba kutulu oyun oldugu icinmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: huntelaar1907

Aynen kardes offline modda da agir.oyuncu ayagindan 3 metre top aciyo sacma sapan isler.my club zaten facia pismanim aldigima.hileciler yuzunden.sampiyonlar. liginden gerci benzema robben ribery cektim sansa digerleri cöp

valla hile falan var dediler hic bulasmadim sinir bozar yoksa en guzeli ML keyifli oluyor. zaten isten gucten anca vakit bulup oynuyorum oda burnumdan gelmesin diyorum buseferde kasma sorunu var iste

• 21:45 TRT1
    Arsenal - Barcelona

• Bir önceki ajanda her top çevirişimde Hazard istemiştim. Olmadı. Uzun zamandır çöp ajanlarda siyah top gelmiyordu...
    3 yıldız SLK ve HAZARD...
    Şu oyunda istediğim oyuncu bir tek Robben kaldı...
  • karatasugur " isimli bebeyle oynamadan baglantı koptu sözlesmelerimde gitti dayanıklıgımda bunu nası başardı bilmiyorum g*t kafalı bebe

• Oyunun başlarında Santi Cazorla ve Boateng'i yanlışlıkla antrenör yapmıştım. O gün bu gündür bunları almaya çalışıyorum Kısmet bu güneymiş. Önce Cazorla, arkasından Pique, arkasından Lahm ve ve ve Boateng. 21 oyuncu var çıkarmadığım. Robben, Yaya Toure ve Neuer'i çok istiyorum ama gelmiyorlar.

• arkadaşlar yetenek avcısından bağımsız oyuncu-hız-sag sol ayak- bitiricilik-ispanya ingiltere - sf gibi yetenekler var el
    mde ... bidiğiniz bir konbinasyon var mı ...?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Benim offline oynadigim iki arkadasim var biri sevmiyor ama digeri bayern'i aldiginda zorlaniyorum. Kendim aldigimda daha yenildigimi hatirlamiyorum sanki takim kendisi oynuyor. Madrid ve PSG de iyi ama Barca savunmasi cok kotu bu sene oyunda.

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Bi yandan mac izleyip bi yandan sim kasmak guzel oluyor. Kafama koydum rovans maclarinda 1. grubu tamamlayacagim.

• arkadaşlar pes 16 aldım ps4e oyuncuların yüzü bulanık gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Benim offline oynadigim iki arkadasim var biri sevmiyor ama digeri bayern'i aldiginda zorlaniyorum. Kendim aldigimda daha yenildigimi hatirlamiyorum sanki takim kendisi oynuyor. Madrid ve PSG de iyi ama Barca savunmasi cok kotu bu sene oyunda.

Aynen dostum ben de şöyle söyleyeyim eve gelen bir arkadaşım pek bilmez oynamayı, zevkli geçsin diye ben İRAN ı alıyorum o real i alıyor yine de yeniyorum ama o bayerni alınca genelde berabere bitiyor
  • Az önce çaylakta yakaladığım olay. Bakın kaleci napıyor :)))

• odyometrifr06 kullanıcısına yanıt
    Duygularıma tercüman oldun. Allah razı olsun

• İnanamıyorum arkadaşlar nihayet geldi :D

Bu sene hiç gelmeyecek sanıyordum

Sırf Ronaldo için CL1 ve CL2 ajanlarına 600000 gp 4000 coins harcamıştım ama gelmemişti

Bugün ilk defa 3 yıldızlı SLA ajanı geldi

3 yıldız İspanya ligi + 3 yıldız SLA + 4 yıldız 1.85 cm ve Üzeri ajanlarıyla çevirdim

veeeeee RONALDO :)

Nasıl sevindim anlatamam, darısı diğer bekleyenlerin başına :)

• Sim maçı yapmazsam koyup geçiyom gelene sim kastigimda momentumun dibine vurduruyo konami sağolsun kaleciyi geçip direğe yada dışarı atıyo asla gol olmaz koşup içeri giriyim desen ayakkabı bağcıklarını bağlıycak birbirine konami o derece bi ****lik var oyunda bende artık kasmıyom zaten sırf sözleşmeler içindi heralde bu sezonu kapatırım yeter gp

• 
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.