Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
16.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler BAL modu nasıl? Sırf onun için alıcam her sene olduğu gibi pcde oynamak istemiyorum.
  • Yüzleri zaten Konami kendi offical patchleriyle destekleyecek ve 1000'e yakın face olacak.Option file da 10 dakikalık iş bütün lisanslar hallediliyor.Oyun çıksın çok yakın zamanda o da gelir zaten çalışmalara başlanmış..İlk ön inceleme, özellikle son cümle durumu çok iyi açıklıyor

https://www.youtube.com/watch?v=VIv6Iv6iGwM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 16 Eylül 2013; 18:50:34 >
  • Demoyu oynadım dün akşam, yine rezil olmuş.

Fifa futbol simulasyonuysa PES oynanış bakımından herhangi bir flash oyunu düzeyinde, miniclip.com'daki oyunlar gibi leş ne estetik var ne bir şey topa vuruyorsun odun gibi vuruyor tak tuk ses çıkıyor.

Fifa'dan da bıkıyor insan, ilk Pes'i açınca oh be değişik bir şeye bakayım diyorsun ama ı-ıh, yıllardır bitik. Türkiye dışında ciddi oynayan kitlesi kaldı mı merak ediyorum, yazık ettiler.
  • Sırf Şampiyonlar Ligi'nin hatrına yine deneyeceğim bakalım demodan soğumuştum ama neyse.
  • İlk incelemeler gelmeye başlamış;

IGN – 8.4/10
    Eurogamer – 9/10
    CVG – 8/10
    Videogamer – 9/10
    Digital Spy – 4/5
    Gamespot – 6/10
    Games.ch – 90/100
  • Gamespot 6'yı verirken neyi göz önünde bulundurmuş merak ettim. Lisans eksikliğini mi oyuncu yüzlerinin eksikliğini mi ya da kadroların yanlis oluşunu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Gamespot 6'yı verirken neyi göz önünde bulundurmuş merak ettim. Lisans eksikliğini mi oyuncu yüzlerinin eksikliğini mi ya da kadroların yanlis oluşunu mu?

Aslında çoğu site "görünürde" artık lisanslardan puan kırmıyor, alıştılar sanırım:) Ama eksi olarak yazmasalar da, en az 1 puan kırılıyor yine de bence. Berbat spiker ve yorumcu sayesinde de her sene kafadan 1 puan gidiyor. Ben olsam ben de kırardım:)

6 vermesindeki sebeplere gelince; replay ve formasyon ekranındaki frame rate sorunları, berbat spiker, yapay zekanın tutarsız olması, kolay paslar ve goller bulması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 18 Eylül 2013; 18:29:42 >
  • Oyunun eksileri saymaklaz bitmez zaten

-Kadrolar güncel değil

-Lisanslı takım sayısı çok az

-Stadyum sayısı az

-Oyunun ana hızı odun gibi

-Frame rate sorunları çok fazla (demo'da)

-Spiker yine berbat

Fifa desen ingiltere 3.liginde bile lisans var gündüz maçları çok daha net cam gibi,managerlik modu harika, online moduna girmiyorum bile zaten

Fifa 14 yine eziyor kimse kusura bakmasın, ps 3 pardon pes cafeler'de yine oynyacağız bu oyunu kaçarı yok fakat evde Fifa 14 akar bu sene de.
  • Çözüm basit, benzetme yaparsak biri Forza 4, biri Forza Horizon olmuş..Realizm isteyen adamın adresi bu sene kesinlikle Pes( ilk defa) , arcade ağırlıklı bir futbol oyunu oynamak isteyen adam da gider Fifa oynar.Fifa iyice bu kesime kaydı çünkü.UT'yi söylemeye bile gerek yok racing oyunu olsa NFS'den daha başarılı olur..Lisans,stadyum sayısı,menüler,soundtrack alanlarında zaten Fifa açık ara önde bu su götürmez bir gerçek..
  • PES mi realizm ?

Futbol oyunlarında gerçekcilik varken arcade oyun isteyen gider goal 3 oynar, manyak mıyız biz gerçekci olan oyunu eleştirelim, pes simulasyonsa fifa gerçektir o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGN

PES mi realizm ?

Futbol oyunlarında gerçekcilik varken arcade oyun isteyen gider goal 3 oynar, manyak mıyız biz gerçekci olan oyunu eleştirelim, pes simulasyonsa fifa gerçektir o zaman.

Fazla pes gercekcilik konusunda fifayi ezmis bu sene dostum..Tam tersini iddaa ediyorsan bence senin futbol alginda bir sorun var

Bunu normalde Fifaci olan biri olarak soyluyorum..Fifa da hep ayni goller ayni pozisyonlar cok baydi artik..

• Fifa'da insan fiziği bile yok adamların dönüşleri vs. bir insanın 3-4 katı hızında.Topsuz alanda pres yapan adamın hareketleri ise anlatılmaz bi gir dene, sağa sola koş ani dönüşler yap.Oyunun jet hızı da buna eklenince gerçekçilikle alakası olmayan bir şey ortaya çıkıyor.Gir biraz Fut 13 oyna ne demek istediğimi anlarsın.Fifa 12 gerçekçilikte zirve idi Fifa için..Script/Momentum olayına hiç girmiyorum bütün oyun mekanikleri 1'e1 gerçek hayatı yansıtsa bile ki alakası yok, script olduktan sonra hiçbir anlamı yok..Şurayı uzunca bi okursan ne demek istediğimi daha da iyi anlarsın:

http://fifasoccerblog.com/blog/xaors-corner-movement-physics/

Pes mi realizm deyip güldüğün kısım Pes 13 de dahil haklı ama Pes 14'ün eski Pesler ile alaksı yok gameplay olarak..
  • Arkadaş odun gibi ağırlık oldu diye oyunda sim yaptınız hemen gran turismo gibi

Fifa oynanış olarak evet biraz hızlı, pes de aksine yavaş, hakan şükür'e pas versen o kadar ağır dönüşler yapmaz, ben başlar'da beğendim fakat, fifa 14 broadcast kamera ile çok iyi ha fifa'da da zerre değişiklik göremedim oynanış konusunda fakat hala fifa önde pes'ten.
  • Onu bunu bırakın da bu ney lan

• quote:

Onu bunu bırakın da bu ney lan

Başka yoruma gerek yok.
  • FIFA daha iyiyse, burada trollük yapmak yerine FIFA oynayın.
  • quote:

Şu PES sadece TR ve Japonya da satıyor yoksa KONAMI aç kalırdı yeminle.
  • bu kadar vasat oynanışa sahip bir oyun oynamamıştım.Bunu hangi kafayla yaptılar anlamadım.Ayrıca çimler çok kalitesiz menüdeki fulbolcu fotoları fifa98 gibi.Hele oynanış simulasyon oyunlarına dönmüş.

• quote:

Ingiltere'de PES diye oyun oldugundan bile haberlei yok. Anca Turkiye de satiyor Pes

• güncelleme falan gelicekmi oyuna?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.