Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
16.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: team1907

quote:

Orijinalden alıntı: IGN

PES mi realizm ?

Futbol oyunlarında gerçekcilik varken arcade oyun isteyen gider goal 3 oynar, manyak mıyız biz gerçekci olan oyunu eleştirelim, pes simulasyonsa fifa gerçektir o zaman.

Fazla pes gercekcilik konusunda fifayi ezmis bu sene dostum..Tam tersini iddaa ediyorsan bence senin futbol alginda bir sorun var

Bunu normalde Fifaci olan biri olarak soyluyorum..Fifa da hep ayni goller ayni pozisyonlar cok baydi artik..

Pesi bırakalı yıllar olmuştu . Fifa ezip geçmişti. Ama ilk defa oyunda cok guzel birşeyler var ama tam tarifi de yok gercekten. Gercek bir simulasyon potansiyeli var oyunda. Beceremiyorum da oynamayı ama ogrenicem bu oyun sans vermeye deger.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar oyun online pass istiyormu acaba
  • fifa 14 ile çok fark var.pes in tamamen artık yeni nesilde değişmesini bekliyorum.fox engine dediler hala pek fazla bişey yok oyunda.Çimler rezalet ötesi futbolcuların koşusu hareketleri cok kotu,menu cok vasat.Grafikler de hala ilerleme yok Fox Engine sanırım konsollarda bu kadar oluyor.PC de denemedim ama daha iyi olur .Pes 2013 cok daha iyi bir oyun bana göre.Oyundan keyif almak için gercekten cok zorluyyorum kendimi .Fifa 14 cok daha oturmus bir yapısı var.İnsallah yeni nesilde daha iyi bir grafik motoru ile yaparlar..Bu nesilde Konami bizi böyle oyaladı .Nerde o winning eleven 8 ler hey gidi heyy...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 19 Eylül 2013; 14:08:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahsarikaya

arkadaşlar oyun online pass istiyormu acaba

var. 20 tl civarında.
  • Yok abi tek başına veya online oynanacak oyun kesinlikle değil. Birtek cafede arkadaşlarla makarasına oynanır bu oyun. Eskiden Fifanın yüzüne bakmazdık şimdi durum tam tersi oldu.
  • Bu oyun bir rezalet ötesi olmuş.

• -Stadyum sayısı çok az.
    -Kadrolar güncel değil.
    -Yüzleri eksik olan birçok oyuncu mevcut
    -Replay ve taktik ekranında oyun aşırı yavaşlıyor.
    -Ara pas sistemini değiştirmişler. Bence çok kötü olmuş, ayarlaması zor.
    -Oyunun normal hızı çok yavaş, oyuncular çok hantal hareket ediyor. Oyun hızını arttırınca da çok hızlı oluyor, ortası yok.
    -Menüler sade olmuş, güzel duruyor.
    -Atmosfer 2013'e göre çok daha iyi, ruhsuz spiker dışında mükemmel. Sahaya giriş, taraftarların etkileşimi çok iyi.
    -Gol sevinçleri çok daha canlı.
    -Pozisyon tekrarlarındaki kamera açıları çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

-Stadyum sayısı çok az.
    -Kadrolar güncel değil.
    -Yüzleri eksik olan birçok oyuncu mevcut
    -Replay ve taktik ekranında oyun aşırı yavaşlıyor.
    -Ara pas sistemini değiştirmişler. Bence çok kötü olmuş, ayarlaması zor.
    -Oyunun normal hızı çok yavaş, oyuncular çok hantal hareket ediyor. Oyun hızını arttırınca da çok hızlı oluyor, ortası yok.
    -Menüler sade olmuş, güzel duruyor.
    -Atmosfer 2013'e göre çok daha iyi, ruhsuz spiker dışında mükemmel. Sahaya giriş, taraftarların etkileşimi çok iyi.
    -Gol sevinçleri çok daha canlı.
    -Pozisyon tekrarlarındaki kamera açıları çok iyi.

Arapas konusunda ps3 konusunda yazdım alıntı yapayım. Eski arapası da kullanabilirsiniz.

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Neden oyunu değiştirmişler bu kadar yav ? Suratlar önceki oyuna göre daha kötü, çimler çok bayat... Bu arada uzun pas verirken sarı bir toparlak şey var rahat uzun pas veremiyorum, uzun pas verirken aynı anda ok işaretlerini kullandığım için uzun pasları hep uzağa veriyor. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

Kontrol ayarlarında şut ve arapas türü var ileri yaparsanız sarı yuvarlak çıkıyor. Temel yaparsanız eskisi gibi oluyor. Oyuna girerken tarafları seçtiğini bölümde (kol resimlerinin olduğu yerde) şut tuşuna basıp ayarları yapabilirsin.

• Luis Suarez Dive Celebration
  • Pas ve şut ayarını değiştirdim. Oyun biraz daha oynanabilir bir hale geldi.

• ekşisözlükte bir arkadaş şu görüntüyü paylaşmış.

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/09/07/gnX83.jpg

Benim xboxta da görüntü bu şekilde. Bazıları bunun alpha ya da beta sürüm olduğundan tamamlanmış olduğundan filan bahsediyor. Böyle bir şey olma olasılığı var mı sizce?
  • Şampiyonlar ligi lisansı var diye kapağa koyup final oynayan takım yok içinde :)
    Herşeyi kabul ediyoruz yıllardır da artık ÇÜŞ :D
    Geçen sene de sacma geliyordu ama bu sene dortmund nasıl olmaz :D
  • Gamespot 6 vermiş diyenler girsin okusun lütfen neden 6 verdiğini..Oyun gerçekçi olmuş, eski arcade yapıdan uzaklaşmış diye 6 vermiş odun:

http://www.gamespot.com/pro-evolution-soccer-2014/reviews/pes-2014-review-6414546/?tag=Topslot;Slot5
  • daha gerçekçi olmuş bence oyun,zamanla alıştıkça daha da güzel olucak düşüncesindeyim.sürekli dönen l1 pas l1 üçgen den bıkmıştır çoğu kişi.grafik ve oynanış bana baya gerçekçi geldi ki pes için bunu ilk defa diyorum bir fifacı olarak
  • Hocam o ayarları nasıl ve nereden yaptınız ? Birde öyle deniyeyim. Şu çizgi olayını kapatamıyoruz değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Hocam o ayarları nasıl ve nereden yaptınız ? Birde öyle deniyeyim. Şu çizgi olayını kapatamıyoruz değilmi ?

Kapaniyor destek ayarlarina girin. Kontrollerin secim ekraninda sut tusuna basarak ilgili ayarlara ulasabilirsiniz. Burda kontrol cesitleri, pas yardimi ve o gostergeler ayarlaniyor.

• arkadaşlar 2 gündür 800 mb lık güncelleme pakedini indirmeye çalışırken %85 lere geldiği zaman indirilen dosya bozuktur hatası alıyorum. Ayrıca güncelleme aşırı yavaş iniyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Online açldı ama güncellemeyi indiremediğim için online olamıyorum. Live üyeliğim İngiltere'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozkan83

arkadaşlar 2 gündür 800 mb lık güncelleme pakedini indirmeye çalışırken %85 lere geldiği zaman indirilen dosya bozuktur hatası alıyorum. Ayrıca güncelleme aşırı yavaş iniyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Online açldı ama güncellemeyi indiremediğim için online olamıyorum. Live üyeliğim İngiltere'den.

aynı durum bende de söz konusu.
  • Tarafları seçin bölümünde şut tuşuna bas, destek ayarları var oradan ayarla ileri olan şut ve ara pas ayarını temel yap
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.