Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2011 Yamaları ve Yama Programları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
113.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri yardım edebilirmi 2'dir beceremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

biri yardım edebilirmi 2'dir beceremiyorum

TIKLA!!

Not:İngilizcedir.Uğraşırsan yapabilirsin.
  • editledim bende..ama sanki editlemeden önce oyun daha hızlı bir sekilde calısıyordu gibime geldi...oyun için 60 fps sabit..sadece replayde bazen frame düşüyor...
    vsync acık oynuyorum, 1920*1080, 16 af acık, oyun içi 60fps sürekli...ancak fraps ile fpsye baktıgımda replay kısımlarında bazen fps 40lara iniyor..ekran kartı kullanımı felan cok az ama..mesela gta4 veya gtr evodan cıkınca ekran kartı sıcaklıgına bakıyorum, 75 derecede, bostaki sıcaklıgı ekran kartımın 48 derece..pes2011 den cıkınca ekran kartı sıcaklıgı 55 derecelerde...

oyun ilaclı versiyon malum, orjinalini cıkınca alıcaz..acaba ilactan mı..birde sanki bu patchi kurmadan önce oyunda böyle bir sorun yoktu tam emin degilim...
  • arkadaşlar benim aldığım cd de master ligle ilgili bir problem var sanırım...master lige girip takım seçiyorum yeni sezon başladı diye ekran geliyor ama sadece negotations ,save game ve exit menüleri aktif..acaba elimdeki cd den kaynaklanan master lig sorunumu yaşıyorum yoksa bende mi bir kazmalık var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bachelor45

arkadaşlar benim aldığım cd de master ligle ilgili bir problem var sanırım...master lige girip takım seçiyorum yeni sezon başladı diye ekran geliyor ama sadece negotations ,save game ve exit menüleri aktif..acaba elimdeki cd den kaynaklanan master lig sorunumu yaşıyorum yoksa bende mi bir kazmalık var

Negotations'ta teklif vardır. Onu okeylemen lazım.
  • Arkadaslar birinci yamayi yukledim ama exhibitiona girdigimde oyun hata veriyor ve kapaniyor,diger bolumlerde ise sorun yok ve editlenmis gozukuyor ... Nasil duzelte bilirim bunu ?
  • kardeşim çok sağol kazmalık bendeymiş :)))
  • kamera ayarında yardım edicek varmı save yapıyorum herşeyi yapıyorum oyuna girince aynı değişiklik yok:)
  • Arkadaşlar EDIT yamasını yükledim fakat amblemler ve formalar eskisi gibi gözüküyor.Sizce nerede hatalıyım?Yardım lütfen
  • Master Lig hile programını çalıştırabilen var mı ?
    http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=60321
  • yamalar çok güzeldi eskiden oyun çıkınca cok daha fazla yama olurdu sayfalara yetişemezdik ne oldu ki bu sene...
  • İngiltere Ligi takımları lisans yaması yok mu ?
  • para hilesi çalışmıyor 10 maç kazandıktan sonra açılıomuş onuda denedim gene olmadı kayıt ımı açtığımda kendi paramla tutmuyor master lig file saved hatası alıyorum yardımcı olabilirmisin
  • hileci bebeler
  • yahu afs ile falan uğraştırmayan tıklayarak kuran bi lisans yaması yokmu isimler formalar düzelsin yeter.
  • para programı net frame work gibi bir hata veriyor . yükledim fakat yine aynı hata çözümünü bilen ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

para programı net frame work gibi bir hata veriyor . yükledim fakat yine aynı hata çözümünü bilen ??

Bu dosya ile oyundaki özel saç,top,yüz,stadyum,klasik takımlar vs.. tüm özellikleri açacaksınız.Kayıtlı oyununuza asla zarar vermez..

Link
    ----
    http://uploaded.to/file/w3cyc4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 7 Ekim 2010; 2:48:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

para programı net frame work gibi bir hata veriyor . yükledim fakat yine aynı hata çözümünü bilen ??

Bu dosya ile oyundaki özel saç,top,yüz,stadyum,klasik takımlar vs.. tüm özellikleri açacaksınız.Kayıtlı oyununuza asla zarar vermez..

Link
    ----
    http://uploaded.to/file/w3cyc4

Bu yamayı yükledim fakat klasik takımlar alındı demesine rağmen takımlar arasında göremiyorum neden ki acaba?

• Pesedit 0.2 çıkmış.

Yanlış alarm. Çalışıyorlarmış üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Nihilus -- 6 Ekim 2010; 16:09:35 >
  • Beyler çok yakında pes editin yeni yaması geliyormus
    http://www.pespatchs.com/2010/10/pes-2011-pesedit-2011-patch-02-coming.html
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.