Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2011 Yamaları ve Yama Programları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
113.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lord of the pes

quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Şu pesediti 0.2 yamasının üçüncü partını beş oldu indiremedim, % 95 oluyor tıkanıyor, kafayı yiyeceğim ya.

bende şu sıralarda 3.partı çekiyorum bakalım takılıcakmı bnmkide
    http://hotfile.com/dl/74430760/42ab3a2/PESEdit.2011.Full.License.Patch.0.2.part3.rar.html

bende hiç bir şekilde takılma olmadı. 3.partta takılan arkadaşım yeniden başlatırsan bilgisayarı belki düzelir.

• TOMMSEN CHANTPACK FOR PES 2011 V0.1

Includes chants for:

Manchester United, generic EPL
    Monaco, Marseille, Paris, Bordeaux, Lyon, Toulouse
    Barca, Real, generic Primera D.
    Ajax, PSV
    Inter, Juve, Milan, Fiorentina, Roma, Parma, Udinese, generic Serie A
    Bayern, generic BL
    Celtic, Rangers
    Porto, Sporting
    Kiev
    Boca, River Plate
    generic euro west, generic euro east

tezahürat yaması geldi
    Part 1
    Part 2
    Part 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekeriyahoca -- 11 Ekim 2010; 0:50:50 >

• 0.2 Yaması benim işimi gördü. Kendimce takımları da düzenledim. Taktik ve kadro ayarlarını da yaptım. Oynuyorum şu an, bir sıkıntı yok. Kurulumda da bir sıkıntı yaşamadım.
  • Spor Toto yaması zaten mevcut arkadaşlar, pek kapsamlı değil ama işime yarıyor en azından Bank Asyada var ML'de zevkli oluyor.

Pro Evolution Soccer 2011 Yamaları ve Yama Programları
  • edit: yanlış konuya yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Run.DLL -- 12 Ekim 2010; 18:43:58 >
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

0.2 Yaması benim işimi gördü. Kendimce takımları da düzenledim. Taktik ve kadro ayarlarını da yaptım. Oynuyorum şu an, bir sıkıntı yok. Kurulumda da bir sıkıntı yaşamadım.

0.2 yi kurdum direk ama logolar ve formalar değişmedi 300 mb boşa gitti.
    0.1 i de mi kurmamız gerekiyordu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 16 Ekim 2010; 11:13:21 >
  • ya bu ne şunu kuracan bundan buna klasör atacan img dosyaları zart zurt...

Bunları tek tıkla exe ile halledecek bir program çıkmamış mı ya?? yani neden bu kadar uğraştırıyorlar anlamıyorum...
  • pesedit 0.3 yaması geliyor ama tr ligi yok

New Features #0.3 (as of now)

Added all 'DLC players' and fixed names and incorrect squad numbers for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, La Liga, Bundesliga and around half of Other Teams Europe
    Added all 'DLC kits' (new kits for more than 50 licensed teams including the England national team and Villarreal)
    Compatible with DLC 1.01 (also includes it)
    Complete kits and kit configurations for European unlicensed National Teams, also for a few African (Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Denmark, Finland, Hungary, Israel, Montenegro, Norway, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Ukraine, Wales; Algeria, Angola, Cameroon, Egypt)
    Full PSD Stats for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Bundesliga and La Liga
    ML sponsors: real companies for ML sponsors
    New faces (Aduriz, Ba, Bargfrede, Benaglio, Bender, Carroll, Castro, Contento, De Gea, Delpierre, Derdiyok, Gonalons, Großkreutz, Hazard, J. Hernandez, Holtby, Höwedes, Hummels, Ibisevic, J. Jones, K. Jones, Kolarov, Koscielny, Luiz Gustavo, Pitroipa, Pogrebnyak, Renato, Riether, Reinartz, Renato Augusto, Reus, Salihovic, Schmelzer, Schürrle, Storari, Subotic, Valdez, Wesley)
    New adboards for all stadiums
    New kits (Bolton, Chelsea, Newcastle, Hoffenheim, Stuttgart)
    New song (The Kids Don't Stand A Chance (Miike Snow Remix) – Vampire Weekend)
    Relinked a lot faces (Ayala, Alfonso Alves, Altidore, Beckham, Donovan, Earnshaw, Emerson, F. Insúa, Franco, Geovanni, B. Jones, Juninho, A. Koné, Kurányi, Ljungberg, Morientes, Odonkor, Ono, Pirès, Ochoa, Ricardo Oliveira, Osorio, Rivaldo, Torrado, Vennegoor of Hesselink)
    Updated a few National Teams' squads (England, France, Italy, Netherlands, Portugal, Argentina, Brazil)

• quote:

Orijinalden alıntı: anLcbN

Spor Toto yaması zaten mevcut arkadaşlar, pek kapsamlı değil ama işime yarıyor en azından Bank Asyada var ML'de zevkli oluyor.

Paylaşta kullanalım arkadaşım.

• yahu 2010 da pesediti kitserver ve exe ile 2 dakikada kurup oynardık, şimdi import falan karışık işler. Bunun kolay yolu yok mudur harbiden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca
    pesedit 0.3 yaması geliyor ama tr ligi yok

New Features #0.3 (as of now)

Added all 'DLC players' and fixed names and incorrect squad numbers for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, La Liga, Bundesliga and around half of Other Teams Europe
    Added all 'DLC kits' (new kits for more than 50 licensed teams including the England national team and Villarreal)
    Compatible with DLC 1.01 (also includes it)
    Complete kits and kit configurations for European unlicensed National Teams, also for a few African (Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Denmark, Finland, Hungary, Israel, Montenegro, Norway, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Ukraine, Wales; Algeria, Angola, Cameroon, Egypt)
    Full PSD Stats for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Bundesliga and La Liga
    ML sponsors: real companies for ML sponsors
    New faces (Aduriz, Ba, Bargfrede, Benaglio, Bender, Carroll, Castro, Contento, De Gea, Delpierre, Derdiyok, Gonalons, Großkreutz, Hazard, J. Hernandez, Holtby, Höwedes, Hummels, Ibisevic, J. Jones, K. Jones, Kolarov, Koscielny, Luiz Gustavo, Pitroipa, Pogrebnyak, Renato, Riether, Reinartz, Renato Augusto, Reus, Salihovic, Schmelzer, Schürrle, Storari, Subotic, Valdez, Wesley)
    New adboards for all stadiums
    New kits (Bolton, Chelsea, Newcastle, Hoffenheim, Stuttgart)
    New song (The Kids Don't Stand A Chance (Miike Snow Remix) – Vampire Weekend)
    Relinked a lot faces (Ayala, Alfonso Alves, Altidore, Beckham, Donovan, Earnshaw, Emerson, F. Insúa, Franco, Geovanni, B. Jones, Juninho, A. Koné, Kurányi, Ljungberg, Morientes, Odonkor, Ono, Pirès, Ochoa, Ricardo Oliveira, Osorio, Rivaldo, Torrado, Vennegoor of Hesselink)
    Updated a few National Teams' squads (England, France, Italy, Netherlands, Portugal, Argentina, Brazil)

Ne zaman çıkıyormuş?

• Küçük çaplı option file tarzı bir yama çıkmayacak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yağız

Küçük çaplı option file tarzı bir yama çıkmayacak galiba.

benımde ıstedıgım yama bu ama cıkmıyor...şeytan dıyo otur tum ısımlerı kadroları kendın duzelt optıonu buraya paylaş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

Arkadaşlar Game Graphic Studio kullanın.Kullanımı çok kolay

Top yaması:

Buraya TIKLAYIN!!

Sağol Dostum işime yaradı

• Pesedit 0.3 çıktı.
  • Ayrıntılar ve indirmek için:http://www.pes-patch.com/2010/10/pesedit-2011-patch-0-3.html

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Pesedit 0.3 çıktı.
  • PESEdit 2011 Patch 0.3 Çıktı beyler.
    yamadan resimler

Fix v2 siyle birlikte indirme adresi
    http://www.pespatchs.com/2010/10/pesedit-2011-patch-03-coming-soon.html

BEn burdan indirdim install.exeyi kurdum calisti beyler gayet

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: anLcbN

Spor Toto yaması zaten mevcut arkadaşlar, pek kapsamlı değil ama işime yarıyor en azından Bank Asyada var ML'de zevkli oluyor.

Paylaşta kullanalım arkadaşım.

dostum bu linkde varhttp://forum.donanimhaber.com/m_43757908/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus
    Pesedit 0.3 çıktı.

DLC ile uyumlu mu?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.