Şimdi Ara

print screen tuşu niye çalışmaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
70.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • efendim kendime everest bir klavye aldım vakti zamanında. klavyeden her yönden memnunum ancak şöyle bir mevzu var. print screen tuşu çalışmıyor. bunun yanısıra windows yüklerken lisans koşul kabulü yapabilmem için f4 e basmam gerekiyor. ona da basamıyorm. ben klavyenin yazılımından şüpheleniyorm. sizce ne olabilir?

• bende yaklaşık 1 ay evvel böyle bir konu açmıştım ama doğru düzgün bir cewap alamadım hala daha çalışmıyor. ekran klavyesindende olmuyor. tabi sonradan olan bi durum ben daha önceden şuan kullandığım klavye ile görüntü alabiliyodum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feat

bende yaklaşık 1 ay evvel böyle bir konu açmıştım ama doğru düzgün bir cewap alamadım hala daha çalışmıyor. ekran klavyesindende olmuyor. tabi sonradan olan bi durum ben daha önceden şuan kullandığım klavye ile görüntü alabiliyodum.
    şey böle olabilirmi klavyeyi pc yenımak veya bazı klavyelerde FLock tuşuvar onu iptali sonrasında olbilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahgunes23

şey böle olabilirmi klavyeyi pc yenımak veya bazı klavyelerde FLock tuşuvar onu iptali sonrasında olbilir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emrahgunes23

benim klavyede valla öyle tuş yok
    bi ara marka ve modelini yazmıştım eski bi tip klavye
    chicony kb-9810

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emrahgunes23

arkadaşım çok teşekkür ederim. klavyede çok fazla tuş olduğu için farkedememişim. yanında yalnızca "f" yazan bi tuş vardı ben de ona bastım. gerçekten de çalıştı. wala beni büyük dertten kurtardın.

• quote:

Orjinalden alıntı: DeeP_SiLeNCe
    ...bunun yanısıra windows yüklerken lisans koşul kabulü yapabilmem için f4 e basmam gerekiyor. ona da basamıyorm. ben klavyenin yazılımından şüpheleniyorm. sizce ne olabilir?

Bence F8 olabilir o. Lisans anlaşmasını F8 ile kabul etmiyo muyuz? Ben hep öyle yapıyorum da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumra

quote:

Orjinalden alıntı: DeeP_SiLeNCe
    ...bunun yanısıra windows yüklerken lisans koşul kabulü yapabilmem için f4 e basmam gerekiyor. ona da basamıyorm. ben klavyenin yazılımından şüpheleniyorm. sizce ne olabilir?

Bence F8 olabilir o. Lisans anlaşmasını F8 ile kabul etmiyo muyuz? Ben hep öyle yapıyorum da...
    birincisi windows lisans işinde f8 kullanılıyor

ikincisi eğer printscreen yapmıyorsa klavyewww.inndir.com a girin orada bir sürü ekran görüntüsü almaya yarayan çok dehşet programlar bulacaksınız

• quote:

Alıntıları Göster
    Çok Sağol Kardeşim.Benimde Çalışmıyordu.Laptopumda Çalışıyorken Masaüstündekinde Çalışmıyordu.Sağoll

• quote:

Orijinalden alıntı: MiroslavStoch9

Çok Sağol Kardeşim.Benimde Çalışmıyordu.Laptopumda Çalışıyorken Masaüstündekinde Çalışmıyordu.Sağoll

Alıntıları Göster
    beyler hortlattığım için kusura bakmayın. Kablosuz Logitech klavye aldım. printsecreen tuşu çalışmıyor. Çözüm nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

beyler hortlattığım için kusura bakmayın. Kablosuz Logitech klavye aldım. printsecreen tuşu çalışmıyor. Çözüm nedir ?

Alıntıları Göster
    fn + print screen bas bakalım olcak mı bende denedim öyle çalıştı
  • Arkadaşlar prtscn tuşu çalışmıyorsa screenpresso programını indirin sonra çalıştır dedikten sonra tuşa tekrar basın bu sefer çalışıcaktır.
  • emrahgunes23 kullanıcısına yanıt
    screenpresso programını iindir çalıştır de ondan sonra tekrar tuşla bas çalışıcaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

fn + print screen bas bakalım olcak mı bende denedim öyle çalıştı

Kardeşim çok saol çok sıkıntı çekiyodum o konuda :)
  • Merhaba arkadaşlar,
    print screen yaptığımda ana ekran dışında yan tarafta masaüstü arka plan da çıkıyor bunu nasıl önleyebilirim teşekkürler.
    resmi buraya ekleyemedim isyerindeki bilgisayar izin vermiyor sanirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerador

Merhaba arkadaşlar,
    print screen yaptığımda ana ekran dışında yan tarafta masaüstü arka plan da çıkıyor bunu nasıl önleyebilirim teşekkürler.
    resmi buraya ekleyemedim isyerindeki bilgisayar izin vermiyor sanirim .
    Klavyenizin alıcısı ile arasında bir sıkıntı olabilir. Çok daha yakınlaştırıp deneyin. Bir şey ya çalışır , ya çalışmaz .. Kararsızlık olmamalı :)
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler dostum.
  • Kardeşim sol CTRL + Print Screen tuş kombinasyonunu kullanmayı dene %100 çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4404TR

Kardeşim sol CTRL + Print Screen tuş kombinasyonunu kullanmayı dene %100 çalışıyor.
    kardeşim laptop kullanalar için söylüyorum sol alt taraftaki sizde nerdedir bilmiyorum bende sol altta her neyse FN tuşuna basıp prtsc tuşuna basın oluyo
  • Merhabalar,

Ayarlardan- cihazlara- yazma- klavye odağımı kolayca görülebilir hale getire tıklarsanız böyle bir sayfa karşınıza çıkıcak ardından etkileşim kısmındaki klavye yazan yere basıp en alttaki print screen kısayolunu açarsanız tuşunuz çalışıcaktır. Her format attığınızda ayarlarınız sıfırlandığı için formattan sonra yeniden göz atmanızı tavsiye ederim.

print screen tuşu niye çalışmaz?

• Argonauts A kullanıcısına yanıt

Eyvallah kardeş isimi çözdü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.